Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie właściwie na stronie nc+ jest podana zawartość każdego z tych pakietów canal+?

Jest tylko cena w dokumentach do pobrania.

 

Teraz widzę zresztą że w każdej opcji dodatkowej jest tylko cena, nie dostaje się nic o zawartościach na papierze.

Jedyne co gwarantuję to to że musisz płacić.

 

Tu masz zawartość, przewiń na dół http://media2.pl/media/101481-Canalplus ... tkowa.html

Tutaj jeszcze masz klikając na dany kanał http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem o oficjalną stronę, i oficjalne regulaminy a nie o plotki na innych stronach ;)

 

Grafika na stronie też nie jest regulaminem. Na co się będziesz powoływać w przypadku problemów?

"Bo ja widziałem na waszej stronie na obrazkach że ma być" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Załóżmy, że klient Cyfry+ płaci dziś Cyfrze+ 60 zł miesięcznie za dostęp do transmisji z meczów Premier League, ich pakiety filmowe i autorskie kanały. W tym samym czasie ma "n", czyli Champions League, Ligę Europejską, filmy z wytwórni 20th Century Fox. Naprawdę Pani uważa, że sprzedamy mu te obie rzeczy za to samo 60 zł? - mówi wywiadzie dla RzeczpospolitejMarkus Tellenbach, szef TVN. - No więc odpowiadam, że nie, bo ponosimy koszty nadawania tych wszystkich kanałów. W takich rozliczeniach płacimy np. 20th Century Fox od każdego jednego klienta. (...) Podobnie nie można mieć Champions League i Premier League za cenę jednej z tych lig, bo my nie płacimy ceny za jedną z tych lig, ale za obie (...) Nasza fuzja nie będzie więc oznaczała tylko wyższych kosztów, wzrośnie też nasz średni przychód z jednego abonenta - dodaje szef TVN

 

Dobra może i płacą za obie ligi razem ale szefie tvn-u przejęliście klientów obu platform to jest c+ i n. Dostaniecie teraz abonamenty od tych wszystkich osób czyli od c+ i n czyli dostaniecie je podwójnie, a wy zamiast stopniowo wprowadzić nowe ceny to wy odrazu na start dajecie 100 % podwyżki: już tłumaczę...:obecnie mam pakiet w n za 59 zł, w tym pakiecie nie mam pakietu npremium bo zrobiliście mnie w balona tzn. przy ustalonej kwocie 59 zł abonamentu miałem mieć całą ligę mistrzów w abonamencie na nsport hd a co się okazało niedługo po podpisaniu umowy może po jakichś 3 miesiącach telewizja n wprowadziła 4 kanały npremium na których właśnie prezentowała mecze tzw. szlagiery ligii mistrzów a na nsport hd leciały 2-rzędne mecze, których mało kto oglądał, po jakichś 2 miesiącach od ich wprowadzenia dzwoni do mnie konsultantka z pytaniem czy nie chce dokupić npremium bodajże za 10 zł, odpowiedziałem że nie bo miałem mieć całą ligę mistrzów w moim abonamencie 59 zł a w dodatku dzwoniła kiedy już była faza 1/4 finału i gdzie już telewizja publiczna część spotkań puszczała więc nie było sensu płacić kolejnej dychy do tego interesu...a teraz weszła NC+ i co się okazuje żeby mieć pewną Ligę Mistrzów powtarzam PEWNĄ bo nikt nam nie zagwarantuje że NC+ znowu nie zmieni kanału na którym będzie nadawana LM czyli żeby mieć pewną trzeba wykupić u nich pakiet z całym sportem tj. 119 zł, bo w pakiecie za 59 zł w którym jest nsport hd nie jest się pewnym że obejrzy się Ligę Mistrzów. Czyli podwyżka o 100 % za to żeby być pewnym obejrzenia ligi mistrzów- PORAŻKA!!! 59 zł już było za dużo za to co miałem w abonamencie... byłem przygotowany na podwyżkę rzędu 20 zł za cały sport w nc+ ale nie drugie tyle...wg mnie sport w nc+ jest tyle wart ani grosza więcej... a to i tak zysk dla nc+ bo płaciłem 59 zł a chciałem płacić 79 zł no może 85 zł góra a to i tak ponad 33 % zysku na jednym kliencie... a w taki sposób jak zrobiła to nc+ to 3/4 ludzi pójdzie do konkurencji albo cyfrowy polsat albo netia ...100% podwyżki i to dla stałych klientów!!! Leczcie się na nogi bo na głowę już za późno!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB "Właśnie jestem po rozmowie z konsultanem z infolini N, sprawa wygląda w ten sposób że po 5 kwietnia dostaniemy zamiast n premium kanały C+ ale tylko do końca miesiąca. Jak powiedział jest to tzw udostępnienie w celu zachęty do zakupu takiego pakietu Po miesiącu zostają one wyłączone, bez względu na jak długo mieliśmy mieć dostęp do kanałów npremium. Zaproponował mi pakiet gold plus paczka C+ za 79 zł więc teoretycznie nie tak żle, ALE do pakietu nie dostajemy Canal+ i Canal+sport więc oczywiście odrzuciłem. Teraz już na pewno nie mamy co liczyć na kanały C+ zamiast Npremium no chyba że kogoś ten darmowy miesiąc zadowala."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie będą nowe oferty od przyszłego tygodnia, to ciekawe co zrobią z tymi co zmigrowali, patrząc na fakt 10 dni na wypowiedzenie.

