Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale reszta??

wypowiecie umowe i co??

moze byscie tak czasem pomysleli co?

Hanys no jak to co? Wypowiem ( jedną już wypowiedziałem jako klient n-ki) i zmienię gusta ze sportowych na wartościową kinematografię : lol2: Będę oglądał sobie M jak mniłość, powtórki Złotychpolskich, Rodzinkę przestępczą, Tatkę Mateuszka, Czterech [beep]ych i psa, Hansa Klopsa...Jest tyle wartościowych seriali, że co mi tam sport i jakieś krajowe i zagramaniczne ligi kopane. Tylko się człowiek denerwuje, gdy widzi zawodnika z jedną nogą, bo druga służy mu tylko do utrzymywania pionu na boisku. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 700 stron jest jeden temat - rezygnuje i rezygnuję, złodzieje, nie zapłace, oszuści.

 

To czemu tu dalej siedzicie i płaczecie - idzcie tam gdzie wam pasuje i spokój.

Każdy robi tak by JEMU było lepiej. Mnie tam nie ineresuje czy osoba X będzie tam a osoba Y tam. Rozwiązujesz - to rozwiązuj a nie strasz.

Ja miałem ochotę podpisać to podpisałem i inc nikomu do tego.

 

Forum to miało pomóc podjąć decyzje a na straszeniu platform, innych, obrażaniu tych którym coś pasuje skończyło się.

 

No i teraz jeszcze polityka................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak na poważnie, cały problem z bajzlem w nc+ leży w maksymie pacta sunt servanda. NC+ te umowy olała sikiem zbieżnym. A umów należy dotrzymywać. Nie byłoby tego rabanu, gdyby pozwolono starym kilentom z ich aneksami pozostać na zawartych umowach. Kto chce, niech migruje - pomijając ceny nowych pakietów - dobrowolnie na nowych zasadach. I tyle. Co najwyzej część nowych klientow narzekałaby, że jest drogo. Ale sprawa byłaby jasna. Oferujemy produkt premium. Naszych starych lojalnych klientów honorujemy ich pakietami, które mieli w n-ce i Cyfrze+, nowi muszą przyjąć nasze warunki. Do tego jakaś akcja promocyjna i nikt by na nich psów nie wieszał. Proste jak drut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90

masz calkowita racje...

a polityke tu wprowadzila wiadomo jaka strona.

tak jakby nie pamietali ze ten gosc juz rzadzil i jedynie co narobil to wstyd .wszedzie gdzie przyjechal.

no ale moze ktos lubi ciagle sluchac bredni o zamachach i prawdziwych polakach..

 

Monkin..gratuluje podejscia..ja po 18 latach ogldania ligi angielskiej bym sie niestety nie zreformowal na Klan i Zotopolskich:)

niesgadzam sie co do olewania klientow..zmiana tyczy sie tylko tych co maja opcje dodatkowa canal+ bo od 5 po prostu nastepuje zmiana tej opcji...dostali wybor-idziesz z nami a jak nie to bay.

reszta może byc dalej a starych umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I dlatego ludzie nie wychodzą na ulice bo żeby obalić rządy ....

Bo nie o to chodzi by zmienić świnie przy korycie ale żeby im to koryto zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dla kibiców piłki alternatywy wśród platform nie ma, ale przy tych cenach nc+ już oferty kablówek robią się konkurencyjne. W większości platform pakiet canal plus platinum kosztuje 49,90. Jak się weźmie jakąś promocję to pewnie cena za wszystko też jest niezła a internetem np. jeszcze bardziej. Do tego mam jeszcze polsat sport. Dlatego zastanawiam się nad ofertą upc, niebawem mi się kończy z nimi umowa na internet. Co ciekawe kablówki podjęły decyzję że jeżeli ktoś ma już pakiet canal+ będzie miał go nadal w niezmienionej cenie, tylko nc+ tak dyma swoich klientów.

 

I dlatego ludzie nie wychodzą na ulice bo żeby obalić rządy ....

Bo nie o to chodzi by zmienić świnie przy korycie ale żeby im to koryto zabrać.

 

No i co wtedy? Anarchia? Gra o tron? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nc+ się rozpadnie

Chyba kiedy go "rozpadną". Czyli kiedy mu pomogą w tym nieuchronnym procesie. W ym kraju potworzyli quasi monopole i NC+ jest takim jedym z nich. Oficjalnie ma konkurenta ale nieoficjalnie każdy wie o co chodzi. Dokładnie tak samo jest z całą resztą za która każą nam płacić europejskie ceny przy dziadowskich zarobkach. Dla mnie już połączenie tych dwóch podmiotów było dziwne i z punktu widzenia konsumenta zupełnie bezsensowne. Ktoś na to pozwolił. Kto? I czym się motywował? Ceny jakie sa każdy widzi. Ja kilka lat temu za piłkę full wypas w pakiecie placiłem bodaj 70zł. Nie pamietam dokładnie. Teraz narobili kanałów, rozsypali wszystko po tych kanałach a kanały po pakietach i jak chcesz miec w miarę pełny obraz sportu kopanego w swiecie to bulisz ponad 100zł a i tak to nie koniec bo rodzynki wyieśli bodaj do najwyższych pakietów. Moze to jest i tyle warte - kogo stać niech kupuje. Zobaczymy ile gospodarstw w PL stac na taką ofertę. sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pb.pl/3062871,80962,nabici-w-nc

