Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego powinni pozwolić wszystkim zostać na starych umowach i na spokojnie przygotować nową ofertę która by była naprawdę elastyczna i za rozsądne pieniądze. Nie wspominając już o tym by pozwolili ludziom korzystać z tego sprzętu co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian to za niedługo będzie bankrutem,niech im dadzą kare na początku kwietnia do tego czasu będą mieli może z 700 tys abonentów,niech im dadzą chociaż 10 milionów to odczują to.Julek się wtedy zacznie drapać po głowie,tęsknic za tymi prawie 2 milionami abonentów których chciał oszukać i kopnął w tyłek,ale wtedy będzie już za późno i Julus nie będzie już głównym graczem i rozgrywającym w tej rozgrywce,wtedy to będzie mógł sobie pograć co najwęższej na trąbce....albo ewentualnie zagrają sobie z Panią Mońką dumkę na dwa serca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
....byłoby wystąpienie prezesa, który przyznałby się do błędu. To nie wiele kosztuje

 

Kosztuje szybszą utratą stołka. A tak to kolejna pensja na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A teraz wzięło mnie na refleksję: Dlaczego potrafimy się zjednoczyć jak nas dyma jakaś korporacja, a nie potrafimy się zjednoczyć jak dyma i okrada Rząd? Dlaczego godzimy się na podwyżki składek ZUSowych, podatków! Dlaczego dyma nas GUS, który podaje wskaźniki zalecane przez Rosomaka: czyli wszystko leci na łeb na szyje ale średnia płaca cudem idzie w górę, a co za tym składa ZUS w górę? Zjednoczmy się, czas aby nas nie DYMANO ze wszystkich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wzięło mnie na refleksję: Dlaczego potrafimy się zjednoczyć jak nas dyma jakaś korporacja, a nie potrafimy się zjednoczyć jak dyma i okrada Rząd? Dlaczego godzimy się na podwyżki składek ZUSowych, podatków! Zjednoczmy się, czas aby nas nie DYMANO ze wszystkich stron.

 

Też się zastanawiam ale to chyba nie temat na dyskusje w tym miejscu.

Generalnie pokazali ludzie że żadna korporacja nie może się czuć bezpiecznie bo to oni są dla nas, to my ich utrzymujemy i bez nich niema ich a w drugą stronę to niestety nie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że coś z multiroomem na dwie karty mają zamiar kombinować i wymieniać go na ten multiroom n-kowski, ponoc wymiana ma być najpóżniej do lipca/wrzesnia. Odrzacu piszę to nie jest wymyślona informacja a ni żadna prowokacja.

 

to powiedz.co by było z abonentami mającymi sprzęt cyfry i z tymi co maja własne tunerki.? kolejne wypowiedzenia by się posypały. podaj źródło info...... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że coś z multiroomem na dwie karty mają zamiar kombinować i wymieniać go na ten multiroom n-kowski, ponoc wymiana ma być najpóżniej do lipca/wrzesnia. Odrzacu piszę to nie jest wymyślona informacja a ni żadna prowokacja.

 

to powiedz.co by było z abonentami mającymi sprzęt cyfry i z tymi co maja własne tunerki.? kolejne wypowiedzenia by się posypały. podaj źródło info...... :>

 

No dokładnie podaj źródło. Generalnie jestem przy cyfrze bo mam 2 karty. Teraz pytanie jak zaczną kombinować to jak do tego ma się regulamin czy można wtedy zerwać umowę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie ... tylo zebyscie tak jednoczyli się jak podwyższaja nam rachunki za gaz (działalnosć pgnig to czystej wody złodziejstwo), prąd czy robią przywileje dla wybranych. jakoś nie widzę akcji protestacyjnych gdy mamy czterdziestoletnich emerytów z emeryturami o których zwykły smiertelnik może tylko pomarzyć. Nikogo nie ruszaja premie wyplacane urzednikom państwowym z naszych podatków - ustawicznie podnoszonych. Wiecie dlaczego? Bo w tych dziedzinach dranie z rządu potworzyli monopole biznesowe i decyzyjne. Dziady latają samolotami do Sopotu a ludzienie moga się karetki na pogotowiu doprosić. więc nic dziwnego że Francuzik gdy widzi jak Polakami można pomiatać sprobował zrobić to samo na swoim poletku. Sprawa NC+ to tylko telewizja ktorą można mieć lub nie mieć. Ale tam gdzie klient jest uzależniony od usługi lub towaru to potworzyli monopole albo kasty uprzywilejowanych - policjantów, sędziów, górników, żołnierzy, polityków czy kogo tam jeszcze. Tak to państwo wyglada jak ta cala NC+. Dymają szaraków ile wlezie bo wiedzą ze zaprotestować nie mają jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak przejdziesz już do nc+ to nic, podpisujesz (ew.nic nie robisz po otrzymaniu korespondencji) ich regulamin i koniec.

NC+ świadczy tylko usługi na parowanym sprzęcie i na własnych warunkach.

Jedyna nadzieja to to że Ci co zmigruja na swoim sprzęcie i starych kartach dostaną w ramach dobroczynności nc+ możliwość dokończenia okresu minimalnego lub może nawet dłużej na starych warunkach sprzętowych.

Z tym sprzętem i kartami Cyry+ to jest tak jak z kanałmi NIEGWARANTOWANYMI (min. Eurosporty) po przejsciu do NC+

Doszły mnie słuchy, że coś z multiroomem na dwie karty mają zamiar kombinować i wymieniać go na ten multiroom n-kowski, ponoc wymiana ma być najpóżniej do lipca/wrzesnia. Odrzacu piszę to nie jest wymyślona informacja a ni żadna prowokacja.

