Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że przy migracji nie dostanę od nich opcji Gold lub Silver, bo obecnie mam "zbyt bogaty" pakiet. No ale nawet jakbym rozwiązał umowę i zawarł kolejną już jako nowy klient to Gold+HBO+MR znów wychodzi 144 zł/m-c oraz 200 zł za dekodery a do Silver nie można wziąć chyba paczki HBO, czyli Silver+MR to 94 zł/m-c i 200 zł "na start".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy te listy odbieracie, ale według mnie to chyba powodują one jeszcze większe zdenerwowanie wśród klientów i jeszcze większą chęć wypowiedzenia umowy.

Oni wychodzą z założenia, że połowa nie przeczyta tego co tam jest napisane, a potem jak będą słać reklamacje to będzie informacja zwrotna "Zgodnie z pismem z dnia.... nie dokonał Pan wypowiedzenia do wskazanego dnia zatem zaakceptował Pan warunki" bla bla bla.

 

Tylko ta garstka świadomych osób jednak zrezygnuje, albo będzie negocjować.

 

Szczerze mówiąc to ta cała afera powoduje u mnie pewien niesmak i zaczynam zastanawiać się czy nie przejść do CP i nie dokupić do tego opcji na kartę jak taka się pojawi, albo po prostu oglądać streamy z ciekawiących mnie wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem miłą panią od nC+. Chciała mi wcisnąć Platinium + HBO za 129/9m, potem 149. Powiedziałem jej, że zależy mi tylko na sporcie. Szablonowa prośba o konsultację z przełożonym. Po kilkusekundowej ciszy wiadomość, że moja prośba została odnotowana i zadzwonią. Powiedziałem jej, że jestem abonentem N i C+, więc skierowała mnie pod numer 801066066 i 223404545, który jest unikalny i tylko dla abonentów N i C+. Miał już ktoś styczność z czymś takim? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ta cała afera powoduje u mnie pewien niesmak i zaczynam zastanawiać się czy nie przejść do CP i nie dokupić do tego opcji na kartę jak taka się pojawi, albo po prostu oglądać streamy z ciekawiących mnie wydarzeń.

Myślę o tym samym... Wy akurat jesteście w tej dobrej sytuacji, że możecie migrować kiedy uznacie za słuszne, a ja tylko do 7 kwietnia - dlatego już wczoraj posłałem wypowiedzenie. Jeżeli do 6 kwietnia niczego sensownego nie załatwię ani przez infolinię ani przez APS, cóż, sprawy mogą przybrać dziwny obrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem miłą panią od nC+. Chciała mi wcisnąć Platinium + HBO za 129/9m, potem 149. Powiedziałem jej, że zależy mi tylko na sporcie. Szablonowa prośba o konsultację z przełożonym. Po kilkusekundowej ciszy wiadomość, że moja prośba została odnotowana i zadzwonią. Powiedziałem jej, że jestem abonentem N i C+, więc skierowała mnie pod numer 801066066 i 223404545, który jest unikalny i tylko dla abonentów N i C+. Miał już ktoś styczność z czymś takim? Pozdrawiam.

Takie coś zawsze się działo gdy się negocjowało z Cyfrą+, tyle że ten przełożony /który moim zdaniem nie istnieje/ zawsze ostatecznie wyrażał zgodę na Twoje warunki, a teraz tylko zapisują.

Wydaje mi się że to po prostu konsultantka z czasów Cyfry, opanowana regułka i lepiej brzmi "zapytam przełożonego" niż "nie mam dla Pana innej oferty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.cyfra.tv nadal sprzedaje nc+ już.

 

Nie wiemy co się z nim dzieje. Wszyscy chłopacy z APS'ów od dnia fuzji nie pokazali się na forum. Nie wiem czy mają zabronione, czy ich zwolniono czy mają to w d.

Szkoda. Zawsze można się było czegoś od nich dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawiałem z jednym menadzerem nc+ i Panowie spokojnie do tego podchodzcie.

