Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie - wysylajmy swoje zazalenia tam (link ponizej) Chocby odnosnie listy kanalow i innych rzeczy. Moze po masowych informacjach ktos sie tam troche obudzi. :!:

 

:read:http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Panowie i Panie to nie jest spam, ale wysylajmy im wszystkie skargi i zazalenia. Moze wtedy ktos tam sie obudzi! Im wiecej, tym wieksza szansa powodzenia :!:

 

Ja już im napisałem malia i mam ich w :censored: za cyfrę i n-kę w tej chwili płącę 120 zł. Miałem pakiet Canal+ w Cyfrze i Pakiet Npremium w n-ce a teraz liczą że jelenia znajdą i jeleń będzie płacił drożej. Nie ze mną te numery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłęm, zaproponowali mi universe+ multiroom za 69 zł. mies, odmówiłem. Pytanie mam do tych, którzy wczoraj lub dziś wyamigrowali, czy możecie już oglądać wszystkie kanały z nc+?

Migracja z Cyfry+ i nie świecą: History HD, PolsatHD,Polsat Sport news, Espn America i Blue Hustler. Reszta śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nc+ twierdzi że nie można migrować z oferty z TV/Konsolą to wystarczy przypilnować czy żaden kanał nie zniknie z tych gwarantowanych w umowie...

http://media2.pl/media/101035-Zone-Romantica-znika-na-dobre.-KidsCo-tez.html

 

Już w kwietniu będzie można pisać wypowiedzenie :D na razie trzeba czekać na jakieś rozsądne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłęm, zaproponowali mi universe+ multiroom za 69 zł. mies, odmówiłem. Pytanie mam do tych, którzy wczoraj lub dziś wyamigrowali, czy możecie już oglądać wszystkie kanały z nc+?

Migracja z Cyfry+ i nie świecą: History HD, PolsatHD,Polsat Sport news, Espn America i Blue Hustler. Reszta śmiga

Jezeli nie zamowiles platnego history to mieć nie bedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłęm, zaproponowali mi universe+ multiroom za 69 zł. mies, odmówiłem. Pytanie mam do tych, którzy wczoraj lub dziś wyamigrowali, czy możecie już oglądać wszystkie kanały z nc+?

Migracja z Cyfry+ i nie świecą: History HD, PolsatHD,Polsat Sport news, Espn America i Blue Hustler. Reszta śmiga

Jaki pakiet?

 

 

history hd nie ma kodowania póki co tak samo polsat HD. sport news nie ma póki co na Pace i tak samo Blue Hustler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koniu

Nie daj się tu zakrzyczeć ;)

 

A poczytaj sobie, a zadzwoń na infolinie a pfff... :censored:

 

To nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc ,ze oferta dla aktualnych abonentów zostaje taka jak jest.....

Czego TY nie rozumiesz? Masz C+? to masz to samo do końca umowy.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziwne, ale pani powiedziała, że własne dekodery mogą pozostać na okres nowej umowy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina co się teraz wyprawia, posiadam N i wczoraj dzwonię do nich może faktycznie mają jakąś super ofertę dla mnie, w końcu długoletni klient N (od samego początku) zaproponowano mi Canal+ Gold za 89zł i do tego jeszcze multiroom (super myślę obecnie tyle też płacę w N) OK jakiś pan przełącza mnie do miłej pani która twierdzi że takiej "promocji" nie może mi udzielić i że zostałem wprowadzony w błąd, ona proponuje mi to za 99zł :/ dałem jej do zrozumienia że nie mam zamiaru płacić więcej nawet o głupie 10 zł jak do tej pory i sama zaproponowała mi żebym napisał rozwiązanie umowy od 01-04, i wziął sobie tańszy pakiet np za 59zł plus multiroom hehehehehe polityka Nc+... więc żegnaj Nc+ witaj CP niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już było mówione, że KAŻDY może zostać z tym co miał DO KOŃCA UMOWY. Więc nic sobie nie zerwie bo kanały wszystkie będzie mieć.

 

A skąd wiesz ,ze kanałów nie ruszą???

 

Rusza na 100 % kanały dla tych co nie migrują do nc+ prędzej czy później. Przedłużałem umowę z c+ dn 06.03 2013 r od 1.04.2013 na 18 m-cy na C+prestiż HD i dostałem wykaz kanałów gwarantowanych. Po analizie listy kanałów gwarantowanych chcę migrować do nc+ z dekoderem Pace 500 MR z dwiema kartami w systemie seca/nagra. Podam link do kanałów gwarantowanych w umowach zawartych lub aneksowanych po 03.12.2012 r jeżeli to kogoś interesuje. I proszę o podanie listy kanałów gwarantowanych w nc+ podanych na piśmie.