Ciekawe kiedy nc+ się rozpadnie

wątpie żeby po takim czymś się podnieśli :lol2:

 

No i następna gazeta się zainteresowała :brawo:

 

Ja już coraz bardziej skłaniam się by przejść do CP. Mnie akurat nie interesują sporty tylko filmy oraz to że miałem 2 karty. Konsultant jeszcze parę tygodni temu zapewniał mnie że będę mógł zostać przy tej umowie ale teraz to chyba nic nie wiadomo. Generalnie wkurza mnie to że skoro przed połączeniem pełna paczka była za 150 zeta a teraz z jakiej paki ma być po 200? Trudno nie będę miał C+ ale za to filmbox ze swoimi filmami kung-fu z końcówki lat 70 i początku 80 zrekompensuje mi to :mrgreen: a poza tym są jeszcze wypożyczalnie, iplexy i mniej legalne źródła :mrgreen:

Co do 2 kart to trudno w CP trzeba będzie biegać od dekodera do dekodera ale i na to jest sposób :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 700 stron jest jeden temat - rezygnuje i rezygnuję, złodzieje, nie zapłace, oszuści.

 

To czemu tu dalej siedzicie i płaczecie - idzcie tam gdzie wam pasuje i spokój.

Każdy robi tak by JEMU było lepiej. Mnie tam nie ineresuje czy osoba X będzie tam a osoba Y tam. Rozwiązujesz - to rozwiązuj a nie strasz.

Ja miałem ochotę podpisać to podpisałem i inc nikomu do tego.

 

Forum to miało pomóc podjąć decyzje a na straszeniu platform, innych, obrażaniu tych którym coś pasuje skończyło się.

 

No i teraz jeszcze polityka................

 

Ja jeszcze nie mogę zrezygnować bo nie dostałem listu, żaden kanał też nie wyleciał. Więc siedzę i dyskutuje bo od tego jest forum.

 

Co do polityki to przy wódce i ogórkach musi zawsze się pojawić :mrgreen: to dlaczego i tu nie :P A tak na poważnie to faktycznie tu nie miejsce na politykę bo ona dzieli a nie łączy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących dostał już nową umowę? Pewnie nie, bo chyba jeszcze za wcześnie. Bo nurtuje mnie pytanie, jak wyglądają zapisy umowy dot. odbioru na własnym sprzęcie. Konkretnie co się dzieje w przypadku, kiedy zmieniają np. karty lub kodowanie, i mój dekoder odmawia współpracy. Czy mogę w tej sytuacji zerwać umowę? Czy też jestem zmuszony do przesiadki na ich sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90

Monkin..gratuluje podejscia..ja po 18 latach ogldania ligi angielskiej bym sie niestety nie zreformowal na Klan i Zotopolskich:)

niesgadzam sie co do olewania klientow..zmiana tyczy sie tylko tych co maja opcje dodatkowa canal+ bo od 5 po prostu nastepuje zmiana tej opcji...dostali wybor-idziesz z nami a jak nie to bay.

reszta może byc dalej a starych umowach.

Oczywiście masz rację, zastosowałem zbyt duży skrót myślowy, chodzi nam generalnie o to samo. Nikt nie lubi, gdy traktuje się go jak worek kartofli lub niepełnosprawnego umysłowo, z całym szacunkiem dla ludzi chorych psychicznie, gdyż to nie ich wina, że los ich tak doświadczył.

Każdy z nas ma swoją wolę i możliwość podjęcia decyzji. Byłem w n-ce i jestem jeszcze w Cyfrze dlatego, że pasowała mi ich dotychczasowa oferta, czyli głownie kanały sportowe. Teraz na wypowiedzianych umowach z n-ką stracą na mnie w rubryce "obroty finansowe" ponad 2 tysiące złotych. Czekam co będzie z moją konkretną ofertą dla starych Canalarzy. Jeśli coś wymyślą dziwnego, bo w tym rozgardiaszu teraz nie jestem w stanie ogarnąć, kiedy mówią prawdę, a kiedy kombinują, utracą kolejne 2196 złotych. ja wiem jaką decyzje podejmę. Bez "kontentu premium" :lol: da się żyć. Bardziej trza patrzeć co do gara włożyć, niźli wgapiać się w telewizor.Bez tego można żyć. A i rodzinka szczęśliwsza, gdy ociec w domu nie obsługuje li tylko pilota. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jest proces jakiemu poddani są ci co zmigrowali do nc+ - od kilku dniu pisują tu elaboraty w duchu "moja decyzja była słuszna" i z dnia na dzień widać ich irytacje i podenerwowanie bo powoli do ich świadomości dociera, że wszystko powoli zmierza do wymięknięcia kreatywnych menadżerów z NC+ i obniżki pakietów i wreszcie normalnych cen - ta sytuacja ich przeraża bo oznacza wyjście na łosia. Ostatnio nawet przeszkadza im że ten temat nadal jest otwarty - niech go zamkną niech ludzie się nie wymieniają newsami i przemyśleniami niech już nic się nie zmienia - ma być tak jak do tej pory bo....... ja już zmigrowałem.