Co się dowiedziałem :

Oferta migracyjna NIE ZMIENI się do połowy kwietnia, ponieważ pisemka wysłali i tych których uda się naciągnąć na tą oferte może być nawet 30% (według ich oczekiwań) jest spora liczba ludzi, których nie interesują zmiany i nie wiedzą co się dzieje i uznają że to co się dzieje jest w porządku. Takie działanie firmy. Mają rację, ponieważ jeśli przyślą pisemko i napiszą, że to LEPSZa oferta, że mają coś specjalnego dla danego klienta to oni na to przystaną.

Jednak oferta się zmieni, już teraz sondowane są różne propozycje.. nieoficjalna oferta przedstawiana od połowy kwietnia dla migracyjnych

C+platinum 79 zł/9 ms + 119 zl / 3 ms to najwyżej uda się wynegocjować.

all ma być za 149 zł 9ms i 199 przez 3 ms

 

Sam mi mówił że mam czekać i że taką ofertę około 20 kwietnia dostanę. Ogólnie nie spodziewali się takiej negatywnego odbioru i na górze jest bardzo gorąco, ale pewnych decyzji do połowy kwietnia nie da się cofnąć.

Na początku maja pojawią się również prezenty ( tak jak było z tv)

Jeden mecz jest przeniesiony do nsport, ale podobno na czas meczu nsport ma byc odkodowany dla klientów cyfry. PODOBNO.. to zależy od innych osób.

Dlatego warto czekać a nie napalać się na platinum za 99 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak ułożyło , mam umowę do końca września, rabat 50% ze 107zl=53,50zł+10 mr =63,50zł x9mies.do końca czerwca, zostaje 3x117zł do końca umowy ,czyli jeśli automat od 1.07. i bym płacił te 117zł. to w tym układzie mogę z nimi negocjować w mies. czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś zawsze się działo gdy się negocjowało z Cyfrą+, tyle że ten przełożony /który moim zdaniem nie istnieje/ zawsze ostatecznie wyrażał zgodę na Twoje warunki, a teraz tylko zapisują.

Wydaje mi się że to po prostu konsultantka z czasów Cyfry, opanowana regułka i lepiej brzmi "zapytam przełożonego" niż "nie mam dla Pana innej oferty".

 

 

Okej. Ale jeśli chodzi o ten "specjalny" numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem do NC+ jako "nowy" przyszły klient.

Interesował mnie pakiet platinium + HBO + MR (wyższy).

Oferta ze strony to 119+30+20 czyli 169 PLN.

Chciałem wydać sporo $ u nich stąd chciałem zacząć negocjować a konsultantka stwierdziła iż jest to tanio i do tego doskonała oferta.

Gratulacje z takim podejsciem, poniewaz dzis jako abonent mogę mieć znacznie więcej czyli pakiet All za 179 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta migracyjna NIE ZMIENI się do połowy kwietnia, ponieważ pisemka wysłali i tych których uda się naciągnąć na tą oferte może być nawet 30% (według ich oczekiwań) jest spora liczba ludzi, których nie interesują zmiany i nie wiedzą co się dzieje i uznają że to co się dzieje jest w porządku.

 

to zależy jakie ceny nowych pakietów będą w tych propozycjach. Jeśli będą wyższe to rzecz jasna ludzie mniej obyci z tematem zaczną jednak wydzwaniać do nc+ pytając skąd taka podwyżka. Potem może być różnie...

 

C+platinum 79 zł/9 ms + 119 zl / 3 ms to najwyżej uda się wynegocjować.

all ma być za 149 zł 9ms i 199 przez 3 ms

 

Ceny jeszcze sensowne, bo to wychodzi średnio 89 zł/m-c za Platinium i 161,50 zł/m-c za AI ale czy od razu zejdą z długością umowy z półtora do jednego roku? Coś mi się w to nie chce wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam N-ke. Umowa do końca maja. Płacę 99 zł, w tym WPT, nPremium x 4, nVod, nSeriale, 2 x MR.

Otrzymałem z nc+ ofertę Canal+ Gold (21) na 18 miesięcy i do tego dorzucili netVOD+. Całość w cenie 89 zł.

