Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra - rozmawiałem już z 3 różnymi operatorkami na 3 różnych infoliniach niestety za każdym razem usłyszałem to samo.

Przykro mi ale mamy TYLKO jedną ofertę dla Pana 179zł na 18 miesięcy nie ma możliwości negocjacji - jeśli Pan nie akceptuje warunków proszę wysłać do nas list, że rezygnuje Pan z usług między 1 a 18 kwietnia.

 

W skrócie nie wiem jak to możliwe ale mi wszędzie mówią, że nie ma opcji negocjacji!!!

To co zaproponowali mi w liście AI+ (21) to jest jedyna oferta dla mnie - wyższej już nie ma a niższej nie ma możliwości wziąć....

 

Pozdrawiam

Myślę, że to kwestia czasu. Wypowiedzenia, które nadejdą do nC+ - zweryfikują oferty do tych bardziej przystępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to kwestia czasu. Wypowiedzenia, które nadejdą do nC+ - zweryfikują oferty do tych bardziej przystępnych.

 

Ja tam nie jestem super wymagającym odbiorcą ale mogę łyknąć AI+ za 159zł... 179zł to dużo.... mam duży dylemat co robić.. chyba poczekam do 18 i zobaczę co się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam osobiście składam wypowiedzenie natychmiast po otrzymaniu aneksu do mojej obecnej umowy. Nie będą mi [beep]chy ceny podnosić z 59 zł na 99 zł tylko dlatego że dwa mecze LM obejrzę w tygodniu. Szkoda pisać normalnie a Ci co przystają na takie warunki to nie narzekać potem że w tym kraju jest źle sami na to pozwalacie. Pozdrowienia.

A ja zgadzam się w stu procentach z Tobą. JA tylko czekam na list i żegnaj nc+ tak szczerze to czekałem na to aż się połączą. Mam możliwość zwiania przed zakończeniem umowy. A Polska to jednak wolny kraj. Można wybrać czy chce się nc+ czy nie. Mi nie odpowiada to nie będę dalej ich abonamentem i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... jak im przyjdzie kilkadziesiat tysiecy wypowiedzen to full spadnie bardzo szybko do 150zl. Zreszta juz to widac. Skoro przez 4 dni na ok 60tys telefonow do nc+ przeszlo 15tys abo, to mamy jak na dloni pokazana sytuacje. 1 sie godzi, a 3 nie. Z taka skutecznosci to szybko zmadrzeja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to kwestia czasu. Wypowiedzenia, które nadejdą do nC+ - zweryfikują oferty do tych bardziej przystępnych.

 

Ja tam nie jestem super wymagającym odbiorcą ale mogę łyknąć AI+ za 159zł... 179zł to dużo.... mam duży dylemat co robić.. chyba poczekam do 18 i zobaczę co się stanie...

170 i będę w zupełności usatysfakcjonowany. To taka niewielka różnica a jednak robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 5 kwietnia do odwołania każdy abonent cyfry albo n mający opcje premium (npremium,canal+) dostanie "do przeglądu i zapoznania się z oferta" opcje canal+platinum.Oto oficjalne stanowisko nc+

 

Aktualna sytuacja przedstawia się tak, że Abonentom n i CYFRY + mającym dotychczas dostęp do ofert Premium (nPremium i CANAL +) udostępnimy od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę CANAL+ PLATINUM. Będą mogli zapoznać się z bogactwem oferty proponowanej na każdym z nowych kanałów.

Następnie, będziemy kontaktować się indywidualnie z Wami omawiając wybór najbardziej dopasowanej oferty. Ostateczna decyzja należy do Was – to Wy decydujecie, czy wybrać konkretny pakiet, czy zdać się na nc+ i pozwolić przenieść się na rekomendowaną ofertę.

Tyle tytułem oficjalnego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... jak im przyjdzie kilkadziesiat tysiecy wypowiedzen to full spadnie bardzo szybko do 150zl. Zreszta juz to widac. Skoro przez 4 dni na ok 60tys telefonow do nc+ przeszlo 15tys abo, to mamy jak na dloni pokazana sytuacje. 1 sie godzi, a 3 nie. Z taka skutecznosci to szybko zmadrzeja

 

Ale juz teraz konsultanci mowia ze jak sie niepodoba to won. Sam w handlu pracuje i nigdy do koncurencji nie odsylalem. Sadzac po ich nastawieniu i slowach kierownictwa coraz bardziej watpie w platyne za 79 czy all za 149. Obym sie mylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w All Inclusive+ jest 1 MR w cenie pakietu. A mnie interesuje, czy nie da się z tego multiroomu zrezygnować np. za 10zł opustu na abonamencie? Chyba że karty nie byłyby parowane z dekoderem, to wtedy MR by się może nawet przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 5 kwietnia do odwołania każdy abonent cyfry albo n mający opcje premium (npremium,canal+) dostanie "do przeglądu i zapoznania się z oferta" opcje canal+platinum.Oto oficjalne stanowisko nc+

 

Aktualna sytuacja przedstawia się tak, że Abonentom n i CYFRY + mającym dotychczas dostęp do ofert Premium (nPremium i CANAL +) udostępnimy od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę CANAL+ PLATINUM. Będą mogli zapoznać się z bogactwem oferty proponowanej na każdym z nowych kanałów.

Następnie, będziemy kontaktować się indywidualnie z Wami omawiając wybór najbardziej dopasowanej oferty. Ostateczna decyzja należy do Was – to Wy decydujecie, czy wybrać konkretny pakiet, czy zdać się na nc+ i pozwolić przenieść się na rekomendowaną ofertę.

Tyle tytułem oficjalnego stanowiska.

 

Canal + Platinium?? Śmiech na sali... Mając C+ Prestige... dostanę do "wypróbowania" pakiet bez HBO :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...