Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem to anty nc+ i jak dla mnie to są ludzie, którzy mieli/mają ofertę z pakietem premium za ok 60 PLN i teraz za tyle samo oczekują C+Platinum. Prawda jest taka, że nikt za nimi w nc+ płakał nie będzie.

Pawop, dziś w Polsce każdy klient jest na wagę złota. Dziwne, że nie zdają sobie z tego sprawy.

Ile jest w Polsce osób, które są w stanie wyłożyć taką kasę, jakiej oczekuje nc+? 100.000?

Tak tworzy się nowa Elita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie aby wtedy wyszli na swoje przez te nawet pol roku. a biznes ma się krecic nieustannie szczególnie w przypadku tak dużej korporacji

 

każdy, nawet najmniejszy biznes, na samym początku działalności zakłada straty ;)

Pytanie jak długo godzić się będą na te straty i jak szybko zaczną coś zmieniać.

Dziś mi znajomy w punkcie powiedział, że nowe oferty planowane są w NC+ raz na kwartał.

Jeśli będą się tego trzymać to lekko licząc 3,5 miesiąca niewiele się zmieni.

uwierz ze nie taki jak nc+, oni na żadne straty sobie pozwolić nie mogą. niech Polsat jeszcze przebije ich z prawami to ekstraklasy to poplyna i wtedy dopiero będą jaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem to anty nc+ i jak dla mnie to są ludzie, którzy mieli/mają ofertę z pakietem premium za ok 60 PLN i teraz za tyle samo oczekują C+Platinum. Prawda jest taka, że nikt za nimi w nc+ płakał nie będzie.

Ja mam za 118 zł więc te głupie przemyślenia zostaw dla siebie.Nie mam zamiaru za to samo płacić 170 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tych co teraz dostaną listy (abonenci z Canal+ i nPremium) nic nie zrobi i tym samym powiększy bazę abonencką nc+. Natomiast Ci, którzy mają gołe, podstawowe pakiety to też większość z nich przejdzie, bo z tego co można wyczytać, często wychodzi im taniej.

Część zacznie coś robić dopiero gdy otrzyma nowe, dużo wyższe rachunki do zapłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie aby wtedy wyszli na swoje przez te nawet pol roku. a biznes ma się krecic nieustannie szczególnie w przypadku tak dużej korporacji

 

każdy, nawet najmniejszy biznes, na samym początku działalności zakłada straty ;)

Pytanie jak długo godzić się będą na te straty i jak szybko zaczną coś zmieniać.

Dziś mi znajomy w punkcie powiedział, że nowe oferty planowane są w NC+ raz na kwartał.

Jeśli będą się tego trzymać to lekko licząc 3,5 miesiąca niewiele się zmieni.

uwierz ze nie taki jak nc+, oni na żadne straty sobie pozwolić nie mogą. niech Polsat jeszcze przebije ich z prawami to ekstraklasy to poplyna i wtedy dopiero będą jaja....

Niewykluczone, że Ekstraklasa SA utworzy własny kanał i zaoferują je wszystkim operatorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tych co teraz dostaną listy (abonenci z Canal+ i nPremium) nic nie zrobi i tym samym powiększy bazę abonencką nc+. Natomiast Ci, którzy mają gołe, podstawowe pakiety to też większość z nich przejdzie, bo z tego co można wyczytać, często wychodzi im taniej.

Musisz skalkulować koszty stałe które sprawiają ze w magiczny sposób rzecz się kalkuluje lub nie. Abonentów płacących najwyższe pakiety jest znikomy procent proszę spojrzeć na średnie ARPU obu platform. Abonentów z abonentem powyżej 90 nie może być więcej jak 400 000. koszt ekstraklasy to ponad 100 milionów za sezon koszty transponderów kanały itp. Platforma posiadająca milion abonentów nie może uzyskać rentowności kiedyś takie wyliczenia były przeprowadzane właśnie dla n. Kolejna rzeczą jest pierwsza zasada w biznesie najtrudniej jest klienta pozyskać. Nadal uważam ze znajdzie się jakaś ww nc która zdecyduje sie walczyć o klientów bo znacznie łatwiej jest utrzymać klienta niż zdobyć go później ponownie. Zwróćcie uwagę np na wzrost bazy klientów i przychodów z ARPu w cyfrze plus. Tam uważam ze było wzorowo najlepszy przykład to właśnie ja jako abonent. Mała ilość abonentów przełożyłaby się też na negocjacje z kanałami tematycznymi przykład "disney chanel"

