Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Piszę już po raz trzeci dla tych wszystkich, którzy nie wierzą i dla tych którzy piszą bajki i wprowadzają zamęt od kiedy startuje nc+ ... I proszę dajcie sobie już spokój z tymi spekulacjami ... Na 110 % start nie będzie w pierwszej połowie tego miesiąca, pisałem już wcześniej, że wiosną tak jak zapowiadało nc+ więc trochę wyobraźni ludzie ... Mamy chyba jeszcze zimę jak już ... Pozdrawiam ... Niektórym tak ciężko to pojąć i zrozumieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podpisałem dzisiaj umowę z Cyfą+ na pakiet start i będę migrował co nC+ z swoim sprzętem :D

ile zaproponowali ci za ten pakiet i na ile?

 

pakiet mam na 18 mies za 14 zł ze stałą ceną. Czekam na fuzje a co ważne to mam kartę od cyfry podatną na splitery a pan z pkt mówił, że karta mi zostanie a tylko będę mógł negocjować warunki :D więc mi pasuje :D Teraz ze spokojem sobie czekam i patrze ;)

mówił jeszcze że ten wątek przymusowych wymian anten to śmiech na sali ewentualnie dobrowolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba jakimś totalnym [beep] jest ten kto myśli, że mają... chyba raczej Cyfra aż tak by nie zaufała pracownikom APSów, że ulotki leżą ZAMKNIĘTE buahahahaha normalnie padłem jak to usłyszałem...

A co w tym dziwnego? Ja pracuję w banku i ulotki na promocję nową mam od tygodnia zapakowane w biurze i nikt nawet nie myśli by je tknąć. A o promocji w mediach nie ma do tej pory ani jednej, choćby najmniejszej informacji. My też nie mamy zielonego pojęcia kiedy ona wystartuje i co dokładnie zawiera, znamy tylko ogólny zarys. Tak więc dostarczenie ulotek wcześniej to nic dziwnego i strasznego, tak samo jak brak informacji o tym czego dotyczą. Po prostu centrala i odpowiedni dział już wszystko przygotował i czekają tylko na odpowiednią datę startu. Ot cała filozofia jak to wszystko się odbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi :censored: , ludzie - ogarnijcie się. Poczekajcie do 2. połowy marca i będziecie wiedzieć co będzie (jakie kanały, pakiety, ceny itp) w tym stworze Cyfry+ i eNki :arrow: nc+ .

Sam czekam na pierwsze wiarygodne i potwierdzone informacje, bo sam mam eNkę i nie wiem co będzie jak będę przedłużał pod koniec marca, może zostane, może pójdę do CP albo zostane przy DVB-T tylko - ja poczekam, jestem w tych kwestiach cierpliwy... :roll:

Czasem jak czytam posty tych "wróżbitów" (btw. zastanawiam się czy nie przegięli z oglądaniem kanału Rodin TV :shock: - nie jest to złośliwość, tylko ironia :oops: ), to aż mam ochotę wziąć popcorn i się śmiać z tego jak z dobrej komedii :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty programowej to niestety jest ona i będzie utrzymywana w tajemnicy przez nc+ do momentu startu platformy. Ulotki z szczegółami poszczególnych pakietów dystrybutorzy otrzymają w ostatniej chwili i o ile nie nastąpi kontrolowany przeciek ze strony nc+ poznamy ją w momencie startu oferty.

Nie wiem jaka praktyka była w n-ce ale APS-y Cyfry ulotki otrzymywały zawsze po opublikowaniu oferty (zarówno na stronie dystrybutora jak i na stronach Cyfry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem. Tak się podniecamy nc+ a przeciętny Kowalski ma to w d... :D

 

Przykład mojego kumpla. Wczoraj przedłużał umowę na Cyfrę+. Pytam się go, czy dali mu nSport i MGM HD na pół roku. Mówi, że nie. Więc ja go instruuje co ma zrobić. A on do mnie: "Spoko, dostałem to co chciałem, jestem zadowolony, niepotrzebne mi nSporty i MGM HD i tak oglądam kilka kanałów i głównie Canal+ Sport. Niepotrzebne mi to. Ligę Mistrzów i tak oglądam w Jedynce".

 

Reasumując... jak widać, nie wszystkich podniecają nc+ i nSporty. A tu takie narzekanie, ploty i siuśki. A przeciętny Kowalski i ta cieszy się z tego co ma ;) ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet mam na 18 mies za 14 zł ze stałą ceną. Czekam na fuzje a co ważne to mam kartę od cyfry podatną na splitery a pan z pkt mówił, że karta mi zostanie a tylko będę mógł negocjować warunki :D więc mi pasuje :D Teraz ze spokojem sobie czekam i patrze ;)

mówił jeszcze że ten wątek przymusowych wymian anten to śmiech na sali ewentualnie dobrowolne.

