Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dreamslon

Ekspertem nie jestem wiec mi nie wmawiaj...dziala bez problemow ...u rodzicow kablami i tez dziala...swoja droga najchetniej wymienil bym teraz na modul tylko nie wiem jak mr bedzie w takim wypadku dzialal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wmawiam że jesteś, tylko pytam... czytaj ze zrozumieniem a nie bij piany. Panowie kpiną będzie jeśli nowe dekodery NC+ nie będą miały wifi wbudowanego lub opcji wifi dongle-a, a już parodią jest brak diody wskazującej aktywność ethernet... Temat poruszyłem na szkoleniu i usłyszałem "że powinienem wozić switcha i w nim zobaczę czy działa karta w tunerze N, bo przecież tuner w momencie włączenia przez 15 sekund próbuje nawiązać połączenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego wy się tak boicie tego multiroomu z enki

ja mam go już 2 lata i 3 miesiące i jakoś działa cały czas - nawet bezawaryjnie!

 

to co, jak tam czarusie i rafallo

zniknęli więc chyba ogrzewają się w chwale i są bardzo dumni z siebie że "zgadli" datę powstania nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie że na Canal+Family/Family2 mają być same filmy...będzie tam również sport.

może i bym brał tą nową nc+ gdyby oferta filmowa w Canal+ była oddzielona od sportowej, a więc można by było zaabonować sam pakiet filmowy.

Nie mam zamiaru płacic podwójnie za cały pakiet wraz ze sportem bo zależy mi tylko na filmach. Sprytnie wymyślone nawiasem mówiąc- albo wszystko za dużo, albo nic. Inaczej sporo ludzi abonowało by albo tylko Canal+Sport albo Canal+Film. Tak to jedni i drudzy będą zmuszeni brać całą opcję płacąc niepotrzebnie za kontent który ich nie interesuje.

Zostaje w CP i dokupuje pakiet Film Ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor A ja mam MR w C+ i nigdy nie będę miał z nim problemu i to bez zbędnej kombinacji kablami ( o Ile NC+ tego nie zmieni ) a i dekoder mogę zabrać na działkę czy biwak lub ot tak sobie a drugi pozostawić domownikom... Więc to się sprawdza. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z APS-ów wie może czy przy migracji będzie obowiązek zmiany czaszy z 60-tek? ewentualnie brak możliwości zgłaszania problemów z odbiorem przy mniejszych czaszach?

 

Operator nowej platformy satelitarnej nc+, powstałej w wyniku połączenia CYFRY+ i platformy n, zamierza przeprowadzić akcję namawiania do wymiany anten dla obecnych abonentów, którzy swego czasu zakupili je w zestawach, z 60 i 70 cm cm do 80 cm. Nowe anteny będą opatrzone logo nc+. Wszystko ze względu na chęć stopniowego przeniesienia wszystkich abonentów z poziomu jakości SD do HD (High Defintion). Planowane jest też wyposażenie abonentów w dekodery nbox recorder, a tylko częściowo w dekodery Pace i Sagem PVR od CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa odnośnie strony ncplus mianowicie ze swojej komórki /Opera Mini/zgłoszenie swojego telefonu przyjęło za pierwszym razem to po pierwsze a po drugie z forum CP http://tvpolsat.info/forum skasowano wszystkie dzisiejsze posty dot.powstania nc+stron i filmów reklamowych.No czyżby to Polsacik się trochę nastraszył?

to po 1 nie jest oficjalne forum Polsatu, po drugie nic nie usunięto, temat jak stał tak stoi, ale może już jesteś przeniesiony na nowy serwer.

To podam cały link http://tvpolsat.info/forum/viewthread.p ... wstart=180 na stronie 3 masz cytowane rewelacje naszego Czarusia4x9.Dzisiaj niedawno było sporo postów dot nowości nc+ ale obecnie kończą się na 8.03 a więc sam temat nie był tabu ale jakoś dzisiaj jak zaczęły się konkrety jakoś zaczął uwierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązku zmiany czaszy nie będzie ale polecane to jest.

