Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Historia i Polsat Sport News raczej będą w nc+. FightKlub z SportKlubem raczej nie, ale nie łudźmy się, to są kanały niszowe, a nc+ raczej takie będzie omijać. BBC Lifestyle raczej będzie, skoro BBC Entertainment, BBC Knowledge HD czy CBeebies (mimo swoich kanałów tematycznych) będą.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko co z NFL, MLB, NHRA i NCAA? Pójdą w pi... Akurat ja jestem zwolennikiem futbolu amerykańskiego i baseball'u i przez decyzję BT Group stracą możliwość oglądania :/

 

A co ma do tego BT to ESPN jest właścicielem. BT ma okazje i kupuje kanały tym bardziej, że tworzy swój własny. Zresztą pod koniec tamtego roku ESPN wycofał się z Azji, a kanały kupił Fox.

 

Właśnie jak się wycofują to prawa przecież można kupić. Może by tak nc+ kupiło. W dodatku wszystko co maja jest w HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię jeszcze Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3 i one tylko w nc+ zawitają, bo jaki jest sens dawać wszystko abonentom Cyfry+, jak ich wtedy zmusić do przejścia do nc+.

Musi gdzieś być haczyk, a wszystko będzie jasne 21 marca. :D

Zmusić na przejście można bardzo prosto- CENĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tu uważa czarusia za wiarygodną osobę do praw w HBO- odebranych to ja nie mam więcej pytań...

Jeśli chodzi o siatkówkę to nie jest to niszowy sport ale w NC+ nie będzie go z prostego powodu- sponsoring, chyba każdy wie kto jest sponsorem

Na konkurencyjnym forum już z przedszkolakiem większość przestałą dyskutować a wy tego trola tylko karmicie a on w kółko to samo gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tu uważa czarusia za wiarygodną osobę do praw w HBO- odebranych to ja nie mam więcej pytań...

Jeśli chodzi o siatkówkę to nie jest to niszowy sport ale w NC+ nie będzie go z prostego powodu- sponsoring, chyba każdy wie kto jest sponsorem

Na konkurencyjnym forum już z przedszkolakiem większość przestałą dyskutować a wy tego trola tylko karmicie a on w kółko to samo gada

 

 

nie żaden czaruś, tylko lucius, a od niego info jest na 99% pewne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chociaż NHL będzie można dalej oglądać i trafi do Canal+. A co sądzicie o tym jak będą wyglądać usługi nVod, nSeriale, Canal+ na życzenie, nGo, cyfraplusonline w nc+ ???
W mojej rozmowie telefonicznej z konsultantem/12.02/ wygląda,że usługi VOD pozostaną w stylu n-ki/będzie ich chyba 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ startuje 21 marca, a pierwszym nowym kanałem MOŻE BYĆ TVP Rozrywka, która startuje 15 kwietnia.

:D

ale co Wy się tak napalacie na nowe kanały? Czy obecna zmiksowana oferta dwóch platform nie wystarczy? Zamiast dodania nowych spodziewajcie się prędzej że ładnych kilka kanałów zniknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to będzie z Mezzo. Moim zdaniem kanał w obecnej CYFRZE+ powinien być oferowany w pakiecie OPTIMUM HD wzwyż, a nie jakieś opcji dodatkowej. Jeżeli przetrwa nc+, to oby był normalnie w pakiecie.

;)

 

Ciekawe czy w nc+ dostanę za 80 zł/mies. pakiet na miarę CANAL+ OPTIMUM HD.

;)

 

@slayer Ale chyba w drugiej kolejności, jeżeli nie zostawię numeru na stronie nc+ czy każdego będą tak samo traktować tylko inne oferty będą proponować w zależności od posiadanego abonamentu?

:)

 

@Rigidigi Mi miks pasuje, ale o TVP Rozrywce tak o napisałem

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np jestem bardzo ciekaw, czy pozostanie MEZZO, i czy być może nowi decydenci wpadną na pomysł dołożenia MEZZO Live HD. Najlepiej jeszcze, gdyby programy te były w którymś z pakietów, a nie trzeba było dodatkowo płacic, jak teraz. :)
No właśnie jeżeli chodzi o nowe kanały muzyczne jest wyjątkowa cisza a przecież na HB jest kilka MCM i mogli by je dołączyć/tym bardziej,że kiedyś był w C+/jak paczkę France.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa C+Family skłania mnie do wymiotów; typowo politycznie poprawna, zakłamana nazwa kanału telewizyjnego; niech zrobią jeszcze C+rodzinka się albo podobne bzdury;coś obrzydliwego, nie znam zawartości programowej ale jak towar ma syfiaste opakowanie to go nie kupuję; to przykre bo C+ to synonim dobrego sportu i filmu a tu wyskakują z jakimś family,

 

 

Mam dokładnie identyczne zdanie.

Ten cały Family robią by upchać w nim dziadostwo jake leciało (leci) w naszych cudownych kanałach N.

Najpierw były- nfilmy- przemianowali -- zrobili dziadostwo npremium---- teraz dziadostwo npremium przemianują na następne dziadostwo C+ family :crazy::crazy:

 

Robią z abonentów idiotów i tyle. Jak zobaczę na tym C+ family lecące przez ostatnie 2 lata na npremium "premiery" to się chyba pochlastam. :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...