Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fergusona wiec czasem nie przechodzą mi uprawnienia,zadzwoniłem dzisiaj żeby mi je wysłali ,ktoś tam od razu odebrał i ok wysłał,zegnam się a on mi ze ma dla mnie ofertę,mowie mu ze nie jestem zainteresowany bo mam za 70zł to co chce, i nie mam zamiaru rezygnować,ze pewnie i tak dostane cała paczkę canal plus bo mam wykupiony pakiet canal plus wiec jak oni coś w nim zmieniają to murze to mieć,a on mi ze nie koniecznie i ze będą wysyłane oferty listownie,ja mu ze ok nikt nikogo na sile nie trzyma jeśli mi się nie bedzie podobało to zrezygnuje on mi ze proponuje mi Platinim plus 2 niezależne karty cameleony za 109 zł,powiedziałem ze dziękuje ,ze nie jestem wogóle zainteresowany ich oferta gdy jest dla normalnie zarabiających ludzi oferta zbyt droga,grzecznie się pożegnałem i rozłączyłem,nie obraziłem go ani nic z tych rzeczy powiedziałem ze go rozumiem ze to nie jego wina tylko jego zwierzchników ale widać ze to już chyba nie tylko ja mu parę pocisków sprzedałem bo był lekko zniesmaczony ,50 razy w naszej krótkiej rozmowie wypowiedział słowo premium)))śmieszny gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Hunter, MR zaproponowali za 10 pln. Mi nie jest potrzebny. Mam jeden TV, nie zanosi się na drugi. :P

 

marwol, ale treści jest też więcej, więcej licencji na filmy, LM/LE/Serie A. Mimo wszystko to koszta i pewnie nie małe.

 

Tak swoją drogą orientuje się ktoś do kiedy mają poszczególne piłkarskie licencje? Bo odpłynie im trochę abonentów, finanse nie muszą być takie płynne... potracą licencje i fani sportu ww nc+ będą w czarnej [beep]ie. :lol: Chociaż z drugiej strony Solorz spłaca LTE... *pociesza się*

 

Wiem, że angielską przedłużyli ostatnio o 3 lata... na szczęście. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś kiedyś już bodajże tutaj pisałem, że najprawdopodobniej nie ma się czym chwalić, skoro wszystko jest utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Szczerze? Oferta jest fatalna. Na dziś dzień mamy mnóstwo kanałów niegwarantowanych. Ktoś podpiszę sobie umowę na Universe, ale gwizdną mu powiedzmy Eurosporty i będzie lekkie zdziwienie. Wypowiem się od strony sportowej nowej platformy, bo i na tym mi najbardziej zależy. Dotąd za 39 zł w Cyfrze miałem Canal+ Start (nie pamiętam jak dokładnie się ten pakiet nazywa) i za owe 39 zł miałem cały pakiet Canal+ z całym sportem. Dodatkowo w n za 79 zł można było mieć Ligę Włoską, LM oraz LE. Gdzieś widziałem jak ma wyglądać transmisję i niestety w C+ Family zostają się same śmieci, a najlepsze pozycje będą w Canal+ Sport, czyli rozmawiamy o kwocie 119 zł. Gdzie jest więc ta duża dowolność w tworzeniu pakietów? Duże możliwości tworzenia pakietów dawała Cyfra+, ale nie ten nowotwór.

 

Nie wiem jak będzie wyglądał mój pakiet Canal+ jeśli nie będę migrował do nc+, a nie będę na pewno, natomiast jeżeli z całej paczki C+ dostane C+ Family to podziękuję za współpracę. Ponadto nie mogę pojąć pewnej rzeczy - w Cyfrze w najniższym pakiecie za 14 zł były wszystkie kanały tematyczne tworzone przez Canal+, dziś są one dostępne dopiero od pakietu za 59 zł. To samo z nSportem. Jeszcze do niedawna był w pakiecie Start HD (czy jak on się tam nazywa), dziś zaczyna się dopiero od 59 zł. Gdzie tu logika? Kolejna sprawa - to Francuzi kupili pakiet większościowy w n, tymczasem wszystko jest z n, łącznie z tym patologicznym łączeniem sportu i filmu w jednym kanale.