HBO to tylko plotka, ale nie wiadomo czy się sprawdzi. Nie ma jej w reklamie więc możliwe.

Sony podobno ma przejść do C+ ale to też tylko plotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki HBO może zniknąć. Dla mnie lepiej, bo zerwę umowę z CP i podpiszę nową ale juz z PVR :) Bo teraz siedze i płaczę, ubolewam bo mam HD5000 ;p A PVR nie chcą mi dac, więc HBO może znikać z Polski jak najbardziej :) Płakał za HBO jak za dekoderem PVR nie będę na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafallo777, Żebyś tylko iplą nie zawiesił tegoż wspaniałego dekodera :D

 

Dzwonił ktoś do Was z ofertą migracji do nc+? :D

 

Czekam !

Dziękujemy za zainteresowanie nową ofertą nc+

jako pierwszy dowiesz się co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Skontaktujemy się z Tobą, kiedy oferta nc+ będzie dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki HBO może zniknąć. Dla mnie lepiej, bo zerwę umowę z CP i podpiszę nową ale juz z PVR :) Bo teraz siedze i płaczę, ubolewam bo mam HD5000 ;p A PVR nie chcą mi dac, więc HBO może znikać z Polski jak najbardziej :) Płakał za HBO jak za dekoderem PVR nie będę na pewno :)

Nie.dlugo zone romantica wyłączą to zerwiesz sobie umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejgratis - Iplę mam w Smart TV :) Raz w życiu podłączyłem HD5000 do neta przez ethernet no i jako tako chodziła, lecz na Smart TV przez WiFi ipla chodzi kosmicznie :)

Tak czy siak płacze bo mam tego szita HD5000 a chciałbym PVR nawet i made in China, ale nie mogę, nie chcą mi dac, więc chciałbym aby HBO zniknęło z Polski, a po drugie jak podpisywałem umowę na HBO filmy były jeszcze ok, teraz zaś to co jest na HBO to czysta kpina...

 

gutek1988 - nie mogę. Bo mam Familijny HD + HBO i Cinemax. Nie ma opcji bym mógł zrezygnować :/ Romantica jest wyżej... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal, nie z mojego powodu, mam na starej pakietyzacji CP: Relax Mix + HBO i to wszystko w SD ! Na nowiuśkim Samsungu. A to jest tak, że osoba płacąca rachunek za ten CP jest jedyną osobą uprawnioną do zmiany pakietu itd. A z tą osobą nie mam kontaktu od kilku ładnych miesięcy. Dobrze, że chociaż Smart TV na tym Samusngu chodzi :D

A na mniejszym TV Cyfrowa Vectra - śmiać się, czy płakać z ich jakości kanałów SD?

 

Co do NC+, to cenowo mówicie nie będzie taniej? A szkoda, bo nikt mi nie da tyle kanałów co jest w CP za średnio 47 zł/mies. (Familijny Max HD + Multiroom, ale przez neta 3 miesiące z 15 są za darmo). Jakością się nie przejmuję, jak mówię, w Vectrze jest gorzej.

 

Widać, że NC+ się mocno przygotowała do fuzji. Troszkę koncepcja C+ Family według doniesień mi nie pasuje, ale tak to ok. Reklamy w TV jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje jak była burza wszystko odłączałem z prądu, ale tego HD5000 chciałem spalić no i lipa. Każda burza, był włączony i nic a nic.

U kuzyna taki sam dekoder, listwa wyłączana codziennie na noc i HD5000 mu się spalił. Po czym wymienili mu na HD3000 chyba czy jakoś tak.

 

Tak więc ja próbowałem w czasie burzy, ekstremalnych warunków go dojechać i nic, a kuzyn dbał jak o dziecko o ten dekoder i sam mu się zjarał, gdzie tu sprawiedliwość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...