w n. No i na końcu ogromna ilość kanałów nie gwarantowanych, które po prostu nc pewnego dnia może wyłączyć. Abonent WPT w universe+ otrzymuje po prostu mniej za więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tych co teraz dostaną listy (abonenci z Canal+ i nPremium) nic nie zrobi i tym samym powiększy bazę abonencką nc+. Natomiast Ci, którzy mają gołe, podstawowe pakiety to też większość z nich przejdzie, bo z tego co można wyczytać, często wychodzi im taniej.

Ja akurat będę w tych 10%, które skontaktuje się z nc+ by zapytać czemu oferta jest taka jaka jest, a przy braku zaproponowania znacznie lepszej (bo z tego co widzę to oferty listowne są koszmarnie złe) - po prostu się pożegnam, chociaż wcale tego nie chcę. W moim przypadku alternatywą (i to dobrą) jest kablówka, w której mogę mieć to, co w ncplus za 160, a nie za 179 zł (i mam wliczone opłaty za dekoder). No i mogę mieć też sporo więcej, bo ok. 30 kanałów.

 

Gorzej z osobami, które mieszkają na terenach gdzie nie ma dobrego zasięgu naziemnej cyfrówki, kanały FTA nie są wystarczające, a Polsat to żadna alternatywa. I w tym momencie dziwi mnie to, że UOKiK wydał pozwolenie na połączenie dwóch potentatów. Wejdzie kiedyś Sky, albo jakiś nowy, polski, twór - to dopiero będzie ciekawie. Ale właśnie - kiedyś (w tzw. nieokreślonym czasie).

 

Też nie rozumiem polityki cenowej. Jeżeli chleb byłby za 9 zł, to ludzie zaczęliby prędzej piec własny niż kupowaliby taką drożyznę. A jakby wrócił do ceny 1,50, to sprzedawałby się jak przysłowiowe.... świeże bułeczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament RTV jest opłatą obowiązkową niezależnie od tego czy masz wszystkie możliwe oferty płatnych TV, czy np. odbierasz jeszcze analog i to na drucie. Więc co ma piernik do wiatraka?

 

Nie tłumacz mu tego i tak wie swoje.

Jak on orżnie TVP to nic się nie dzieje, jak jego orżnie NC+ to raban na pół internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawienie rzeczywistej ilości kanałów zrobione przez dziabolka na na forum nc+:

 

"Ja postanowiłem się trochę przygotować do negocjacji i policzyłem ile na prawdę jest kanałów w pakietach, konsultanci jak wiadomo nawijają bzdury prosto ze skryptu rozmowy

 

COMFORT+, którzy czekomo ma 70 kanałów po odjęciu dubli SD tych samych kanałów które są w HD oraz kanałów obcojęzycznych (w stylu France24) ma tych kanałów już tylko 56 z czego 25 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

COMFORT+ to tylko 31 KANAŁÓW!

 

UNIVERSE+, którzy ma 108 kanałów po odjęciu jak wyżej, ma tych kanałów tylko 93 z czego 38 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

UNIVERSE+ to tylko 55 KANAŁÓW!

 

Lecimy dalej,

C+ SILVER to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+

C+ GOLD to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+Family i 2 Pseudo Premium Canal+Film

 

wiadomo wszystko co najlepsze z filmu, a przede wszystkim sportu będzie na Canal+ i Canal+Sport czyli w C+ PLATINIUM.

 

W tej chwili mam Wszystkie Pakiety w N + 7 kanałów premium (4xnPremium i 3x HBO) za 69zł, jedyne na co moge przystać to C+ PLATINIUM za tą samą cenę, czyli 69zł.