 

Trochę śmiesznie to wygląda, bo miał być hit, a jest kompletna klapa, co potwierdzają tylko opinie abonentów. I jeszcze te komiczne kombinacje z listą kanałów. Była dobra lista zarówno w Cyfrze, jak i w n (już pomijam te chore ustawienie kanałów TVN i TVP, wszak dekoder i tak zawsze włączał się na kanale 11, a nie 1), ale teraz jest tam kompletny śmietnik. Kuchnia na 9 - z jakiej okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że dzisiaj po 16:00 pojawiły się uprawnienia na tvn24HD :brawo: niemigrowałem do nc+, mam pakiet w cyferce dawnej jeszcze i chyba tak zostanie bo nieopłaca się przechodzić do oferty w której nic nie jest pewne.

ktoś z cyferki kto nie migrował też ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że dzisiaj po 16:00 pojawiły się uprawnienia na tvn24HD :brawo: niemigrowałem do nc+, mam pakiet w cyferce dawnej jeszcze i chyba tak zostanie bo nieopłaca się przechodzić do oferty w której nic nie jest pewne.

ktoś z cyferki kto nie migrował też ma?

W starcie hd tego nie mam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że dzisiaj po 16:00 pojawiły się uprawnienia na tvn24HD :brawo: niemigrowałem do nc+, mam pakiet w cyferce dawnej jeszcze i chyba tak zostanie bo nieopłaca się przechodzić do oferty w której nic nie jest pewne.

ktoś z cyferki kto nie migrował też ma?

yyy wszyscy od pakietu komfort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że dzisiaj po 16:00 pojawiły się uprawnienia na tvn24HD :brawo: niemigrowałem do nc+, mam pakiet w cyferce dawnej jeszcze i chyba tak zostanie bo nieopłaca się przechodzić do oferty w której nic nie jest pewne.

ktoś z cyferki kto nie migrował też ma?

yyy wszyscy od pakietu komfort...

serio wszyscy ? chyba jednak nie wszyscy... chodzi mi konkretnie o HD, SD to wiem że wszyscy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tego mam pakiet super premium z ps3 przed chwilą miałem rozmowę ,z konsultantem chodziło o te nowe canal + od kwietnia . Ja się zapytałem czy nie będąc abonentem nc + , będę miał te kanały . Oto odpowiedz konsultanta na dniach dostanę pocztą ,informację o nowych canal + do tego oferta migracyjna i informację że będę mógł rozwiązać umowe bez kary jak nie będę chciał tej nowej oferty bez kary,po chwili dodał że jednak w razie mojej rezygnacji jednak zapłacę karę za konsolę .To ja się go pytam dlaczego jak to z ich winy rozwiąże umowe a on że tak i tyle ,jezu jak ja się wpieniłem biedny konsultant naglę zaczoł się plątać , i konsultować z przełożonym mają do mnie dzwonić w tej sprawię , jak tak można swojęgo klienta stawiać pod ścianą albo nc + i 199 zł bo tyle mi proponowali albo wont i kara 400 za konsolę ,żygac mi się chcę na tą platformę ,i co ja mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o NiC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim PATOLOGIE

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chce-eeeeeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Los_Dawidos - Lepsze pytanie, co robi Mango24 na 19 kanale :)

Nie zauważyłem nawet, bo wczoraj chciałem sobie nagrać Top Gear na BBC Knowledge, a tu na 71 wyskakuje mi History HD, więc przeglądam listę, a tam komedia. W śmietniku mam większy porządek niż na liście w dekoderze.

 

Wydaje mi się, że z tą ofertą programową i przy tej cenie Comfort+ nie ma racji bytu. Szkoda czasu na głupich, lepiej sobie zasiąść i mecz obejrzeć, szczególnie, że Borek komentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem dodać że dzisiaj po 16:00 pojawiły się uprawnienia na tvn24HD :brawo: niemigrowałem do nc+, mam pakiet w cyferce dawnej jeszcze i chyba tak zostanie bo nieopłaca się przechodzić do oferty w której nic nie jest pewne.

ktoś z cyferki kto nie migrował też ma?

W starcie hd tego nie mam:(

 

A kogo obchodzi głupawy, propagandowy, kłamliwy TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...