Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/84096/automaty ... do-nc.html

 

Kolejny artykuł i kolejne półprawdy:

Zapytaliśmy o to Artura Przybysza z nc+. Okazuje się, że nc+ nadal negocjuje z niektórymi nadawcami o warunkach umieszczenia takiego czy innego kanału. Dlatego nie ma logo niektórych stacji, choć jest ogromne prawdopodobieństwo, że jednak będą w nc+, tylko nadawca musi być zmiękczony czasem. Inne byłyby warunki negocjacji nc+ z nadawcami, gdyby od razu umieszczono logo stacji w ulotce reklamowej i ofercie, bo nc+ musiałaby dany kanał wziąć na warunkach na jakich chciałby nadawca. Tu nc+ wykazała się przezornością, a przez to być może mile zaskoczy przyszłych abonentów nowymi/starymi kanałami, np. Travel Channel po rebrandingu, itd."

 

To jest mylenie kanałów niegwarantowanych w nc+ z kanałami, które są dostepne w CYFRZE+, a nie są w nc+ takimi jak Travel czy choćby Universal. Przeciez zarówno logo Polsatu jak i Eurosportu jest na ulotkach, ale ogwiazdkowane.

 

I druga rzecz:

- Nie jest to przymusowa migracja, lecz migracja z proponowaną ofertą, która jest dobierana indywidualnie (w zależności od rachunku obecnego i tego, co klient oglądał). Dotyczy ona tylko pewnej grupy klientów (tej, której znikają kanały nPremium). Nie chcieliśmy, aby klienci, którzy się z nami nie skontaktują, stracili dostęp do nowych kanałów, stąd propozycja nowej oferty. Abonent zawsze ma prawo uzgodnić z nami zmiany w ofercie - taki komentarz otrzymał satkurier.pl od przedstawiciela nc+.

 

 

To jak to ma się do tego:

2. Czy mogę do końca obowiązywania aktualnej umowy zostać przy starym pakiecie?

Nie, w zależności od posiadanej oferty, klienci otrzymają od nas indywidualne propozycje najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=932

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdą ludzie, którzy płacili 50-70 zł, a tacy napaleńcy jak hanys, jelenie będa dopłacac do interesu :)

I takim sposobem taki hanys nie dośc, że teraz dopłaca bo wziął jakiś tam pakiet, to za rok może się okazac, że dużo ludzi odeszło i tacy napaleńcy jak Ty będa mieć przymusową podwyżkę(by zrekompensowac straty platformy), bo na pewno jak wzięli pakiet taki wielki to dopłaca i 10 zł więcej i nigdzie nie odejdą :lol2::lol2::lol2:

Odejdą nie tylko ci co płacą 50-70 zeta ale ci co powyżej 100 zł też. Cennik nc+ jest nie do przyjęcia, a ich postawa wobec abonamentów to katastrofa za kogo oni się mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaliśmy o to Artura Przybysza z nc+. Okazuje się, że nc+ nadal negocjuje z niektórymi nadawcami o warunkach umieszczenia takiego czy innego kanału. Dlatego nie ma logo niektórych stacji, choć jest ogromne prawdopodobieństwo, że jednak będą w nc+, tylko nadawca musi być zmiękczony czasem

 

To i my czekajmy to ich zmiekczymy jak oni te kanaly.Panowie niedawac sie musza ulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak bedzie narazie ich krytyka nie rusza,ale czas pracuje na ich niekorzysc jak przestana dzwonic napalency co nie moga poczekac 2 tygodniu tylko usiłuja negocjowac po 15 razy na dzien to szybko oferta sie nie zmieni ,jak czesc skonczy sie osmieszac i płaszczyc zmiana oferty i jej modyfikacje zostana przyspieszone,dzwonicie iles tam razy,konsultant odbiera i widzi w systemie ze konkretny pan\pani x dzwoni do nich 12 raz w przeciagu 3 dni to juz wie ze w koncu cos łyknie mało korzystnego jak mlody pelikan i tyle,obudzcie sie co niektórzy,bo sami narzekaccie ,medzicie a dzwonicie i dzwonicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszyscy tu narzekaja.Francuzi to spece od zarabiania na durnych polaczkach.Oburzeni !!! To sami policzcie ile sa do przodu na tej fuzji...