 

A jaki masz dekoder wymienili ci na hd czy masz juz hd sagema czy inny?

ja pytalem o ta sama promocje z dekoderem prv to kazali mi 20zl miesiecznie placic za dekoder z nagrywarka

 

Mam Philipsa na własność tego HD i jeszcze mediasata. Jestem zadowolony a zobaczymy co będzie oferowane po fuzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem. Tak się podniecamy nc+ a przeciętny kowalski ma to w d... :D

Przykład mojego kumpla. Wczoraj przedłużał umowę na Cyfrę+. Pytam się go, czy dali mu nSport i MGM HD na pół roku. Mówi, że nie. Więc ja go instruuje co ma zrobić. A on do mnie: "Spoko, dostałem to co chciałem, jestem zadowolony, niepotrzebne mi nSporty i MGM HD i tak oglądam kilka kanałów i głównie Canal+ Sport. Niepotrzebne mi to. Ligę Mistrzów i tak oglądam w Jedynce".

 

Reasumując... jak widać, nie wszystkich podniecają nc+ i nSporty. A tu takie narzekanie, ploty i siuśki. A przeciętny Kowalski i ta cieszy się z tego co ma ;) ;) :) :)

 

zgadzam się z kolegą, to raczej APS-y informują abonentów o fuzji - tych dopytujących się jest niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem. Tak się podniecamy nc+ a przeciętny kowalski ma to w d...

Kilku fanatyków jest podekscytowanych i wolą pisać na forum wróżby zamiast oglądać płatną TV za którą płacą, a kowalski ma fuzje w d..., byle mu działało to co ma na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie..... od 6 lat mam ten sam pakiet ( Canal+ SUPERPREMIUM HD) i tyle samo płace , oglądam to co lubię i za to płacę i jestem zadowolony , zostaje jeszcze 18 miechów w C+....no chyba że nC+ rzuci mnie na kolana i zaproponuje mi zaje....ą rewelację.....:) ale wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie m.in. jakie nowe muzyczne kanały premium znajdą się w nowej nc+?

Chyba nie takie buble jak TV Disco czy Polo TV, a o koszmarnym MTV Polska nie wspomnę. Viva Polska to już taki sam gniot. Vh1 Polska, MTV Rocks , nie dziękuję za reklamy i teleshopping z UK!

Poza Trace, MTV Live HD, Mezzo - tak poza tymi trzema kanałami (faktycznie premium) nic do słuchania nie ma! Szczerze śmiem wątpić czy coś się w tym kierunku zmieni.

Powinni wypier. na zbity pysk polską wersję Vh1 i dodać wersję European, oraz Vh1 Classic + coś czego jeszcze nie ma na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zaskoczeniu, dzisiaj wieczorem ok. godz. 19:00 zadzwonił do mnie konsultant z CYFRY+ i zaproponował przedłużenie umowy. :)

Zgodziłem się, tym bardziej w świetle dzisiejszych informacji o blokadzie przedłużeń umów z CYFRĄ+. Wiem z tego forum, że w chwili obecnej blokada ta dotyczy tylko salonów CYFRY+, ale kto wie, czy wkrótce nie obejmie też infolinii... :roll:

Przy okazji popytałem też konsultanta w sprawie nc+. Odnośnie oferty, sprzętu itp. nic konkretnego mi nie powiedział twierdząc, że nie wie. Natomiast ciekawostka jest z ewentualną późniejszą migracją do nc+. Konsultant powiedział mi, że do mojej umowy wprowadził mi opcję migracji (oczywiście nieobowiązkową) do końca kwietnia br. Na moje pytanie, czy po tym czasie będę mógł migrować do nc+ jeszcze później, np. za pół roku, konsultant odpowiedział mi, że nie! Na pytanie, kiedy wystartuje nc+ odpowiedział mi, że nie wie dokładnie kiedy, że trwają przygotowania. Zapewnił jednak, że na pewno nie w marcu. :shock: Ale dał jednocześnie gwarancję, że na pewno w kwietniu. I powiedział, że jak mi się oferta nc+ spodoba to do końca kwietnia będę mógł na nią przejść. A jak nie to będę mógł zostać z obecną ofertą na obecnych warunkach do końca mojej obecnej (przedłużonej) umowy.

Umowę przedłużyłem na okres 18 miesięcy. Jej warunki przedstawiłem w odpowiednim temacie w dziale "CYFRA+" na forum.

Odnośnie jeszcze moich pytań dotyczących odbioru CYFRY+ na swoim sprzęcie, konsultant zapewnił mnie, że przez ten okres będę miał to zagwarantowane. Tak samo z Multiroom'em. Wniosek z tego taki, że tunel Seca/Nagra musi potrwać jeszcze z dobre dwa lata. Moja przedłużona umowa będzie się teraz kończyć 30 września 2014 roku.

Aha, zapomniałem dodać, że do przedłużonej dzisiaj umowy z CYFRĄ+ konsultant dał mi jeszcze dodatkowo kanały MGM HD i nSport HD na okres 6 miesięcy gratis. Mają być aktywne od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...