Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baca: Znam ludzi którzy po "kablu" mają z tym multi problem. Znam też takich którzy przesyłają uprawnienia z jednego dekodera do drugiego na drugi koniec Polski robiąc "tunelową" sieć lokalną ;) Dlatego tak tęsknie za pierwszym multiroomem znanym z Cyfry+. Niby latałeś co kilka godzin odnawiać uprawnienia ale nie musiałeś się martwić o kilkumetrowe kable, czy też o to czy twój kochany nbox nie będzie "gryzł się" z routerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im tam pięknie cisną na facebooku :D Na "fanpejdżu" nc+ takie zamieszanie, że co chwila kasują posty.

I dobrze im tak. Pan Solorz już otwiera kieszenie i chyba powinien wysłać oficjalny list z podziękowaniem za promocję CP :D Żeby tak C+ potraciło abonentów. U mnie (jak i u mojej rodziny, która praktycznie cała jest w C+) to co dziś odwalili przekreśliło wszystko to co dotychczas mówiłem o C+ (a były to raczej pozytywy i promocja platformy). Może się w końcu obudzą i coś zmienią ale wątpię. Ja tam się nie martwię. Filmy, mecze znajdę na necie ale gorzej ze starszymi... mama i tak ma mało czasu na oglądanie czegokolwiek (a jak już coś ogląda to najbardziej prymitywne seriale TVP) ale najbardziej żal mi taty bo T-Mobile Ekstraklasa i Liga Angielska to całe jego życie.

Tu też ich nie żałują... może zbyt górnolotnie, ale zapowiada się na medialną awanturę. :brawo:

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... #BoxBizTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też ich nie żałują... może zbyt gurnolotnie, ale zapowiada się na medialną awanturę. :brawo:

 

I jeszcze ta reklama w TV gdzie niby Canal+ jest w pakiecie za 59 zł.... zwykłe oszustwo. A jak się w Faktach czy gdzie tam chwalili tą rewolucją... Bońka nawet wyciągnęli, żeby parę słów powiedział .... żenada.

Tak gów :censored: pakietów dawno nie widziałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post jednego pana na fb nC+ hahahahha :

1. Jeśli już pseudokonsultanci muszą dzwonić wieczorami do obecnych klientów N to pasowałoby żeby dysponowali jakimiś sensownymi informacjami a nie tylko bzdetami w stylu "nasza platforma jest trzecia największa w Europie". Dobrze by było gdyby pseudokonsultant wiedział jakie usługi klient ma teraz - np. ciągle trzeba przypominać o multiroomie.

2. Jeśli już dzwonią to zadbajcie o to, żeby w call-center były jakieś godne warunki, bo muszę krzyczeć do telefonu żeby pseudokonsultant mnie usłyszał (w tle słychać hałasy jak na Stadionie Dziesięciolecia za czasów jego świetności).

3. Jeśli mam umowę z N, którą przedłużyłem dwa miesiące temu na 18 miesięcy to niech pseudokonsultant nie mówi mi, że "niestety muszę pana wyprowadzić z błędu, bo jeśli nie przejdzie pan do nc+ to przyporządkujemy panu LOSOWO promocje w PODOBNEJ cenie". Czy wy ich w stodole szkoliliście czy rzeczywiście kazaliście im tak mówić? Jeśli coś się tylko zmieni bez mojej zgody w umowie to następnego dnia zobaczycie wypowiedzenie. Macie ludzi za ograniczonych? Może najpierw wyślecie jakieś regulaminy i informacje a dopiero później niedouczonych gimnazjalistów straszących przez infolinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym wszystkim prezesom nc+ itd powinni dać zarobki na poziomie 1200 i kazać płacić za telewizję 200 zł miesięcznie. A zresztą to jakiś obłęd.Kto to wszystko ma czas oglądać. Zaraz na starcie sobie nagrabili.Zamierzają najbardziej wydoić swoich najwierniejszych abonentów- kibiców piłkakrskich. Teraz do całej układanki brakuje tylko nowej promocji CP. Przejadą się na tym premium aż się zdziwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. specjalnie założyłem konto. gdyż jako że w czwartki na bbc knowledge oglądam zawsze nowe odc top gear.. to dzisiaj przez te ...... zmiany.. nie ma zwykłego kanału tylko w hd. wyswietla mi sie komunikat że brak odbioru, skontaktuj sie z ICA i takie tam.... co jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. specjalnie założyłem konto. gdyż jako że w czwartki na bbc knowledge oglądam zawsze nowe odc top gear.. to dzisiaj przez te ...... zmiany.. nie ma zwykłego kanału tylko w hd. wyswietla mi sie komunikat że brak odbioru, skontaktuj sie z ICA i takie tam.... co jest??

268 a jak nie masz to zaktualizuj liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. szczerze mówiąc nie widzi mi sie migracja, gdyz płace obecnie za optimum hd 40zł z multiroom i pace pvr hd :D także prawie jak za darmo . lista programów dobija, nic znaleźć nie można.. najgorsze to jest to że bede musiał latac po znajomych "starszyc"h osobach i tlumaczyć każdemu zmiane listy kanałów :D ajajaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...