Nic więcej nie jest to warte, mam jeszcze na siebie dwie umowy w Cyfrze, więc jak nie przystaną na moje warunki to wypowiadam wszystkie 3.

 

Kopiujcie i korzystajcie z tych wyliczeń w rozmowach z PartyLinie, niech wiedzą że nie tylko oni mogą grać liczbami kanałów jak im się podoba! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, próbuję odnaleźć listę kanałów obecnej oferty (ale listę, a nie obrazki - na stronie jest tylko taka lista dla FTA), by dokładnie wyliczyć jaką mam stratę netto na każdym pakiecie i co znajduję? Wchodzę w opis TVN24 HD, a tam:

 

Kanał TVN 24 HD udostępniony dla abonentów Canal+ Cyfrowy S.A w okresie promocyjnym. Wycofanie kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

źródło: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/tvn-24-hd

 

Czyli mogą np. jutro zabrać dostęp do wersji HD, bo promocja się skończyła? Fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawienie rzeczywistej ilości kanałów zrobione przez dziabolka na na forum nc+:

 

"Ja postanowiłem się trochę przygotować do negocjacji i policzyłem ile na prawdę jest kanałów w pakietach, konsultanci jak wiadomo nawijają bzdury prosto ze skryptu rozmowy

 

COMFORT+, którzy czekomo ma 70 kanałów po odjęciu dubli SD tych samych kanałów które są w HD oraz kanałów obcojęzycznych (w stylu France24) ma tych kanałów już tylko 56 z czego 25 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

COMFORT+ to tylko 31 KANAŁÓW!

 

UNIVERSE+, którzy ma 108 kanałów po odjęciu jak wyżej, ma tych kanałów tylko 93 z czego 38 to kanały niegwarantowane umową bądź niekodowane, czyli:

UNIVERSE+ to tylko 55 KANAŁÓW!

 

Lecimy dalej,

C+ SILVER to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+

C+ GOLD to 55 KANAŁÓW i 2 PSEUDo Premium Canal+Family i 2 Pseudo Premium Canal+Film

 

wiadomo wszystko co najlepsze z filmu, a przede wszystkim sportu będzie na Canal+ i Canal+Sport czyli w C+ PLATINIUM.

 

W tej chwili mam Wszystkie Pakiety w N + 7 kanałów premium (4xnPremium i 3x HBO) za 69zł, jedyne na co moge przystać to C+ PLATINIUM za tą samą cenę, czyli 69zł.

Nic więcej nie jest to warte, mam jeszcze na siebie dwie umowy w Cyfrze, więc jak nie przystaną na moje warunki to wypowiadam wszystkie 3.

 

Kopiujcie i korzystajcie z tych wyliczeń w rozmowach z PartyLinie, niech wiedzą że nie tylko oni mogą grać liczbami kanałów jak im się podoba! "

Zgadzam sie w 100%, na jakiej podstawie ( za co) mam płacić 109 zł za platynowy, propozycja telefoniczna z nc+( zostaje przy obecnym sprzecie +MR) kiedy obecnie mam Canal+Optimum HD za 62 zł/mc? Za LM+LE ? Ok jest pewien dodatek ale max 89 zł nie więcej.Jest to cena uczciwa.Natomiast podwyzka niemalże 80% to wg mnie zwykłe naciąganie klienta.I z tym mi sie kojarzy nowy twór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Pawop , Pawop :?

 

Przemawia ostatnio przez CIebie cynizm i cwaniactwo.

Piszesz że nie będzie nikt płakał po abonentach do 60 zł. Idealnie się montujesz w krajobraz nc+ i ich zapatrywania się nową rzeczywistość, że lepiej 1 co płaci 120 zł niż 2 óch po 60 zł .

Jeśli to jest motto nc+ , jeśli to jest ich standard naszych czasów - to ja dziękuje.

 

Czy Ty nie możesz zrozumieć że zwykły człowiek - fan c+ sport zostaje na wiosnę 2013 roku poddany pytaniu

 

"Musisz zapłacić 2 razy więcej za Canal + SPort , zostajesz z nami czy nie ...? "

 

Wszystko inne spada na dalszy plan. LM i LE nie jest kartą przetargową, to dałoby radę połączyć tworząc pakiety w atrakcyjnych - normalnych cenach.

