Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym artykule nic ciekawego nie ma

jak napisał ktoś na fanpejdżu nc+ - nie sugerujcie się spotem

 

do startu platformy zostało 12 dni, ale myślę że za około 9-10 powinniśmy znać więcej szczegółów

 

 

ESPN America może być, ale będzie z adnotacją - dostępny do końca lipca 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, nie liczcie na cudy. Widać że nie będzie idealnie. A jak ceny będą bardzo wysokie, to ło ho ho. Przecież spora grupa Polaków nie zarabia tyle, żeby sobie pozwolić na nc+ za 80 zł. Dlatego Cyfrowy Polsat wygrywa w stosunku ilość kanałów/cena. A że przeciętny polak jest niewymagający (co pokazała Vectra, psując jakość kanałów SD), no to Polsat wcale nie straci na fuzji. Oczywiście strach jest u nich, no bo nie można być pewnym swego w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przeczytajcie sobie lepiej na głównej stronie Satkuriera Informacje dnia "Jakich kanałów nie będzie w nc+" ...

Przejrzałem sobie. I co? Ano nic. Zresztą, sam autor w tytule ostatniego akapitu sam podkreśla że wszytko co napisał wcześniej to tylko bicie piany:

Nie ma TVN i TVP i co z tego? NIC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ? Bedac w c+ i zechcac migrowac do nC+ na wlasnym sprzecie ferdku arriva 200 to czy bedzie sie dalo na samej karcie przejsc ? bowiem modul dost. wraz z karta mam juz umieszczony z CP zostaje mi tylko wejscie ewentualnie na sama karte, czy to bedzie mozliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przeczytajcie sobie lepiej na głównej stronie Satkuriera Informacje dnia "Jakich kanałów nie będzie w nc+" ...

Szkoda czasu na czytanie. Autor dopasował swój blog do poziomu tego tematu, czyli bzdura goni bzdure. W swoich spekulacjach Gadomski trafił tylko jeden kanał którego nie będzie. Takie pisanie dla pisania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musza..wprost przeciwnie..powinni z 20-30 kanalow wywalic ze wzgledu na beznadziejna zawartosc i jakosc.

czlowiek ma 130 kanalow na dekoderze a oglada gora 8-10.

 

a co do aurtykulu...istotnie..bzdura goni bzdure..ze sie tez komus chce pisac tego typu [beep]oly.

no chyba ze kase za to dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Moim zdaniem nie ma co się podniecać, zobaczymy niebawem co faktycznie ten nowy byt medialny nam zaoferuje ... Czy faktycznie będzie warto zostawić kanały N-ki i przejść do nc+ ... Na chwilę obecną mam w N-ce 37 kanałów HD czyli wszystkie pakiety oprócz Cinemaxów i erotyki za kwotę 89 zł ... Ciekawe co mi zaoferują za tę samą kwotę ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ? Bedac w c+ i zechcac migrowac do nC+ na wlasnym sprzecie ferdku arriva 200 to czy bedzie sie dalo na samej karcie przejsc ? bowiem modul dost. wraz z karta mam juz umieszczony z CP zostaje mi tylko wejscie ewentualnie na sama karte, czy to bedzie mozliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u APSie Cyfry plus i chwile porozmawiałem z panią i dowiediałem się ciekawych rzeczy. Możliwe że ktoś już o tym psał.

Jetsem abonentem zarówno cyfry i telewizji N. Jak to powiedziałem tej Pani to mi powiedziała, że to będzie tak wykombinowane, że nie będę mógł po starcie NC+ zrezygnować z jednej umowy. Bedzie wybór taki, że albo migrujesz do NC+ albo zostajesz przy swojej umowie z N lub c+. Nie będzie można wypowiedzieć umowy przed jej końcem. Przez jakiś czas będą istniały 3 platformy. Dwie stare dla tych co nie migrowali i nowa NC+. Nie do końca Pani mogła mi wytłumaczyć jak zapytałem że znikną niektóre kanały to czy można umowe zerwać. Mam tylko nadzieję że to nie do konca prawda i, że dla podwójnych abonantów będzie jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...