Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się pogubiłem.

 

Jestem abo Cyfry, nie dostałem żadnego pisma, a nie chce źeby mnie migrowali przymusowo...

 

Czy Ktoś kto ma tylko Cyfrę, dostał już list od nich? Do kiedy w C+ będzie obowiązek podjęcia decyzji, czyli do kiedy będzie można dać wypowiedzenie ewentualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze umowa z cyfrą kończy mi się w maju. Znowu bedą twarde negocjacje. Ale za Canal+ Platinium nie dam więcej jak 75zł z MR i dekoderem Pace PVR (o ile będę mógł) . To i tak o 10 zł wiecej jak płace teraz a mam pakiet Canal+ Optimium (wtedy kosztowal 107zł) MR wtedy 20zł i wynajem dekodera 20zł. Razem 147. Dali za 65zł 55% rabatu a z cyfrą już jestem ponad 5 lat. W ostatni dzień pani już pytała co chce abym pozostałz cyfrą. Zobaczymy jak będzie z NC+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem.

 

Jestem abo Cyfry, nie dostałem żadnego pisma, a nie chce źeby mnie migrowali przymusowo...

 

Czy Ktoś kto ma tylko Cyfrę, dostał już list od nich? Do kiedy w C+ będzie obowiązek podjęcia decyzji, czyli do kiedy będzie można dać wypowiedzenie ewentualne?

Nie doczytałem nigdzie, aby takie pismo otrzymali juz Abonenci Cyfry+, jezeli się mylę proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem.

 

Jestem abo Cyfry, nie dostałem żadnego pisma, a nie chce źeby mnie migrowali przymusowo...

 

Czy Ktoś kto ma tylko Cyfrę, dostał już list od nich? Do kiedy w C+ będzie obowiązek podjęcia decyzji, czyli do kiedy będzie można dać wypowiedzenie ewentualne?

Narazie listy otrzymuja abonenci eNki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem.

 

Jestem abo Cyfry, nie dostałem żadnego pisma, a nie chce źeby mnie migrowali przymusowo...

 

Czy Ktoś kto ma tylko Cyfrę, dostał już list od nich? Do kiedy w C+ będzie obowiązek podjęcia decyzji, czyli do kiedy będzie można dać wypowiedzenie ewentualne?

 

Mam taką samą sytuację ... Narazie czekam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie listy otrzymuja abonenci eNki

 

Czyli nie napalać się i czekać do otrzymania listu?

 

Dzisiaj dzwonili i powiedziałem, że Platinum z MR i HBO do lipca za free bo tak mi przysługuje na umowie z stycznia br. To powiedzieli, że nie i dają 109zł z MR i HBO do lipca, odmówiłem, powiedzieli że będą dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon, C+Platinum, dekoder Pace (drugi posiadam swój) i Multiroom - 109 zł, tak więc 5 zł mniej niż wcześniejsza oferta, ale to pewnie ze względu na drugi tuner.

Jeszcze raz spytałem o termin migracji i po raz kolejny pojawił się 1 lipiec - czyli coś chyba jest na rzeczy z tą datą. Ale że jest jeszcze czas to czekamy na zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiedzcie mi. Konsultant zrobił mnie na dyche miałem za MR płacic 10zł mam wpisane20zł i to jest pewne. Zadzowniłem do nich to otrzymałem informacje że "Z informacji zawartych na kontrakcie wynika, iż zrezygnował Pan z prawa do odstąpienia od Umowy w terminie 10 dni, wyrażając zgodę na rozpoczęcie usług przed upływem ww. terminu." i nie mogę odstąpić od umowy. To co zrobili mnie o dyche i nie moge odstąpić od umowy z niewywiazania sie z cenowych zakresów ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc abonentom Cyfry + NC+ się totalnie nie opłaca, a abonentom N już w zależności od wcześniejszych pakietów.

 

Ja migrując straciłem Filmbox, którego nikt u mnie nie oglądał, a zyskałem wszystkie kanały Canal+. Płacę łącznie 5 zł więcej.

 

Było 105zł, jest Platinum+ i MR za 109 zł. Mi pasuje i na NC+ nie narzekam.

Ceny faktycznie wysokie, ale patrzmy realnie, zostali dwaj gracze z czego NC+ ma dwa największe asy w rękawie - sport i filmy, Cyfrowy Polsat ma HBO i Cinemax, ale tam nie puszczają żadnych nowości, a z tym na C+ jest lepiej.

W wyłączenie Eurosportu nie ma co wierzyć bo po prostu nie podpisali pewnie umowy nowej jeszcze głównie z powodu fuzji, która w każdej firmie powoduje spore zamieszanie i bałagan, a wtedy niczego nowego się nie podpisuje żeby nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM PYTANIE !!!