 

Po pierwsze nie każdy wie że można, po drugie jeśli zadzwonią dostaną nową ofertę, po trzecie dużo osób dało się złapać na oferty migracyjne więc sporo jeleni mają (wcale takich nie było bo nigdy nie zadzwonili za 1 razem ze specjalną ofertą tylko z taką jak dla nowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to jest platforma dla ludzi z portfelem i pełnym kontem (to są założenia prezesury,nie moje)

 

Wygląda zatem, według Twoich słów, że i dla mnie, ale jakoś tego nie czuję.

 

Po pierwsze, nieuzasadniony wzrost cen nie stanowi zachęty nawet dla ludzi majętnych, bo paradoksalnie lepiej liczą swoje pieniądze, niż ludzie niezasobni.

 

Po drugie, brak jest w ofercie nc+ stabilności i zbyt dużo niewiadomych.

Policz sam, ile spośród ważnych kanałów nie jest gwarantowana.

 

Po trzecie, wprowadza się przymus sprzętowy, a ludzie swobodnie dysponujący pieniędzmi tego nie lubią, bo zwykle to oni sami dokonują wyborów.

 

Cóż więc powiesz, dla kogo jest tak naprawdę oferta nc+, jakoś bowiem nie wydaje mi się żeby dla osób bogatych?

 

Już pomijam bezczelność PR-u ITI, od którego ludzie już dostają torsji.

 

czytaj ze zrozumieniem.jeszcze raz. co w (..) napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB "Właśnie jestem po rozmowie z konsultanem z infolini N, sprawa wygląda w ten sposób że po 5 kwietnia dostaniemy zamiast n premium kanały C+ ale tylko do końca miesiąca. Jak powiedział jest to tzw udostępnienie w celu zachęty do zakupu takiego pakietu Po miesiącu zostają one wyłączone, bez względu na jak długo mieliśmy mieć dostęp do kanałów npremium. Zaproponował mi pakiet gold plus paczka C+ za 79 zł więc teoretycznie nie tak żle, ALE do pakietu nie dostajemy Canal+ i Canal+sport więc oczywiście odrzuciłem. Teraz już na pewno nie mamy co liczyć na kanały C+ zamiast Npremium no chyba że kogoś ten darmowy miesiąc zadowala."

tak jak myślałem wcześniej znowu nas ru*chaja kanały C+ abyś nie wypowiedział umowy w ciągu 14 dni a potem płać baranie za coś czego nie masz albo migruj na te chore oferty :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten post wyrzucić do kosza albo w kosmos.

Jest tu taka regulaminowa zasada, że jeśli już rzuca się link do czegoś tam, to wymaga się od użytkownika, aby od siebie kilkoma własnymi słowami, to skomentował.

A, że jest to dość interesujący artykuł – na ten czas - to wyjątkowo pozostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 21.03 byli sami bajkopisarze na tym forum. Teraz jacyś desperaci szukający zmowy przeciwko nim. Wystarczy że napiszesz że oferta cię zadowoliła od razu "Pracownik NC+ Nie inaczej I sieje zamęt. [beep]. A potem będzie płakał"

 

Pogłupieliście już zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Baca90 bo tak właśnie jest, nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie ma prawa powiedzieć, że oferta nc+ jest zadowalająca, albo pracownik, albo z urazami głowy w kolejce na babińskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. NC+ nie zobaczy moich pieniędzy.. Słuchajcie dzwonie do pod numer 22 3104546 i chce przejść do platinum. A oni co? Że nie mogę i muszę czekać na oficjalne pismo, które dotrze do mnie, uwaga, uwaga w CIĄGU MIESIĄCA.

 

A to z przymusową migracją to prawda. Gościu powiedział, że albo do lipca przechodzimy do nc+ albo się żegnamy. [beep]e tą całą platformę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Crystal po chu... tam dzwonisz, ma nikt tam nie dzwonić, nie rozumiesz tego? sam narzekasz a robisz dziadostwo.. ludzie to na prawdę nic nie mogą pojąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal po chu... tam dzwonisz, ma nikt tam nie dzwonić, nie rozumiesz tego? sam narzekasz a robisz dziadostwo.. ludzie to na prawdę nic nie mogą pojąć..

 

Ale ja uważam, że nic lepszego (cena) nie dostaniemy i tak. Zresztą za Kompakt HD płacę 82, dla mnie to tylko 22 zł podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z przymusową migracją to prawda. Gościu powiedział, że albo do lipca przechodzimy do nc+ albo się żegnamy. [beep] tą całą platformę...

Jesli to prawda to szykuja sie kolejne negocjacje :brawo::jupi:

Crystal po chu... tam dzwonisz, ma nikt tam nie dzwonić, nie rozumiesz tego? sam narzekasz a robisz dziadostwo.. ludzie to na prawdę nic nie mogą pojąć..

 

Ale ja uważam, że nic lepszego (cena) nie dostaniemy i tak.

Jak bedziecie sami dzwonic to napewno :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...