Obie platwormy maja ok 1.5mln abonentów (mniej więcej wiele osób miało do tej pory dwie platwormy albo wielu abonentów już dawno nie płaciło a występowali w statystykach).500 tys osób stwierdzi ze warto emigrowac do NC+ drugie 500 tyś zapomi wysłac wypowiedzenia a po krótkim czasie zaakceptują nową oferte i zapłaca.Zostaje tylko 500 tyś niezadowolonych,wiekszosc siedzi i pisze na róznych forach. 300 tyś płaci abonament ok 59,00 zł czyli przejscie do polsatu raczej nie przejda bo zapłacą tyle samo za podobne kanały w gorszej jakosci itd.Czyli zostaje tylko 200 tyś do przekonania.Wydaje się ze ze150 tyś i tak zostanie przy NC+ bo dostanie cos ekstra jakies kanały w promocji na parę miesięcy czy coś wtym stylu ( co tam sobie wynegocjuje).Umowe rozwiąze góra 100 tyś abonentów to przy cenach pakietów które są droższe ok 10 zł pokryje strate tych 100 tyś.Wszystkie dodatkowe zyski z połączenia (infolinie opłaty dla twórców programów itd.) zostają w kieszeni Francuzów i tradycyjnie super zarobią a głupi Polak jak zwykle będzie płakał na swój za[beep]y los.

pozdrawiam i życze szczęscia przy negocjacjach z infolinią NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad z prezesem nc+ jest bardzo zabawny.

 

„Klienci nie wiedzieli, że w pakiecie Silver za 79 zł miesięcznie dostępne są już kanały Canal+ Family i Canal+ Family2, w których będzie można oglądać mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, innych lig, a także co najmniej jedną premierę filmową tygodniowo.”

 

Z tym, że do tej pory można było to oglądać za 34 zł w c+start, więc nawet biorąc dodatkowo jakiś pakiet n za 49 zł można było mieć całą LM, wszystkie canal+ i też premiery w npremium. Więc gdzie tu innowacyjność?

 

Do tego podstawowe pakiety za 39 i 59 zł są dokładnie w tej samej cenie co w N czy Cyfrze+, ale abonenci w NC+ dostają po kilkanaście kanałów telewizyjnych więcej niż w poprzedniej ofercie.

 

I tu nieprawda bo w cyfrze można było mieć podstawowy pakiet za 14 zł z canal+ za 34, a do tego nawet dobrać HBO za 19,90.

 

W N najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w NC+ najdroższy pakiet za 199 zł, a jest w nim więcej kanałów niż w każdej z platform osobno.

 

I znowu pan prezes mija się z prawdą. Nikt nie był na tyle głupi żeby brać full pakiety w obu platformach. Jeśli ktoś miał full w cyfrze nawet za 144 zł to brał do tego podstawowy pakiet w n żeby mieć LM i tyle. A to już dawało max ok. 190 zła nie 300!!! A przecież można było mieć nawet opcję full w cyfrze za 99 zł i 49 zł w n, co daje 148 zł czyli 50 zł taniej niż obecnie!!!

 

W zaledwie kilka godzin po prezentacji oferty NC+ mieliśmy już podpisanych kilka tysięcy nowych umów. Były one na razie zawiązywane z dotychczasowymi klientami N czy Cyfry+, ale wierzymy, że wkrótce pozyskamy klientów innych platform.

 

Zapewne w większości przypadków to abonenci obu platform którzy chcieli się pozbyć jednego dekodera. A z tymi nowymi klientami to ja bym nie był taki pewien bo konkurencyjna oferta wygląda dużo lepiej.

 

Podsumowując wywiad z prezesem to albo on jest kompletnym idiotą, albo nas wszystkich ma za idiotów gadając takie rzeczy. Nie zrozumieliśmy oferty? A co tu rozumieć? Za te same treści nawet obu połączonych platform mamy płacić drożej i jeszcze być z tego zadowoleni? Panie prezesie czy ma pan Polaków za kompletnych idiotów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszyscy tu narzekaja.Francuzi to spece od zarabiania na durnych polaczkach.Oburzeni !!! To sami policzcie ile sa do przodu na tej fuzji...

Obie platwormy maja ok 1.5mln abonentów (mniej więcej wiele osób miało do tej pory dwie platwormy albo wielu abonentów już dawno nie płaciło a występowali w statystykach).500 tys osób stwierdzi ze warto emigrowac do NC+ drugie 500 tyś zapomi wysłac wypowiedzenia a po krótkim czasie zaakceptują nową oferte i zapłaca.Zostaje tylko 500 tyś niezadowolonych,wiekszosc siedzi i pisze na róznych forach. 300 tyś płaci abonament ok 59,00 zł czyli przejscie do polsatu raczej nie przejda bo zapłacą tyle samo za podobne kanały w gorszej jakosci itd.Czyli zostaje tylko 200 tyś do przekonania.Wydaje się ze ze150 tyś i tak zostanie przy NC+ bo dostanie cos ekstra jakies kanały w promocji na parę miesięcy czy coś wtym stylu ( co tam sobie wynegocjuje).Umowe rozwiąze góra 100 tyś abonentów to przy cenach pakietów które są droższe ok 10 zł pokryje strate tych 100 tyś.Wszystkie dodatkowe zyski z połączenia (infolinie opłaty dla twórców programów itd.) zostają w kieszeni Francuzów i tradycyjnie super zarobią a głupi Polak jak zwykle będzie płakał na swój [beep] los.

pozdrawiam i życze szczęscia przy negocjacjach z infolinią NC+.

