Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W cyfrze + pełen pakiet kosztował 144 w telewizji n ok 170 nie pamiętam dokładnie więc akurat nie zdziwiłbym się gdyby w nc+ za pełen pakiet wystawili cenę 199 tak jak już ktoś pisał, nie zapominajmy że na jednej platformie będzie dostęp do wielu ekskluzywnych treści jak wszystkie najlepsze ligi europejskie: angielska, hiszpańska, włoska, francuska do tego polska ekstraklasa, nba, żużel. Do najnowszych filmów wytwórni Paramount, Universal, FOX, MGM, czy Monolith mają być premiery takich filmów jak skyfall, prometeusz czy madagascar 3 które nie tak wcale dawno były puszczane w kinach. Dodatkowo będzie zapewne dostęp do największej ilości kanałów w HD dla przykładu wreszcie będzie można oglądać tak mini mini + HD jak i tvn24 HD co do tej pory było możliwe na oddzielnych platformach, także myślę niestety że jest możliwa taka cena za pełną ofertę nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką ignorancją jest to, że wczoraj jakiś gość nie mający pojęcia o warunkach nowej oferty /które są przecież ukrywane DLA NASZEGO DOBRA/ mógł kupić taki przykładowo dekoder C+ Digiboxxa przyjmując za dobrą monetę, że będzie go używał przez kilka lat. Wielką ignorancją jest to, że ten dekoder mógł mu sprzedać gość, który wiedział już że za parę dni ogłoszą że te dekodery pójdą w kibel.

Wielką ignorancją jest to, że jutro ten gość usłyszy MASZ PECHA.

Tak się nie traktuje abonentów.

Ja przeżyję, bo swój dekoder kupiłem dość dawno i jego zakup mi się zwrócił, ale jak bym kupił tydzień temu a jutro bym usłyszał że nową decyzją nc+ mogę go sobie wsadzić, to poszedłbym do gościa który mi go sprzedał i wsadziłbym mu ten dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum lista 50 kanałów HD. Ciekawe czy prawdziwa:

 

1. TVN HD

2. TVN SIEDEM HD

3. TVN24 HD

4. TVN TURBO HD

5. TVN STYLE HD

6. NSPORT

7. NATGEO WILD HD

8. DISCOVERY CHANNEL HD

9. BBC KNOWEDGE HD

10. ANIMAL PLANET HD

11. REDLIGHT HD

12. POLSAT HD

13. TVP 1 HD

14. TVP 2 HD

15. TVP HD

16. BBC HD

17. FOX HD

18. FOX LIFE HD

19. MGM HD

20. SUNDANCE CHANNEL HD

21. ROMANCE TV HD

22. HISTORY HD

23. HBO HD

24. HBO 2 HD

25. HBO COMEDY HD

26. CINEMAX HD

27. CINEMAX 2 HD

28. FILMBOX HD

29. NATIONAL GEOGRAFIC HD

30. DISNEY CHANNEL HD

31. NICKELODION HD

32. EUROSPORT HD

33. EUROSPORT 2 HD

34. MTV LIFE HD

35. HUSTLER HD

36. AXN SPIN HD

37. Canal+,

38. Canal+ Family,

39. Canal+ Family 2,

40. Canal+ Film,

41. Canal+ Film 2,

42. Canal+ Sport

43. AXN HD

44. Ale kino+,

45. Planete+,

46. Kuchnia+,

47. Domo+,

48. MiniMini+,

49. TeleTOON+,

50. Hyper+

 

Czyli kanały Wojna i Pokój, Sundance HD i NPremium znikają. Reszta kanałów HD z dwóch platform zostaje, plus (to ciekawe) Disney Channel HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum lista 50 kanałów HD. Ciekawe czy prawdziwa:

 

