Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie to będzie i dajcie tym ludzion z dzialu relacji z abonentami spokój! od nich niewiele zależy! to chyba raczej od kierownicta co?

Może trochę OT, ale nie mogę się powstrzymać.

 

Tak jakbyś nie wiedział, a widzę, że nie masz zielonego pojęcia - to do komputerów "ludzi z działu relacji z abonentami" ktoś zagląda, a więc informacja idzie dalej - do "kierownictwa".

 

A poza tym nie znasz życia jeszcze. Ja po tylu latach (a najmłodszy już nie jestem) już wiem, że najlepsze efekty uzyskuje się będąc natrętem. Dlatego jeżeli kiedykolwiek będzie mieli coś do nich, to piszcie, piszcie, piszcie i męczcie ich. Przynosi to oczekiwane efekty. Z mail'a na mail, coraz większe. Życzę więc powodzenia i skuteczności wszystkim "zasypywaczom", żeby nie napisać "spamerom". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&G nie pomyślałeś o abonentach co mają coś ważnego do załatwienia??? Taki spam automatycznie ważne wiadomości odrzuca na dalszy plan bo konsultanci nie mogą się wyrobić z tym. Proszę Cię pomyśl 10 razy zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ta cała Telewizja Publiczna :lol2: Jestem abonentem CP i wściekam się że nie mam TVP SPORT, TVP HISTORIA CZY TVP INFO(chociaż to macie :o ). Myślę że takie platformy jak C+ i CP powinny posiadać kanały publiczne ... Cóż trzeba czekać ...

 

Cytat:

 

"TVP Sport pojawi się na dniach w CP ...." Idzi 2007 r.

 

"TVP Sport pojawi się na dniach w C+..." Idzi 2009 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to chyba najlepsze rozwiazanie (najbezpieczniejsze). A jeżeli sprawdzi się to co piszą goście z Cyfry+ (pierwszy kwartał - 03.03 lub 31.03 :lol: ), to trzymiesięczny okres to bezpieczna inwestycja. Ja bym tak właśnie zrobił. Ale to ja, a Ty @markar zrobisz jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma w magazynie Plus+ o TVP Sport. Kibice żużla powoli więc zmierzają do sklepów po kartę TNK. Niebawem startuje ekstraliga żużlowa.Więc klientów TNK przybędzie. Brawo dla Cyfry :lol2: . Niech nadal czekają z włączeniem TVP Sport i napędzają klientów TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym tu się jeszcze zastanawiać. Mój brat jest szczęśliwym posiadaczem pionka 1530 i tam TNK pięknie śmiga do spółki z kartą C+. Teraz na tej karcie można oglądać nie tylko TVP sport ale i LM na nsport. Jakość jest całkiem dobra no i 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to bicie piany? W najlepszym razie gdy wszystko pójdzie jak zapowiadają to ten TVP Sport będzie od kwietnia do września na może 10-20% powierzchni Polski. Równie dobrze można było dać tytuł Polsat w Cyfrze bo od września ma być z nadajników naziemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby było tak, że:

1. Kanały TVP pojawiają się w CP w zamian za wspólny udział w przetargu o prawa do LM, Polsatu i TVP - kto wie już w lutym miało być wiadomo o LM dla Polski, a nadal nic, nawet o tym kto wkońcu stanął do przetargu :roll:

2. TVP Sport (a może też inne) pojawia się w C+, w zamian za to, że Canal+ (i Orange) nie stają do przetargu o LM.

3. n-ka też na tym stratna nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A wy nadal czekacie...Ehh macie cierpliwość ja dałem na luz będzie ok nie ma trudno...TnK i nie marudzić;) Czekajcie a będzie wam dane . Amen.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...