Z tego całego bełkotu w postanowieniach końcowych wyczytałem, że MR pozostaje bez zmian. Oferta cenowa jak dla mnie do zaakceptowania, ale programowa pozostawia wiele do życzenia. Skoro na dzień dobry dostałem taką ofertę, to myślę, że warto jeszcze z nimi ponegcjować. Bo najbardziej zależy mi na Canal+ i Canal+ Sport. Jak dla mnie Film i Family mogą sobie wsadzić w (_I_). Przy ewentualnej romowie zapytam co się stało z moimi 2 miesiącami abonamentu gratis, za bramki naszych na Euro. Jakby nie patrzeć dwie stówy w [beep]... Czas na podjęcie decyzji mam do 19 kwietnia w razie rezygnacji, także ciśnienia nie ma. A wypowiedzenie (tak profilaktycznie, coby ich bardziej ruszyć do rozmów) chcę wysłać po 5 kwietnia. Zobaczę, jak to będzie wyglądać, lista kanałów, nowe programy itd...

Z tego co widzę, to pakiety dobierają do kwot przelewu, jaki robimy na ich konto. Nie interesuje ich, że ktoś miał full paczkę w C+ za np. 60-80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta 12 miesiecy, ale bedziesz mogł wybrać 18 miesieczną, że stała ceną 89 PLN za platinum. Decyzja należy do Ciebie , ale są sądowane różne możliwość, pracują nad nową ofertą.

Może jakaś część ludzi zacznie wydzwaniać, ale kogo się uda to się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta 12 miesiecy, ale bedziesz mogł wybrać 18 miesieczną, że stała ceną 89 PLN za platinum. Decyzja należy do Ciebie , ale są sądowane różne możliwość, pracują nad nową ofertą.

Może jakaś część ludzi zacznie wydzwaniać, ale kogo się uda to się uda.

 

 

To im podpowiedz , że i tak za drogo , 79 zł z multiroomem będzie akceptowalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich oferta pakietowa jest bardzo silnie powiązana z ich dekoderami i usługami dodatkowymi typu VoD. Żeby z niej w pełni skorzystać trzeba więc dodatkowo wyłożyć na te dekodery co już totalna wykrzywia całą sprawę. A przecież wiele osób nie ma ochoty na VoD i netVoD lecz musi za to i tak płacić w cenie pakietów. Jeśli tego nie rozwiążą, czyli de facto nie zrobią nowej pakietyzacji to czarno wszystko widzę nawet po 15 kwietnia...to nie jest po prostu takie łatwe do odkręcenia, bo przecież na pewno już mają pewien długoterminowy cel finansowy jasno określony.

 

Według mnie może się okazać, ze cały ten pomysł platformy premium w polskich warunkach to chybiona idea... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willos, ile dałeś za swój pakiet z podpisu? Taki by mnie interesował.

 

Panowie i Panie, dziśw czasie rozmowy konsultanta powiedziała mi, że mimo, że mam umowędo lipca 2014, muszęzdecydować do końca kwietnia, bo jeśli ńie to ońi narzucą ofertę i po robocie, nie można wypowiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie poważnie co do oferty.

Są sądowane różne możliwości sami się przekonacie. Po co miałbym ściemniać ? Nie widzę w tym sensu, apeluje tylko do tych, którzy mogą poczekać niech poczekają.

wilos rozumiem, że już podpisałeś i jesteś zły.. niestety, teraz szukają osób, które kupią NOWY, WSPANIAłY, PRESTIŻOWY towar.

Prowadzili badania, według nich na korzystne dla nich warunki może przejść nawet 300 tys abonentów i oni na to liczą do połowy kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawiałem z jednym menadzerem nc+ i Panowie spokojnie do tego podchodzcie.

Co się dowiedziałem :

C+platinum 79 zł/9 ms + 119 zl / 3 ms to najwyżej uda się wynegocjować.

Ale to wychodzi 89/mieś. Nie chcę być malkontentem, ale to zaledwie 10zł ( dziś 99zł bez problemu ) mniej/mieś.

Tak, wiem, ale umowa na 12 mieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...