1. TVN HD

2. TVN SIEDEM HD

3. TVN24 HD

4. TVN TURBO HD

5. TVN STYLE HD

6. NSPORT

7. NATGEO WILD HD

8. DISCOVERY CHANNEL HD

9. BBC KNOWEDGE HD

10. ANIMAL PLANET HD

11. REDLIGHT HD

12. POLSAT HD

13. TVP 1 HD

14. TVP 2 HD

15. TVP HD

16. BBC HD

17. FOX HD

18. FOX LIFE HD

19. MGM HD

20. SUNDANCE CHANNEL HD

21. ROMANCE TV HD

22. HISTORY HD

23. HBO HD

24. HBO 2 HD

25. HBO COMEDY HD

26. CINEMAX HD

27. CINEMAX 2 HD

28. FILMBOX HD

29. NATIONAL GEOGRAFIC HD

30. DISNEY CHANNEL HD

31. NICKELODION HD

32. EUROSPORT HD

33. EUROSPORT 2 HD

34. MTV LIFE HD

35. HUSTLER HD

36. AXN SPIN HD

37. Canal+,

38. Canal+ Family,

39. Canal+ Family 2,

40. Canal+ Film,

41. Canal+ Film 2,

42. Canal+ Sport

43. AXN HD

44. Ale kino+,

45. Planete+,

46. Kuchnia+,

47. Domo+,

48. MiniMini+,

49. TeleTOON+,

50. Hyper+

 

 

34. MTV LIFE HD :brawo::lol2::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Liczyłem na pełną paczkę w ofercie pre-paid. A tu tylko C+ x2 :(.

...

 

Ja też myślałem, że będziemy mogli migrować do NC+ Prepaid, że będzie to taka sama oferta jak abonamentowa ale droższa a tu widać, że raczej w TNK HD/NNK nic się nie zmieni a jeszcze zabierają.

No chyba, że to jest oferta dla tych co nie będą chcieli migrować. Jeśli jednak nowa oferta będzie to mam nadzieje, że typowy prepaid bo taki mnie interesuje a nie jakiś twór z umową na czas nieokreślony jak było do tej pory.

Ciekawe czy jutro coś wspomną na ten temat, czy "kiedyś tam" później a teraz tylko ochłap w postaci C+Family 1-2, którego i tak niewiele osób wykupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i z tego materialu wynika ze bedzie mozna pozostac przy swoich dekach.

nie bedzie parowania

cyt.

"Uruchomienie nc+ ma być też równoznaczne z zaoferowaniem nowego sprzętu w postaci anten satelitarnych i dekoderów.

 

Te ostatnie, jak zapewniają materiały reklamowe, będą najnowocześniejsze na rynku. Przedstawiciele firm zapewniają, że nie będzie jednak konieczności wymiany sprzętu i ten stary będzie odbierał nc+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100, więc zapraszamy do polsatu :) ups... tam też nie dają samych kart :) ale ból ;)

Owszem, w CP nie dają samych kart, ale za to, oprócz dekoderów dedykowanych, dają również sparowane z kartą moduły CAM CI+ i to w dodatku w trybie legacy.

A w nc+ prawdopodobnie nie będzie w ogóle żadnych modułów... :/

 

TVP2 HD - Na dobre i na złe dla rozluźnienia , polecam obejżeć ;p i opanować emocje ;)

Nie cierpię tego serialu! W żadnym szpitalu w Polsce nie jest tak, jak w tym serialowym w Leśnej Górze! Tam, jak pojawi się pacjent, to dookoła niego zaraz "skacze" 10 lekarzy i wszyscy od razu troszczą się o pacjenta. A dla przykładu, w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu (prawdziwy szpital) pacjent musi siedzieć, cierpieć i czekać średnio 3-4 godziny, aż jakiś lekarz się nim w ogóle zainteresuje. I tak jest w większości szpitali w Polsce. No, ale to już jest off-topic. :read:

 

Od polnocy w tym watku przybylo pol tysiaca postow...a do konca dnia jeszcze troche jest...strach sie bac co tu bedzie jutro jak w koncu juz wszystko bedzie wiadomo :)

Jutro to pewnie serwer wyzionie ducha i nie będzie co czytać na forum SK, a tym bardziej pisać postów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...