Ciekawy proces do obserwacji zachowań ludzkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moze zmigrowalem z cyfry prestiż hd 160 zł miesięcznie na nc all inclusive za 179 miesięcznie bo jeszcze te 20 zł podwyżki abonamentu byłem w stanie przełknąć

 

Pytanie na ile Ci umowę dali bo dla nowych dają na 12 miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że coś z multiroomem na dwie karty mają zamiar kombinować i wymieniać go na ten multiroom n-kowski, ponoc wymiana ma być najpóżniej do lipca/wrzesnia. Odrzacu piszę to nie jest wymyślona informacja a ni żadna prowokacja.

 

to powiedz.co by było z abonentami mającymi sprzęt cyfry i z tymi co maja własne tunerki.? kolejne wypowiedzenia by się posypały. podaj źródło info...... :>

 

 

 

 

Źródła nie podam bo nie mogę ( wiem możecie sobie myśleć że bajki piszę), według regulaminu możesz zrezygnować z usługi dodatkowej nie umowy głównej, nie znam szczegółów technicznych. Ja piszę tylko tyle co słyszałem, każdego indywidualna spraw czy w to będzie wierzyć czy nie. Poczekacie zobaczycie, według moich źródeł taki jest zamysł na dzień dzisiejszy z niezależnymi kartami.

 

jak mogą go wymienić ZWŁASZCZA abonentom mającym swój sprzęt? większość nie zgodzi się na ich wynalazki, a zwłaszcza za dodatkowa opłatę w postaci aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietów i cen nc+.

Odpowiadałby Wam taki pakiet programowy, który składałby się z kanałów oferty Comfort+ i pełnej paczki Canal+ w granicach kwoty 70-80zł?

 

Jeżeli w takim pakiecie Canal+ Comfort byłyby wszystkie kanały własne Cyfry+ oraz nsport, to myślę że cena powiedzmy 69zł byłaby rozsądną ceną. Ja bym wnosił jeszcze o stworzenie pakietu coś na wzór pakietu Start z Cyfry+ za powiedzmy 19zł z możliwością dobrania Canal+ w cenie powiedzmy ok. 30-40zł.

 

I proszę Was, zrezygnujcie z tego durnego podziału paczki Canal+ na silver, gold, platinum...

 

@EDIT No i oczywiście w takim pakiecie Comfort, to obowiązkowo powinien być Eurosport 2 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, błagam, tylko nie polityka. Wychodzę z założenia, że są dwa tematy, o których nie można rozmawiać by nie psuć atmosfery - polityka i kościół....

 

Ktoś wcześniej wspominał o braku działania Nat Geo Wild w Cyfrze - u mnie działa (moduł CI+), nic się wcześniej nie działo z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem tych co są rozgoryczeni i potracili kanały by przechodząc do nc płacąc wiecej od 30 do 50 zł za abonament miesięcznie mając uboższa ofertę od obecnej powinny oferty jak dotąd + dla każdego abonenta z 3 -4 kanały wiecej zaproponowane jezeli by chciał przejść do nc i podwyżka abonamentu 20 zł jezeli by chciał mieć paczkę bogatsza o 3 -4 kanały ktore zostały zaproponowane wtedy by byli szybcy zadowoleni a i nowi by byli szybciej zwerbowani bo kazdy z nas by powiedział sąsiadom kolegom ze oferta jest dobra ceny ludzkie a poczta pantoflowa jest najbardziej skuteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogą go wymienić ZWŁASZCZA abonentom mającym swój sprzęt? większość nie zgodzi się na ich wynalazki, a zwłaszcza za dodatkowa opłatę w postaci aktywacji.

 

Oczywiście , że mogą. Jak mogą np. zmienić listę kanałów ..., albo "automatyczną migracje " ano mogą to co stoi na przeszkodzie żeby ukrócić fergusony, splitter oraz dzielenie się kartami... Najlepsze jak wyjadą z tekstem sprzęt jest od cyfry nie od nc + a to , że mówili będą dekodery działać ... tak będą ale np 2 m-ce a później przymus tak mi to wygląda na dzień dzisiejszy. I piszę to jest zamysł na tą chwile nie wiadomo czy tych planów nie zmienią pod wpływem krytyki i wypowiedzeń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...