 

https://lh5.googleusercontent.com/-gDkY-S4JQLo/UUwhoFG3FLI/AAAAAAAAAA8/wIaG5qgeSBg/s902/SWScan0000300032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina co się teraz wyprawia, posiadam N i wczoraj dzwonię do nich może faktycznie mają jakąś super ofertę dla mnie, w końcu długoletni klient N (od samego początku) zaproponowano mi Canal+ Gold za 89zł i do tego jeszcze multiroom (super myślę obecnie tyle też płacę w N) OK jakiś pan przełącza mnie do miłej pani która twierdzi że takiej "promocji" nie może mi udzielić i że zostałem wprowadzony w błąd, ona proponuje mi to za 99zł :/ dałem jej do zrozumienia że nie mam zamiaru płacić więcej nawet o głupie 10 zł jak do tej pory i sama zaproponowała mi żebym napisał rozwiązanie umowy od 01-04, i wziął sobie tańszy pakiet np za 59zł plus multiroom hehehehehe polityka Nc+... więc żegnaj Nc+ witaj CP niestety

 

 

Ty chciales to za 89zl? platinum nie wiem czy bym za tyle wzial...przeciez w gold nie bedziesz mial najlepszych meczy i filmow premierowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już im napisałem malia i mam ich w :censored: za cyfrę i n-kę w tej chwili płącę 120 zł. Miałem pakiet Canal+ w Cyfrze i Pakiet Npremium w n-ce a teraz liczą że jelenia znajdą i jeleń będzie płacił drożej. Nie ze mną te numery :)

 

Czemu drożej? Przecież cennik jest 119zł. Płaciłeś 120zł więc to samo, gdzie masz drożej? Chyba, że Ci chodzi o pakiet Full, ale nie sądzę byś płacił 120zł za full Cyfra + i n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z ofertą ;)

Mam c+ od ponad 7 lat jakieś 2-3 lata temu wziąłem dekoder Philips PVR lezy w szafie z foliami bo nie da się na nim nic robić tak wolno przełącza kanały.

Ale do rzeczy dzisiejsza oferta za FULL ALL INCL. 169zł (2 karty multiroom 0zł) + najm tego szmelcu który leży w szafie 10zł.

Podziękowałem moja propozycja 159zł MR dwie karty + PVR i podpisuje na 18 miesięcy. Pani poinformowała że będzie dzwonić jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina co się teraz wyprawia, posiadam N i wczoraj dzwonię do nich może faktycznie mają jakąś super ofertę dla mnie, w końcu długoletni klient N (od samego początku) zaproponowano mi Canal+ Gold za 89zł i do tego jeszcze multiroom (super myślę obecnie tyle też płacę w N) OK jakiś pan przełącza mnie do miłej pani która twierdzi że takiej "promocji" nie może mi udzielić i że zostałem wprowadzony w błąd, ona proponuje mi to za 99zł :/ dałem jej do zrozumienia że nie mam zamiaru płacić więcej nawet o głupie 10 zł jak do tej pory i sama zaproponowała mi żebym napisał rozwiązanie umowy od 01-04, i wziął sobie tańszy pakiet np za 59zł plus multiroom hehehehehe polityka Nc+... więc żegnaj Nc+ witaj CP niestety

 

 

Ty chciales to za 89zl? platinum nie wiem czy bym za tyle wzial...przeciez w gold nie bedziesz mial najlepszych meczy i filmow premierowych.

 

Ja poprostu chciałem płacić taką samą kwotę jak do tej pory czyli te 89zł z multiroomem w N ale wolą żeby zrezygnować z umowy dnia 01.04. hehehe ciekawe czy da się "wyciągnąć" od nich Platinum za 89zł w tej cenie z multiroom-em 8) ktoś próbował ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego TY nie rozumiesz? Masz C+? to masz to samo do końca umowy.

 

Co rozumiesz przez "To samo"?

 

Bo dla mnie to jest niezmieniona lista kanałów , które dostałem po przedłużeniu umowy i jednym z nich jest np. Cartoon Network , który ma zniknąć. I dlatego nie rozumiem Twoich słów,ze umowy nie będzie można zerwać z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,nc-podala-szczegoly-oferty,wid,15433195,wiadomosc.html?ticaid=110461
Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc-poltora-roku-na-migracje-nowa-oferta-pre-paid-i-internet-z-orange

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.

Wg mnie to jest jednoznaczne stanowisko 8)

 

Jak mają funkcjonować stare oferty, jak w kwietniu kanały wyrzucają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,nc-podala-szczegoly-oferty,wid,15433195,wiadomosc.html?ticaid=110461
Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc-poltora-roku-na-migracje-nowa-oferta-pre-paid-i-internet-z-orange

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.

Wg mnie to jest jednoznaczne stanowisko 8)

 

Jak mają funkcjonować stare oferty, jak w kwietniu kanały wyrzucają ?

 

Przecież to od ciebie zależy czy po wycofaniu jakiegoś kanału który masz gwarantowany złożysz wypowiedzenie czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...