Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych którzy zmigrowali bo WCIĄŻ NIE MOGĘ SIĘ DODZWONIĆ NA INFOLINIĘ :/ :

Czy jest możliwość uzyskania multiroom standard w pakiecie Canal+ Gold za 0 zł ?

Da radę obniżyć cenę do 79 zł i 0 zł za multi ?

 

Pytam, bo jest obecnie taki [beep] na liście kanałów N że mnie rodzice męczą abym ich zmigrował do NC+. Zresztą, mnie też to wku...

Jeśli to nie przejdzie, w takim razie Cyfrowy Polsat niestety zarobi na mnie. :/ A tak nienawidzę zębatego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po konferencji sie dodzwonilem i zapytalem co z abonentami obecnej C+ majacymi wlasny sprzet moduly astona itp.powiedziano mi ze mozna miec wlasny sprzet i podpisac umowe o przedluzeniu juz w nc+ ciekawe ile w tym prawdy?

 

No właśnie, wszyscy "dobrze poinformowani" - choćby Kaspian - twierdzil, że właśnie tak będzie. Jakoś dziś są nieaktywni wybitnie...Żadnych pewnych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to wczoraj jeden z użytkowników przedstawił szczegóły oferty, które nie różniły się od tego co wyszło dzisiaj po konferencji, a skutek tego był taki, że został zwyzywany od najgorszych troli. Co ciekawe podał też na jakie kwotowo zniżki można liczyć, co jak mi się wydaje powinno dotyczyć ofert migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac boja sie krytyki nawet na swoim forum, lecz i tak już wszystkie media pojechały po ich cenach

Nic dziwnego każdy jest zawiedziony na całej lini. Przyznam, że sam jestem bardzo zawiedziony bo po fuzji myślałem zmienić CP właśnie na nc+ ale jak zobaczyłem te ceny to szybko zdanie zmieniłem i na razie pozostanę na starych śmieciach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawialem z konsultantką pytajac wprost mam swoj sprzet tuner ferguson i modul astona i chce podpisac dzis umowe ale nie chce zadenego dekodera od Was ..poszla gdzies wrocila i powiedziala ze tak moge tak uczynic zostaz ze sprzetem wlasnym i podpisac umowe ..oczywiscie karte tę ktora posiadam..dodam ze rozmowy sa nagrywane..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emc, też mi się tak wydaje, sam gościowi nie dałem wiary bo napisał tą listę w pośpiechu i z błędami typu "oto", "silwer" itd ale rzeczywiście to było to samo. tylko komu się chce teraz szukać tego posta? :)

 

na wesoło cytat z ncplus.pl:

 

oferta nc+ jest bardzo elastyczna - każdy Abonent n i CYFRY+ dopasuje ją idealnie do swoich potrzeb

 

:brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie godzine temu przemigrowalem z cyfry+ mialem pakiek canal++superpremium +mgm hd i nsporthd za 89zlmies z multiroomem z dekoderem pace 500gb i sagemcom hd przemigrowalem na taki Canal+platinum Hd za 119zl +multiroom za 10zl od enki i history hd , soundchanel hd oczywiscie za dodatkowa oplata razem 129zl Wzialem sobie 2 dekodery miediabox 500gb aktywacja 199zl i turbobox 500gb aktywacja 149zl.

Czyli razem zaplace 348zl za dekodery.

Rozmawialem 1gdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując wszystko podrożalo ,ja mam opcje Superpremium hd ,place teraz 99zl po migraci zapropnowani mi symulacyjnie tyle samo ale bez HBO ...POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA ..co z tego ze dodali cos niszowego w hd jak i ubrali ..ale zeby z opcja HBO ..bylo tak drogo to masakra! no i mecze!!! rany no przegieli totalnie..teraz mam super bo mam nawet dolaczna nsport hd i mgm hd wszystko za 99 zl ..ale to sie w lipsu skonczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już pisałem, obecnie nc+ daje MR na starych zasadach żeby tylko klient Cyfry+ zmigrował. Ale umowy są chyba tylko na rok a potem, jeśli nic się nie zmieni, na bank kolejne przedłużenie będzie z MR Standard/Premium na ich dekoderach.

 

Poza tym nie dziwcie się, że oferta nc+ tak wygląda. Oni po prostu założyli, że wszystko podporządkują sprzedaży oferty premium w najwyższych pakietach. Dlatego pakiety non-premium są drogie i mizerne jeśli chodzi o ich zawartość a "pośredni" pakiet Silver zawiera tylko pseudo-premium w postaci nSport i Canal+ Family. Nastawili się pewnie na to, że ich target to nie nowi klienci ale obecni, którzy dla sportu przejdą z pakietów Canal+ Start i Kompakt na Platinium. A jak będzie w rzeczywistości to już zaczyna być widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borzak, po co rozmawiałeś godzinę? O czym? Na kawę go/ją zapraszałeś? Bo chyba nie o ofercie, skoro zgodziłeś się na tak fatalną ofertę.

 

Ps. Jeśli masz za dużo kasy, żeby jednorazowo wywalić 400zł, to ja Ci podam numer konta bankowego, chociaż 10% tego mi prześlesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...