Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. Wystarczy przejść do pierwszej strony tego wątku. Zresztą napisałem, że ta dyskusja nie ustanie do momentu startu nc+, a później przeniesie się do innego wątku - o aktualnych nowościach w platformie. Wiem, że im bliżej startu nc+, tym coraz większe zniecierpliwienie, jak to będzie wyglądało. Zatem, jeszcze trochę taki stan rzeczy potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapytalem na infolini o moje zainteresowanie tymi 2 kanalami teraz po rozmowie z konsultantka jej wypowiedz-- nie ma tych 2 kanalow w ofercie ale jest pewna grupa ktora je posiada i sprawdza zainteresowanie testuje [bylo to mozliwe przy przedluzaniu umow w ostatnim czasie i ta grupa je ma ja jej na to to albo jest w ofercie albo nie bo jak dla mnie to te kanaly sa oferowane i ze jest to walek z ich strony ze jedni maja jedni nie tyle a moja opinia i tak to powinno wygladac start na wiosnea wiosna to wiemy kiedy i do kiedy kanaly z n do c+i na odwrot i o 20 do30zeta moga podniesc abonament i tylko najwazniejsze oby dalej multi smigal itd,itp....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 wysłanych wczoraj email do Cyfra przed chwilą telefon,że ze względu na długi staż abonencki przychylają się do mojej prośby w sprawie nSport i MGM i ze włączą te kanały jutro na 100% ale czasem dziś mogą się już pojawić.Oczywiście musiałem wysłuchać regułki,że to 6 miesięcy gratis bez możliwości po tym okresie ogladania tych kanałów nawet za odpłatnością.Na temat fuzji pani powiedziała,że jeszcze nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie na pewno żadnego wyłączenia Npremium Zmieni się tylko nazwa. Myślicie czasem ??

 

 

a Ty myslisz bo tez mozna o to Ciebie zapytac :)

 

Tak. Npremium nie zostanie bo To była nie jako reklamówka Telewizji N. usunąć kanału nie usuną bo by dali możliwość rezygnacji z umów dla Nkowców i dla abo. Orange i kablówki . Zmienią nazwę na jakieś NC+Premium i wista wiooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak się zastanawiam...

mam obecnie pace pvr, zastanawiam się nad odaniem go i wzięciem samych kart MR

 

tylko czy się tym nie w kopię przy migracji że nie mam od nich dekodera? i muszę wziąć na nowych zasadach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron wstecz,i od czasu kiedy tu ostatni raz zaglądałem przybyło sporo stron,ale konkretów zero.Szkoda bo liczyłem że na początku marca będą jakieś wieści a tu nic.Sami sobie krzywdę robią bo mogli by zrobić jakiś przeciek kontrolowany,a tak to będziemy się domyślać i nic więcej aż w końcu większości się znudzi i w momencie pojawienia się oferty nie będzie już takiego wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja nc+ 18 lub 19 marca a start platformy nc+ 21 marca, czyli na wiosne tak jak zapowiadali oficjalnie. To są pewne informacje. Ci co pisali o 4, 11 lub innych dniach powinni dostać bana za bajkopisarstwo.

 

super wreszcie ktoś ujawnił oficjalną datę startu nc+ (?!) - jak podejrzewam po nicku w zarządzie nc+ zasiedli młodzi ludzie :) (bo niestety datę startu znają nieliczni ludzie z centrali nc+)

 

skąd masz taką pewność - wrózyłeś z fusów czy zadzwoniłeś do EzoTV ?

 

 

 

Dziwne, że na stronie c+ program tv dla canal plus kończy się dziwnie 21 marca... na 22 już nic nie ma.

 

Co do koncesji na nadawanie nowych programów... nie muszą posiadać polskiej koncesji. Wystarczy, że będą miały koncesję któregoś z krajów unii, a platforma dołączy je do swojego pakietu. Swoją drogą dobry krok aby nie ujawnić asów. Inaczej poprzez stronę KRRiTV każdy wiedziałby jaki kanał będzie dodany do platformy.

A jeśli ktoś dobrze pamięta to napewno zniknie marka Nsport, zostanie przemianowana (podobnie jak to miało miejsce z discovery showcase na HD) na N1 - i to była oficjalna wiadomość od platformy.

 

Co do reszty... jeśli rzeczywiście do platformy wejdzie showtime (wiekszość seriali w nseriale vod to produkcje showtime) to hbo nie ma co tu szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz programu nie ma już nawet na 21 marca. Kończy się na 20 marca. Może moja informacja się potwierdzi?

 

to w końcu wiesz czy nie - bo jakieś niezdecydowanie widzę :)

 

weźcie pod uwagę, że programy które są w warunkach aktualnie obowiązujących umów z abonamentami nie znikną bo dałoby to pretekst do zerwania umów.

Owszem mogą przejść rebranding ale też będą musieli dla "starych abo" zrobić to z głową by uniknąć kłopotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja nc+ 18 lub 19 marca a start platformy nc+ 21 marca, czyli na wiosne tak jak zapowiadali oficjalnie. To są pewne informacje. Ci co pisali o 4, 11 lub innych dniach powinni dostać bana za bajkopisarstwo.