Uważasz że sport w platformie Cyfra + był niszową rzeczą ? bo ja nie i wielu abonentów przez te kilkanaście lat też nie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1,ja za C+Optimum,MR i 2 PVRy płacę obecnie 72zł,ale są też tacy abonenci którzy nie mieli ochoty negocjować jak najlepszych warunków umowy ponieważ są zamożni bądź oferta programowa platformy była dla nich ważna a cena spada na drugi plan i płacą za taką opcję 90-100zł,więc dla nich podwyżka o te kilkanaście złoty nie stwarza problemu z przejściem do nc+.Natomiast reszta,do której i ja się zaliczam powinna poważnie przemyśleć czy faktycznie chce ofertę Premium z górnej półki za którą niestety będzie trzeba sporo dopłacić bo nc+ raczej się nie ugnie.

Uczciwym wyjściem z impasu w negocjacjach powinna być możliwość ze skorzystania z rabatów jakie przysługiwały abonentowi w trakcie obecnie trwającej umowy czyli podobna zniżka na abonament plus dodatki jak MR za taką kwotę jaką się płaci bądź PVR w darmowym(bez aktywacji) użytkowaniu,wtedy na migrację decydowałoby się więcej osób,a twierdzenia rządzących w nc+ o indywidualnym podejściu do abonenta byłyby bliżej prawdy niż to co dzieję się obecnie.

 

Moim zdaniem opcja C+Platyna za kwotę 99zł wraz z darmowym MR(niezależnie czy z C+ czy Nki) oraz PVR za 0zł byłaby ofertą uczciwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

e lementarz, i co się dziwisz, skoro nc+ stosuje metodę swoich pobratymców, która brzmi mniej więcej tak: Ein Schuss zwei ... ?

 

To dobrze się wpisuje w metodę, lepiej jeden za 120, niż dwóch za 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdurne wyliczenia przedstawia @dilliger

3X60 +1x179. Puknij się chłopie.

Nie dochód , a marza stanowi o sukcesie. Na ofertę dla tego z pakietem 179 - operator wyda 150 (odlicz koszty na drogie prawa, które tam ulokowane) a na ofertę (lichą i tanią ) dla tych po 60 wyda 45. (za sieczkę) I to jest klucz do zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbe czy ktoś kto zmigrował z Cyfry do NC+ będzie mógł wrzucić gdzieś zeskanowane Warunki i Warunki Promocji, ze źródeł zbliżonych do NC+ dochodzą nieficjalne informacje że do końca bieżącego roku wyłącza Seca. Sprawdziłem regulamin NC+ i oto rozdział 8

 

Rozdział VIII. Udostępnienie Sprzętu

1. Korzystanie z usług może odbywać się przy użyciu Sprzętu udostępnianego Abonentom przez Dostawcę usług na

czas korzystania z usług w jakiejkolwiek formie prawnej, bądź przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta spełniającego

wymagania techniczne Dostawcy usług. Korzystanie z usług Dostawcy usług przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta

spełniającego wymagania techniczne Dostawcy usług może odbywać się wtedy, gdy Dostawca usług udostępnia

ofertę przewidującą możliwość wykorzystywania Sprzętu własnego Abonenta.

2. Szczegółowe zasady korzystania ze Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta oraz zasady obsługi serwisowej Sprzętu/

Sprzętu własnego Abonenta określone są w Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji.

3. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do wymiany Karty dekodującej na nową oraz do przeprowadzania

aktualizacji oprogramowania Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta w każdym czasie, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa

systemu kodowania sygnałów lub innych przyczyn technicznych, organizacyjnych lub prawnych uniemożliwiających

świadczenie usług. O wymianie Karty dekodującej Dostawca usług każdorazowo poinformuje Abonenta

 

Z powyższego tekstu prawdopodobnie wynika że operator NC+ nie gwarantuje nam odbioru NC+ na własnym sprzęcie, nie wiem więc czy podpiszę umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...