 

Dzisiaj dostałem pismo z nc+ , obecnie posiadam npremium+hbo czyli tzw. mini full dla abonentów za 79 zł ich propozycja to Canal+Gold za 89 zł. Oczywiście nie skorzystam i postanowiłem że rozwiązuje umowę, idzie lato więc szkoda czasu na telewizje a jest okazja się tego pozbyć. Mam pytanie czy jeśli jeszcze w tym miesiącu nadam pismo z rozwiązaniem umowy to umowa zakończy się na koniec marca ? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peiha - zloz pisemna reklamacje listem poleconym . Powiedz ze rozmowa byla nagrywana i wnosisz o jej ponowne odsluchanie jesli jest jak mowisz z pewnoscia uznaja reklamacje. Z drugiej strony taka rada . Nie ufajcie konsultantom bo oni mowia wszystko zeby nas sklonic do przejscia ja osobiscie bym sie 5 razy pytal czy opcja x jest platna opcja y gratisowa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie napalać się i czekać do otrzymania listu?

 

Dzisiaj dzwonili i powiedziałem, że Platinum z MR i HBO do lipca za free bo tak mi przysługuje na umowie z stycznia br. To powiedzieli, że nie i dają 109zł z MR i HBO do lipca, odmówiłem, powiedzieli że będą dzwonić.

Napalac sie, a po co? tym bardziej ze masz jeszcze dluga umowe

Teraz tylko czekac na ruch nc+ czy tez wysla listy do abonentow c+ a pozniej bedziemy odpowiednio reagowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc abonentom Cyfry + NC+ się totalnie nie opłaca, a abonentom N już w zależności od wcześniejszych pakietów.

 

Ja migrując straciłem Filmbox, którego nikt u mnie nie oglądał, a zyskałem wszystkie kanały Canal+. Płacę łącznie 5 zł więcej.

 

Było 105zł, jest Platinum+ i MR za 109 zł. Mi pasuje i na NC+ nie narzekam.

Ceny faktycznie wysokie, ale patrzmy realnie, zostali dwaj gracze z czego NC+ ma dwa największe asy w rękawie - sport i filmy, Cyfrowy Polsat ma HBO i Cinemax, ale tam nie puszczają żadnych nowości, a z tym na C+ jest lepiej.

W wyłączenie Eurosportu nie ma co wierzyć bo po prostu nie podpisali pewnie umowy nowej jeszcze głównie z powodu fuzji, która w każdej firmie powoduje spore zamieszanie i bałagan, a wtedy niczego nowego się nie podpisuje żeby nie stracić.

 

Nie opłaca, bo NC+ nie chce iść na żadne ustępstwa.

Nawet jeśli zgodzisz się na znaczną podwyżkę abonamentu, to chcą Cię extra skasować za dekoder i extra za mr.

Jak ktoś się zgadza na podwyżkę o 50-80% to chociaż deka i mr powinni mu dać w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM PYTANIE !!!

 

Dzisiaj dostałem pismo z nc+ , obecnie posiadam npremium+hbo czyli tzw. mini full dla abonentów za 79 zł ich propozycja to Canal+Gold za 89 zł. Oczywiście nie skorzystam i postanowiłem że rozwiązuje umowę, idzie lato więc szkoda czasu na telewizje a jest okazja się tego pozbyć. Mam pytanie czy jeśli jeszcze w tym miesiącu nadam pismo z rozwiązaniem umowy to umowa zakończy się na koniec marca ? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Rozwiaze się na koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 styczności z NC+

Jestem abo C+, mam optimum + MR 2 karty

najpierw podjechałem do jednego z APS, oferta była następująca:

Platinium za 99 zł + 10 zł za MR który mam obecnie, oczywiście nie wziąłem.

 

Za 40 minut dzwoni koleś z NC+, pitoli mi o tym że jestem świadkiem ogromnego wydarzenia na rynku telewizyjnym (ja w śmiech) i gada gada gada i ja mu przerywam, że ta platforma jest mega droga...on na to, "owszem, jest droga, ale ..." i pitoli o tym jakie to NC+ jest "cool i banana" to przerywam mu słowotok stanowczo pytając co jest konkretnie w stanie mi zaoferować. I mówie mu że interesuje mnie Platyna z obecnym MR za maksymalnie 100 zeta...no to on na to, że niemożliwe i że on to oferuje za 129 zł (sama platyna) + dycha za MR

Ja mu na to, że pół godziny temu byłem w APS i Pańcia mi zaoferowała to wszystko 109 zeta....3 sekundy ciszy, "ale to niemożliwe"...to mu mówie, że jednak możliwe...ten dalej idzie w zaparte, że to nieprawdopodobne...to ja mu na to, że wczoraj wysłałem wypowiedzenie i na tym przyjemna rozmowa się zakończyła (musiał sie wkur...., bo posępnie życzył miłego dnia i koniec gadki). Jeszcze dosadnie przekazałem mu, że jestem świadomym klientem i że obserwuje wpisy na forach w temacie i na pewno nie przedłużę umowy dopóki nie dostane jakiejs sensownej oferty.

 

Arogancja NC+ jest okrutna, biedni tylko ci sprzedawcy i konsultanci, pewnie kierownicy i dyrki ich cisną a tu [beep]a blada...muszą wciskać ten szajs i jeszcze pewnie im się oberwie za to, że sprzedaż idzie słabiutko...

 

Umowę mam do konca kwietnia, wiec spokojnie mam czas aby poczekać na lepsze oferty.

 

W obecnej formie oferty NC+ nie ma szans zachować nawet połowy abonentów dwóch połączonych platform...w zasadzie 30% będzie wieeeelkim sukcesem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...