 

to powiedz.co by było z abonentami mającymi sprzęt cyfry i z tymi co maja własne tunerki.? kolejne wypowiedzenia by się posypały. podaj źródło info...... :>

 

No dokładnie podaj źródło. Generalnie jestem przy cyfrze bo mam 2 karty. Teraz pytanie jak zaczną kombinować to jak do tego ma się regulamin czy można wtedy zerwać umowę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wierze że wyjdą... Btw.. Pół roku temu zrezygnowałem z Cyfry bo mneij wiecej czułem co się swieci. jakoś nie chciało mi sie wierzyć ze inwestujac w fuzję robia to dla dobra klienta. Dziś widac że chodziło poprostu o doprowadzenie do sytuacji gdzie klient zostanie podstawiony pod ścianą bo w rzeczywistosci Polsat w zakresie sportu nie jest żadną alternatywą. Miał być monopol to i jest. Ostal mi się jeno splitter - ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeksc-czlowieku...nie napisze Ci co mi sie chce jak czytam tego typu idiotyzmy.

proponuje Ci znalesc jakas ziemie obiecana by wyslac tam ta wieksza czesc spoleczenstwa ktora zawsze glosuje naczej niz Wy prawdziwi patryjoci.

naprawde nie jestes w stanie zozumiec ze tu jest temat o tv sat??

 

ludiska..tak czytam te wasze dyrdymaly i sie zastanawiam.

wszyscy jedynie czego chcecie to zrywac umowy.

ok,powód bedziecie mieli tylko co dalej?

jesli kogos nie interesuje premium to pojdzie do Polsatu ,rozumiem i prosze bardzo..

nc+ tez rozumi bo im nie zalezy na tego typu abonentach co by chcieli placic po 20-30 zl.

wiec tu mamy jasnosc.

ale reszta??

wypowiecie umowe i co??

moze byscie tak czasem pomysleli co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanys chyba należy Ci współczuć , że nie widzisz świata poza NC+. Jest kilku innych dostawców to po pierwsze po drugie jestem w stanie nawet się przemęczyć ponad rok bez sportu dla samej zasady aby cwaniaki z NC+ odnieśli porażkę i mam nadzieję , że znajdzie się wiele osób, które odejdą z tej [beep]ej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że coś z multiroomem na dwie karty mają zamiar kombinować i wymieniać go na ten multiroom n-kowski, ponoc wymiana ma być najpóżniej do lipca/wrzesnia. Odrzacu piszę to nie jest wymyślona informacja a ni żadna prowokacja.

 

to powiedz.co by było z abonentami mającymi sprzęt cyfry i z tymi co maja własne tunerki.? kolejne wypowiedzenia by się posypały. podaj źródło info...... :>

 

No dokładnie podaj źródło. Generalnie jestem przy cyfrze bo mam 2 karty. Teraz pytanie jak zaczną kombinować to jak do tego ma się regulamin czy można wtedy zerwać umowę czy nie.

 

 

Źródła nie podam bo nie mogę ( wiem możecie sobie myśleć że bajki piszę), według regulaminu możesz zrezygnować z usługi dodatkowej nie umowy głównej, nie znam szczegółów technicznych. Ja piszę tylko tyle co słyszałem, każdego indywidualna spraw czy w to będzie wierzyć czy nie. Poczekacie zobaczycie, według moich źródeł taki jest zamysł na dzień dzisiejszy z niezależnymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam przedstawię mój punkt widzenia.

 

całą sytuacją jestem mega wkurzony bo dopiero co wynegocjowałem z Cyfrą SUPERPREMIUM, MR, HBO GO, PACE, 2 kameleony, Cinemax na 7 miesięcy, Filmbox na 7 miesięcy, nSport na 6 miesięcy, MGM HD na 6 miesięcy. całość za 94 zł.

 

jak temat migracji się potwierdzi to za podobny pakiet musiałbym pewnie zapłacić 30 zeta miesięcznie więcej.

 

abstra[beep]ąc od tego czy 30 zł miesięcznie (360 zł rocznie) to dużo czy mało (dla jednych to 1/4 pensji, dla innych np pół dnia pracy).

mieszkam w miejscu gdzie obecnie jedyną alternatywą jest CP. miałem już kiedyś CP i powiem szczerze, nigdy więcej.

tak, wiem to tylko telewizja itp

mimo wszystko jak mam ochotę to lubię usiąść i obejrzeć coś co mnie interesuje, moja żona też, moje dzieci też.

gdybym miał opcję kablówki to pewnie bym się nawet nie zastanawiał.

a tak? trochę się powściekam, ponegocjuję i pewnie wezmę nc+ płacąc więcej niż obecnie bo CP nie jest dla mnie żadną alternatywą.

 

i żeby nie było - nie jestem naganiaczem nc+, poza tym, że jestem abonentem cyfry+ nie mam z nimi nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wzięło mnie na refleksję: Dlaczego potrafimy się zjednoczyć jak nas dyma jakaś korporacja, a nie potrafimy się zjednoczyć jak dyma i okrada Rząd? Dlaczego godzimy się na podwyżki składek ZUSowych, podatków! Dlaczego dyma nas GUS, który podaje wskaźniki zalecane przez Rosomaka: czyli wszystko leci na łeb na szyje ale średnia płaca cudem idzie w górę, a co za tym składa ZUS w górę? Zjednoczmy się, czas aby nas nie DYMANO ze wszystkich stron.

Bo niektórzy nie wierzą, że np Jarek Kaczyński to wyprostuje!Wygra wybory i nic nie zrobi, bo pomysłów brak.Ewentualnie jeszcze pogorszy.Po prostu społeczeństwo ma jeszcze zdrowy rozsądek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...