 

 

Jeśli chcesz się bawić w księgowego to zacznij od nowa i od liczby 2,5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„W zaledwie kilka godzin po prezentacji oferty NC+ mieliśmy już podpisanych kilka tysięcy nowych umów. Były one na razie zawiązywane z dotychczasowymi klientami N czy Cyfry+, ale wierzymy, że wkrótce pozyskamy klientów innych platform.”

 

Tu umowy pracownicze. podobno po redukcji miało zostać 1200 APS, a w APS pracują minumum 2 osoby, więc wychodzi 2400 osób z samych APS mają umowy pracownicze.

Umowa pracownicza to 3 krotnie niższa niż dla stałych aobnentów.

Nawet sprzataczka z ITI ma umowę pracowniczą All Inclusive za 50 zł np.

 

Dodajmy do tej sumy redakcję sportową nSport i Canal+, dodajmy osoby pracujące w budynku ITI, w budynku Canal+ Cyfrowy już wyjdzie niezła suma.

Troszkę osób miało 2 umowy z C+ i N.

 

Tak więc migrują jelenie tylko nie mające co z kasą zrobić. :lol2::lol2::lol2:

 

Koszt abonentu w nc+ nie jest uczciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponieważ podobnie jak Wy rozmyślam co zrobić dalej z moją umową. Obecnie jestem abonentem cyfry plus pakiet kompakt oraz paczka canal+ i hbo za 109zł. Na chwilę obecną interesowałby mnie pakiet platinum ale bez hbo. Myślę, że nawet te 99zł które można utargować to o ok 10zł za dużo. Obiektywnie rzecz biorąc myślę, że najciekawszą opcją byłby pakiet gold z c+ family 1 i 2 oraz w zależności od upodobań dla kibiców możliwość wzięcia c+ oraz c+ sport a dla fanów filmowych film oraz film 2. Byłaby to na tyle ciekawa oferta że c+ family jest czymś pośrednim bo będzie zawierał zarówno sport jak i film zatem ideał dla kibica family i sport a dla filmomaniaka family i film i to w cenie promocyjnej jaką można ugrać za gold czyli 79zł. Rozwiązanie banalne a nikt na nie nie wpadł. Mile widziane opinie nt mojej propozycji:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„W zaledwie kilka godzin po prezentacji oferty NC+ mieliśmy już podpisanych kilka tysięcy nowych umów. Były one na razie zawiązywane z dotychczasowymi klientami N czy Cyfry+, ale wierzymy, że wkrótce pozyskamy klientów innych platform.”

 

Tu umowy pracownicze. podobno po redukcji miało zostać 1200 APS, a w APS pracują minumum 2 osoby, więc wychodzi 2400 osób z samych APS mają umowy pracownicze.

Umowa pracownicza to 3 krotnie niższa niż dla stałych aobnentów.

Nawet sprzataczka z ITI ma umowę pracowniczą All Inclusive za 50 zł np.

 

Dodajmy do tej sumy redakcję sportową nSport i Canal+, dodajmy osoby pracujące w budynku ITI, w budynku Canal+ Cyfrowy już wyjdzie niezła suma.

Troszkę osób miało 2 umowy z C+ i N.

 

Tak więc migrują jelenie tylko nie mające co z kasą zrobić. :lol2::lol2::lol2:

 

Koszt abonentu w nc+ nie jest uczciwy

 

Ja wszystko rozumiem, forum jest po to zeby wyrazić swoja opinię itp, ale do jasnej [beep]y człowieku ogranij sie w końcu !

Najpierw nabijasz 70 postów, bo nie potrafisz sklecić 2 zdań żeby napisać wypowiedzenie, do granicy absurdu brakowało już tylko abyś zapytał, w którą strone masz językiem poslinic kopertę, żeby sie skleiła, czy z prawej do lewej czy z lewej do prawej, a w pozostałych 50-ciu postach wszystkich w koło wyzywasz od jeleni. Masz jakis problem/kompleks ? to lecz go gdzie indziej, a nie zaśmiecaj wszystkich wątków o nc, swoimi błyskotliwymi uwagami.

Mnie tam można zbanować za to że nic nie wnosze do tematu, ale mam nadzieję, że którys MOD w końcu zerknie na Twoje posty i również odpowiednio nagrodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówi nc+ to kłamstwo w żywe oczy. Nikt nie migruje. Jedynie pracownicy i Ci, którzy mają 2 umowy z N i C+.

Migrują jelenie, napraszają się dla nich i oni Was traktują tak i wciskają pakiety drogie.

Poczekajcie.

