Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu ma wyciekać od 1 kwietnia 2013 roku znikają kanały z oferty N mam taką informację na dekoderze:

Wojna i Pokój HD

Sundance Channel HD

Universal Channel

Universal Sci-fi

Sportklub

Fightklub

ESPN America

Religia.tv

 

Od 5 kwietnia znikają kanały nPremium

 

Wymiksują to teraz i tyle nieznacznie pewnie zmienią się ceny pakietów teraz to wygląda tak:

Ceny pakietów:

• Start HD - 14 zł

• CANAL+ Start HD - 39 zł

• Kompakt HD - 38 zł

• CANAL+ Kompakt HD - 59 zł

• Optimum HD - 56 zł

• CANAL+ Optimum HD - 77 zł

• CANAL+ Superpremium HD - 99 zł

• CANAL+ Prestige HD - 144 zł

 

Więc podejrzewam że teraz będzie podobnie a najdroższy pakiet będzie w granicach 149zł + opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to tylko telewizja. Niczego spektakularnego nie będzie przecież to nie lot w kosmos. A ceny prawdopodobnie też będą zbliżone do tych które mamy. Przecież nie wystrzelą z pakietem za 400 zł. Poza tym jak kogoś nie będzie stać to niech nie kupuje, zawsze może iść do konkurencji to nie PRL. Kurde jak mnie nie stać na benzynę to nie kupuje auta z 3 litrowym silnikiem benzynowym. Proste!? 3/4 z tych stron to już narzekanie że tego nie będzie i tamtego i że pewnie drogo. Poczekajcie zobaczycie a jak się nie spodoba nikt nikogo do niczego nie będzie zmuszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ z dekoderów cyfry bedzie tylko pace, a ja mam philips i ten drugi malutki

Mam pytanie, czy to oznacza, że po migracji bede musiał wymienić?

 

nie będzie tylko pace..... phile tez będą,a ten malutki to zapewne sagemcom,który też będzie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie widać panikę. Nie dość, że coraz więcej ludzi rezygnuje z satelity na rzecz DVB-T, to jeszcze dwie platformy posiadające wszystkie prawa do największych wydarzeń sportowych i filmu, tworzą wspólną ofertę.

Kończą się dobre czasy dla Solorza, gdzie większość abonentów CP stanowili ci z najniższym pakietem z kilkunastoma najpopularniejszymi kanałami. Teraz większość z nich jest za darmo w DVB-T i umów zapewne nie przedłużą. A co może CP zaoferować tym, którzy byliby skłonni zapłacić te kilkadziesiąt złotych? Raczej niewiele.

 

jakoś tej paniki nie zauważyłem, ale zauważyłem że Twoje posty im ich więcej tym są coraz głupsze , chłopie szklanka zimnej wody 5 minut skłonów i siadaj od nowa do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli obecnie korzystam z dekodera Thomson TS4P w dzierżawie za 0 zł / msc (+ multiroom)? Dostane jakiś nowy, HD, przy migracji do nc+, czy będę musiał zostać na tym, który mam teraz? Zależy mi również na tym, aby dzierżawa była za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten rok bedzie przełomowy dla obu platform. Ciekawe ile osob ucieknie z Polsatu cyfrowego, a moze jednak przybędzie?

Trzeba bedzie czekać na raporty.

A i ciekawie sie zapowiada walka o klienta przed świętami Bozego Narodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli obecnie korzystam z dekodera Thomson TS4P w dzierżawie za 0 zł / msc (+ multiroom)? Dostane jakiś nowy, HD, przy migracji do nc+, czy będę musiał zostać na tym, który mam teraz? Zależy mi również na tym, aby dzierżawa była za darmo.

 

przy migracji dostaniesz dekoder adb i multiroom na zasadzie n.jeśli bedziesz chciał..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Specjalnie dla kolegi P.N: "Uprzejmie informujemy, że od pierwszego kwietnia br. ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, a od piątego kwietnia br. kanałów stanowiących Opcję dodatkową nPremium tj: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD. W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Szczegóły wkrótce.

 

W przypadku nie zaakceptowania wyżej opisanych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o świadczenie usług zgodnie z Rozdz.V, ust.8 Regulaminu, w terminie czternastu dni od dokonania zmian."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli obecnie korzystam z dekodera Thomson TS4P w dzierżawie za 0 zł / msc (+ multiroom)? Dostane jakiś nowy, HD, przy migracji do nc+, czy będę musiał zostać na tym, który mam teraz? Zależy mi również na tym, aby dzierżawa była za darmo.

 

przy migracji dostaniesz dekoder adb i multiroom na zasadzie n.jeśli bedziesz chciał..........

 

 

A jeśli będę chciał tylko nowy dekoder? Zależałoby mi na tym, aby multiroom po migracji został na starych zasadach (Cyfra+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...