Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla klientów nc+ będzie nowe rozdanie na liście, dla n i C+ .nie jest planowane ze abonenci nie będą migrować więc zostają stare do czasu podjęcia decyzji o zaimportowaniu tej z nc+

Czyli abonent Cyfry+ z dekoderem Pace będzie miał inną listę niż abonent nc+ z takim samym dekoderem Pace? Jak to będą słać? Po numerach seryjnych? To dopiero byłoby zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wojewodztwie salony n zmienily sie w salony Cyfry+, wiec za niedlugo nc+ i widac kto trzymac bedzie wieksza paleczke

Zmartwię cię, ale nie ma na to reguły. U mnie w mieście wszystkie salony Nki, dalej są salonami Nki, a nieliczne salony C+ dalej są salonami C+.

 

Nie będzie 2 kanałów Film i 3 sport

bo jak będzie liga mistrzów to będą chcieli zająć z 4 albo 5 kanałów

A kto ci powiedział że będą dalej kontynuowali taki sposób transmisji? A nawet jeśli tak to mogą to zrobić jak to było wcześniej, czyli na czas dodatkowych transmisji uruchomią kanał w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia - skoro oficjalnie odpada WiP HD to w zasadzie 100% abonentów N może teoretycznie sypnąć wypowiedzeniami już na starcie nc+. Ciekawe jak to ugryzą?

 

Praktycznie to większość abo ma taką możliwość średnio 2x w roku:

1. Z powodu likwidacji jakiegoś kanału.

2. Z powodu kończącej się umowy.

I tylko można poczytać na forach jak wypowiadają wszyscy umowy, a prawda jest taka, że z powodu likwidacji kanałów (najczęściej zbędnych lub takich z oglądalnością na poziomie 3-5 osób / dobę) wypowiedzenia sporadycznie się zdarzają.

Co do list kanałów to będzie tak (wg informacji na dzisiaj):

1. Lista dla starych abo C+

2. Lista dla starych abo n

3. Lista dla abo nc+

I co tu rozgryzać? Najpóźniej za 2 lata listy nr 1 i nr 2 przestaną istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi prawami sportowymi oraz wytwórniami filmowymi (dotychczasowe, odzyskane i zabrane Sony), plus porządne dokumenty, jakieś dobre premierowe seriale i oczywiście treści 3D mogą zrobić całkiem niezłe te 6 kanałów Canal+, pytanie tylko czy dobrze to wszystko przygotują i ułożą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie rozumiecie co czytacie :roll:

Premium TV (należy do TVN) zajmuje się sprzedażą reklam, tak jak atmedia.

Z tego niusa wynika tylko, że na nSport pojawią reklamy i kanał raczej nie zostanie zlikwidowany. Natomiast C+ i C+Gol zmienią nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie rozumiecie co czytacie :roll:

Premium TV (należy do TVN) zajmuje się sprzedażą reklam, tak jak atmedia.

Z tego niusa wynika tylko, że na nSport pojawią reklamy i kanał raczej nie zostanie zlikwidowany. Natomiast C+ i C+Gol zmienią nazwę.

 

Masz pan rację poprzednie posty były lekko za daleko posunięte z resztą po tym jak dali kodowanie cyfry do nsport wiadomo było, że on zostanie. A zresztą teraz będą trzy c+ sport, nsport a c+ gol znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wy naprawde macie problemy z czytaniem.

nsport bedzie nadawac reklamy bo bedzie w podstawowym pakiecie nc+

 

Canal+ też nadaje reklamy i masz go w podstawowym pakiecie? nie. możesz tylko dokupić jako opcje dodatkową. że na nsport będą reklamy to nie znaczy,że dostaniesz prawie zadarmo ten kanał.

 

EDIT: Chodziło mi o nsport,a nie npremium jak napisałem wcześniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ciekawe gdzie się podziali Ci co tak głośno pod koniec lutego zapowiadali start nc+ bo dzisiaj już im ucieka trzecia data, miał być dzień 1 marca, następnie 4, no dziś już jest 8 marca i nic Panowie ... To co czekamy teraz do Waszej czwartej daty czyli 15-tego hehe ... A tak na prawdę od samego początku było wiadomo, że nic się nie zdarzy w pierwszej połowie marca i tak będzie ... Jakoś słaby jest ten Wasz "piar" marketingowy ... Laicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment, czyli że jak, jeśli ktoś jest teraz abonentem C+ to nie zobaczy ekstraligi żużlowej? Skoro ma być transmitowana na nsport to abo n będą mieć a abo c+ nie, chyba że przejdą do nc+? Nie fair, bardzo nie fair bo to abonenci C+ są bardziej żużlowi niż abo n. Od zawsze w canal+ było SGP, DMS a wczesniej również liga. Żużel ma być na canal+ i kropka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Niby po co mają transmitować żużel na C+, moim zdaniem nSport będzie podobny kanałem jak Orange sport, Polsat Sport, wrzucą do niego żużel, po jednym meczu LM, jakąś ligę, albo okazyjnie jakiś mecz, tenis, rugby, MMA i Boks, może coś jeszcze i zostanie w pakiecie sportowym. Stanie się kanałem sportowym dla mas i będą zarabiać na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dwóch a nawet trzech list kanałów, bo nc+ powstaje z połączenia C+, n i Orange. Będzie jedna dla wszystkich. TP SA ma spore problemy finansowe i musi wycofać swoją ofertę telewizji. Zastąpi ją oferta nc+.

Kto powiedział że znika nSport i nPremium? Znika nPremium 3 i nPremium4, prawdopodobnie także Wojna i Pokój. nPremium i nPremium 2 na razie zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko powinienem coś wybrać do końca marca. Poprzedni właściciel miał CP i niestety nie pozwolili zrobić cesji praw. Tak mnie w...... - zdenerwowali obsługą, ze od nich na pewno nic już nie wezmę.

Pytanie zasadnicze czy nowa oferta bezie lepsza niz obecna C+. obawiam sie , ze możne byc drożej. Potrzebuje multirum na 2 tv i nie oglądam sportu raczej filmowe mnie interesują w szczególności HBO do tego jeden dekoder pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch-ennemy. na pewno oferta bedzie lepsza od c+,czy drożej,to się okaże. MR też będzie,ale jak bedzie aktywacja dekoderów tak jak to jest dziś w n,to trochę się wybulisz.

 

 

@rotalplus. 19 marca,to nie ten tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...