 

 

Gdybyście do nich nie dzwonili i nie napraszali sie zmiękłaby im rura. A tak nie zmięknie przez takcih ludzi jak Wy - jeleni którzy dzwonią i dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz biorąc myślę, że najciekawszą opcją byłby pakiet gold z c+ family 1 i 2 oraz w zależności od upodobań dla kibiców możliwość wzięcia c+ oraz c+ sport a dla fanów filmowych film oraz film 2. Byłaby to na tyle ciekawa oferta że c+ family jest czymś pośrednim bo będzie zawierał zarówno sport jak i film zatem ideał dla kibica family i sport a dla filmomaniaka family i film i to w cenie promocyjnej jaką można ugrać za gold czyli 79zł. Rozwiązanie banalne a nikt na nie nie wpadł. Mile widziane opinie nt mojej propozycji:) Pozdrawiam

Rozwiązanie proste ale nieekonomiczne z punktu widzenia włodarzy nc+. Więcej osób chce sportu i wtedy zapłacą dodatkowo za filmy, większy przychód, prosta kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro.

 

Do tego trzeba jeszcze dostosowac zarobki mieszkancow tych krajow :) Ale sorry, zapomnialem, ze Polacy "nie zrozumieli oferty nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad z prezesem nc+ jest bardzo zabawny.

 

Nawet bardziej niż zabawny:

 

"Analitycy rynku uważają, że największym osiągnięciem NC+ będzie utrzymanie obecnej bazy abonentów. Jakie stawia Pan cele przed swoją platformą?

 

W Polsce w porównaniu z Francją bardzo wiele osób jest podłączonych do płatnej telewizji. Jest to około 70-80 proc. gospodarstw domowych. Osoby, które przez tyle lat nie zdecydowały się wybrać żadnego z operatorów funkcjonujących na rynku, będzie bardzo trudno pozyskać. Liczba potencjalnie nowych klientów płatnej telewizji jest raczej bardzo mała. Będziemy starali się podbierać abonentów działającym już na rynku operatorom - zarówno tym kablowym, jak i cyfrowym. Będziemy walczyli o około 7,5 mln klientów, którzy już mają wykupiony abonament w innych platformach. Naziemna telewizja cyfrowa sprawia, że liczba abonentów płatnej telewizji raczej się w Polsce nie powiększy. Na rynku wygrają najlepsi dostawcy. Naszym zdaniem my mamy właśnie taką ofertę."

 

zwłaszcza ofertę cenową... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.....wczoraj miałem dostać dekodery z umową migracyjną, oczywiście nie dostałem ale Pani obiecała że dzisiaj na pewno dostanę do godz 12-tej - oczywiście nie dostałem, zadzwoniłem na infolinie i pytam sie gościa co jest grane zależy mi na czasie bo wyjeżdżam na święta i nie bedzie mnie ok tygodnia a on na to że nie wie nic o mojej umowie i w systemie nie ma mojej umowy więc na pewno dekoderów nie dostane, jestem nadal abo Cyfry+ !!!!.

Na moje pytanie co mam robić odpowiedział.........niech Pan napisze wypowiedzenie umowy zawartej na odległość......na oba adresy ( Canal+Cyfrowy i ITI) za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

A po świętach jak wszystko się uspokoi to wtedy Pan zmigruje

ręce opadają:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w to, że nadal trwają negocjacje z Eurosport? :)

Bo ja nie, dlaczego? A bo Eurosporty powinny być piorytetami w platformie i od razu załatwiane.

Dziwne, że BBC dało się, a taki Eurosport, który jest od lat nie udało się?

Dziwne także, ze Discovery się dało, nawet drogi Polsat HD, a jakoś Eurosportów się nie da?

 

To bełkot i kolejne kłamstwo nc+. Oni chcą byście podpisali umowy na 18 miesięcy, po 4 miesiącach wywalą Eurosporty i będziecie w czarnej dziurze, bo zrezygnowac byście nie mogli.

 

Nie wierzę w to, że negocjują nadal z Eurosportem :lol2::lol2::lol2:

Ale jelenie wierzą nadal :) Za 4 miesiące dowiedzą się prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, jeden napisze a reszta wkleji co kilka stron! Ktos to sprawdzil z Was? Pakiet podstawowy w Irlandii kosztuje 35euro za film trzeba zaplacic 28 euro extra a za sport nastepne 35 euro. Siejecie ferment i tyle a nawet nie chce sie Wam wejsc na strony tych platform. Ja tez jestem w[beep]iony ale to co sie dzieje z ludzmi to obłęd jakis. Trzeba bedzie placic te stawki to trudno chociaz mam nadzieje ze cos sie zmieni po swietach ale widze ze tu sami siebie ludzie nakrecaja! Widze ze i ludzi z nc ale i niektorych z tego forum niezle pogieło!

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...