Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

konsultant poinformował,że po 31 sierpnia mogą zniknąć między innymi eurosport i eurosport 2

 

Konsultanci wiedzą o decyzjach strategicznych platformy..ludzie bez bajek. [beep] i tyle

Nie nie wiedzą ale ty też nie wiesz czy je będziesz miał!!!!!!!!!!!!!! a to jest zabezpieczenie abyś nie mógł wypowiedzieć umowy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultant poinformował,że po 31 sierpnia mogą zniknąć między innymi eurosport i eurosport 2

 

Konsultanci wiedzą o decyzjach strategicznych platformy..ludzie bez bajek. [beep] i tyle

Nie nie wiedzą ale ty też nie wiesz czy je będziesz miał!!!!!!!!!!!!!! a to jest zabezpieczenie abyś nie mógł wypowiedzieć umowy:))

 

Nie akurat to jest uczciwa praktyka bo powiedzmy że umowy na te kanały kończą im się za 10 miesięcy i są w okresie negocjacyjnym, to c o mają je dać jako gwarant przez 18 miesięcy ?? Podpisujesz umowę patrzysz jakie kanały masz gwarantowane w regulaminie i liczysz się z tym że niegwarantowane mogą ulecieć w każdej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym niegwarantowaniem kanałów jest jak ze skokami narciarskimi i zmianą belek: miało tu służyć bezpieczeństwu a wykorzystano to do rozgrywek taktycznych

Tu mogło to służyć ochronie interesów operatora, jeśli na 100% było już pewne, że nie uda się renegocjowac już umowy a wykorzystuje się to, gdzie tylko się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości wypowiedzenia umowy w APS. Sprawdźcie w swoich punktach, bo ja w moim mieście ( ok.300.000 tys mieszkańców)

byłem w punkcie APS (N) i chciałem wypowiedzieć umowę w "N". Sprzedawca powiedział mi,że od ostatniego czwartku taka możliwość została mu stytemowo zablokowana ( sic! ).Czyli to ,co było do tej pory możliwe przez APS sprowadza się do jednej słusznej drogi: list polecony ! Wnioski są proste....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal po chu... tam dzwonisz, ma nikt tam nie dzwonić, nie rozumiesz tego? sam narzekasz a robisz dziadostwo.. ludzie to na prawdę nic nie mogą pojąć..

 

Ale ja uważam, że nic lepszego (cena) nie dostaniemy i tak. Zresztą za Kompakt HD płacę 82, dla mnie to tylko 22 zł podwyżki.

 

 

 

DŁUGO OBSEWUJE TEN WĄTEK W KONCU MUSIAŁEM SIĘ ZAREJESTROWAC WIDZĄC TAKI IDIOTYZM. Nie lubię obrażać sle widząc takie cos trzeba w końcu się odezwać. Jeżeli dostaniesz podwyzkę chleba o 4 pln czyli chlebek kupisz za 8 zeta to dla Ciebie będzie to tylko 8n zeta... gratuluję żegnam platformę N

 

Płaciłem 82 zł, dopłacam 5 zł za LM, 5zł za LE, 5zł za Seria A, 3 za nowe wytwórnie filmowe i dobrowolnie płace za dekoder. To nie jest tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz złą pozycję wyjściową, bo za Kompakt HD bulisz aż 82 zł. Choćby ja mam za C+ Optmimum HD, multiroom i Pace PVR HD 67 zł miesięcznie, a są tacy co mają jeszcze taniej (62 zł za to samo co ja, o tych co mają C+ Kompakt HD już nie wspominam, bo dla nich podwyżki są drakońskie). Nie sądzisz, że dla nich to duża podwyżka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultant poinformował,że po 31 sierpnia mogą zniknąć między innymi eurosport i eurosport 2

 

Konsultanci wiedzą o decyzjach strategicznych platformy..ludzie bez bajek. [beep] i tyle

 

Konsultanci moga mieć tylko zarys strategii NC+ , ale mogą po prostu wiedzieć że w sierpniu powiedzmy w połowie miesiąca jest termin ostateczny zakończenia negocjacji z Eurosportem.

Mnie to smierdzi tym, że Pan Solorz ze swoim słoneczkiem może spróbować zrobić EUROSPORT ekskluzywny tylko na CP, chociaż dla samego Eurosportu raczej korzystne to nie jest bo dla nich sie liczy ile osób reklamy ogląda, no chyba , że CP zapłaciłby im bardzo dużo i wtedy by się mógł CP reklamować , że mecze BvB tylko u Solorza ;/. Czarny scenariusz ale prawdopodobny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90 bo tak właśnie jest, nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie ma prawa powiedzieć, że oferta nc+ jest zadowalająca, albo pracownik, albo z urazami głowy w kolejce na babińskiego..

 

 

.....z urazami głowy w kolejce na babińskiego..kolego to ty chyba czekasz bo ja nie!!!!!

ja natomiast jestem zadowolony z dzisiejszej oferty jaką dostałem ( z wczorajszej nie) mam wszystko to co miałem w C+ oraz kilka kanałów więcej, porządne dekodery - 3 szt , platinum + HBO + History i za wszystko płacę 130.99 zł dla mnie jest to cena przystępna i do zaakceptowania , dla tego zmigrowałem :jupi:

porządne dekodery?ok. jak kto lubi.zobaczymy jaki będziesz uszczęśliwiony z MR,jak oczywiście go podłączysz.ale i tak o tym nie napiszesz

 

daje ci słowo że napisze , nie należę do ludzi którzy uważają że jak coś jest ich to jest najlepsze na świecie, zaufaj mi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że tak zapytam. Migrował ktoś z C+ z umową, która kończy się za ponad rok? Czy tylko ja nie mam możliwości?

 

chyba tylko ty kolego, ja umowę przedłużeniową z C+ podpisałem pod koniec lutego czyli zostało mi prawie 18 miesięcy i wczoraj zmigrowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...