Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultant powiedział, że te dwa brakujące kanały C+ są za nPremium i będą dostępne przez cały okres trwania umowy. Oczywiście jeśli ktoś nie ma nPremium w tej chwili może ich nie dostać. Prawie Platinum bez usługi Canal+VOD i Prapremiery.tvp. Kanały już śmigają i HBO też jeszcze świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie tych co zakceptowali migracje na swoim dotychczasowym sprzęcie np PACE PVR lub innym dekoderze cyfry,

 

mianowicie chodzi o to czy wtedy dostaje się też nową kartę która będzie parowana - chodzi tutaj o to czy będzie jednak w takiej sytuacji możliwe rozdzielenie nc+ klasycznym splitterem dla tych którzy zmigrują na swoim dotychczasowym sprzęcie ( szrocie ) od Cyfry ??

 

Bardzo proszę o odpowiedź gdyż w moim przypadku jest aż 4 TV do obsłużenia i wg obecnego cennika koszty multiroomu to aż 45 zł miesięcznie dla 3 dekoderów i 150 zł aktywacji... nie mówiąć już o tym , że albo będzie trzeba dokupić nowe adaptery wi-fi, albo wiercić i ciągnąc kabel sieciowy no i oczywiście próbować sprzedać niepotrzebne już dekodery Opticumy i Enigme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić na 1229478000. I tak, dostałem gold za 79 plus po wycofaniu nPremium brakujące kanały Canal+ i Canal+Sport na cały okres trwania umowy w cenie. Umowa na 18 m-cy. Straciłem co prawda HBO (dostępne tylko w full!) ale dojdą mi Canal+ na których bardziej mi zależało ze względu na sport.

 

 

Zamiast nPremium beda Canaly ale Family a nie C+ czy Sport ladnych bredni Ci na info nagadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy migrował ktoś z cyfry+? Gdzie płacił 199zł dodam ze był to najwyższy pakiet w cyfrze+ i do tego miałem jeszcze gażdżet w postaci telewizora. Był bym wdzięczny za odpowiedz ;)

 

Nie mozesz migrowac. Dla takich abo jak ty, z gadzetami jest na razie blokada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...