 

to są twoje informacje które maja się potwierdzić? daruj sobie.wyczytałeś wszystko w artykule który jest na sk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 wysłanych wczoraj email do Cyfra przed chwilą telefon,że ze względu na długi staż abonencki przychylają się do mojej prośby w sprawie nSport i MGM i ze włączą te kanały jutro na 100% ale czasem dziś mogą się już pojawić.Oczywiście musiałem wysłuchać regułki,że to 6 miesięcy gratis bez możliwości po tym okresie ogladania tych kanałów nawet za odpłatnością.Na temat fuzji pani powiedziała,że jeszcze nic nie wiadomo.

Co tam naskrobałeś w tych majlach??? Jakich argumentów użyłeś, że Ci włączyli??? I na jaki adres napisałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron wstecz,i od czasu kiedy tu ostatni raz zaglądałem przybyło sporo stron,ale konkretów zero.Szkoda bo liczyłem że na początku marca będą jakieś wieści a tu nic.

Na co ty chłopie liczysz? Chcesz się czegoś dowiedzieć o nc+ na tym forum? To marne Twoje nadzieje. O nc+ dowiesz się z oficajlnego komunikatu prasowego na stronach Cyfry+, "n" oraz nc+ oraz pism i redakcji branżowych, jak chociażby "Satkurier". Jest jeszcze @cyfra.tv, który z pewnością jest najlepiej poinformowany w kwestiach Cyfry+ a myślę, że i nc+, ale albo i on nic nie wie, albo wie, ale nie może powiedzieć i ja to szanuję. Tutaj naczytasz się co najwyżej masy spekulacji, przypuszczeń i plotek. Niczego więcej. Przyjdzie czas, że wszystko będziemy wiedzieli. Nie pozostało nam nic innego, jak czekać. Ja tam obecnie jestem zadowolony z oferty Cyfry+ i pojawienie się nc+, zbyt wiele dla mnie nie zmieni. Fakt, będę miał szerszy dostęp do premier filmowych największych wytwórni oraz do rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, bo Serie A rzadko oglądałem, gdy była nawet w Canal+. Ale jakiejś rewolucyjnej zmiany się nie spodziewam. Mam porządny własny tuner, więc nowym sprzętem, też mnie nowa platforma nie zaskoczy, bo nie skorzystam z niego. Na start nc+ czekam więc z dużym spokojem. Wiem, że rewolucja po jej starcie w moim telewizorze nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej ktos juz tu wspominal o wizycie w" Dzien dobry TVN" prezesa i Tuzimka.

 

Jezeli to miala byc "zajawka / promocja" nc+ to ... sorry, ale wyszlo tragicznie, zenada / belkot!

 

Po stronie prowadzacych bylo czuc, ze nie wiedza o co biega - ale to nie jest powazny zarzut bo w tej materii reprezentuja swiadomosc "zwyklego kowalskiego" - nic nowego.

 

Natomiast przedstawiciele (prezes i Tuzimek) nowej platformy nc+ bez ladu i skladu belkotali o prawach sportowych, filmowych, "cacuszku - turbodekoderze". Prezes belkotal po angielsku, a Tuzimek belkotal w ojczystym jezyku.

Najistotniejszy element wypowiedzi dotyczyl dekoderow - nie trzeba bedzie wyrzucac swoich dekoderow na smietnik (to moja interpretacja wypowiedzi - bez szczegolow co to znaczy). Odnioslem wrazenie, ze ktos zorientowal sie jaki powstal [beep] informacyjny i jak wiele spekulacji funkcjonuje na temat nc+, ze postanowili cos powiedziec co wyszlo nieporadnie!

 

No coz, generalnie jak na ludzi z branzy i bedacych w "oku cyklonu" w mojej opinii zaprezentowali sie jak amatorzy - ten przekaz nie byl inspirujacy dla "Kowalskiego" lecz bardziej chaotycznym przekazem PR w wykonaniu "dziwnych" gosci wystepujacych przez kilkadziesiat sekund miedzy pokazami celebrytow!

 

Ten zaimprowizowany na szybko "pokaz" w TVN swiadczy o jakims zagubieniu, braku koncepcji na PR co prawdopodobnie wynika z ogolnego chaosu w przygotowaniach do startu nc+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy gratis bez możliwości po tym okresie ogladania tych kanałów nawet za odpłatnością

jak bez możliwości oglądania tych kanałów? nie rozumiem... przecież jak będą w wybranej ofercie nc+ to Ci je włączą normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej ktos juz tu wspominal o wizycie w" Dzien dobry TVN" prezesa i Tuzimka.

Króla Juliana nie było :wink:

W sobotę, 2 marca 2013 roku w programie „Dzień Dobry TVN” gośćmi byli Christian Anting, członek zarządu nc+ i dziennikarz sportowy Dariusz Tuzimek, odpowiedzialny za sport w nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...