Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale sobie ujki zdają sprawę z tego, że trzymają przy sobie abonentów tylko sportem. I to jest to całe zakichane PREMIUM, gdyby nie to już dawno bym siedział w Polsacie. Mam C+ Optimum HD, umowa na 17 miesięcy jeszcze, gwarantowany nSport na 6 miesięcy, ciekawy jestem czy mi przypadkiem nie wylączą C+ Sport, bo jeśli tego nie dostanę, dodatkowo będę musial zwrócić sprzęt i przesiąść się na te ich tunerki, to na razie. Solo, witaj! Mają ligę polską, Bundesligę, przynajmniej trochę się "oduzależnię". Chyba, że mi zjadą z ceną i za C+ Platinum krzykną 80 zika, 90 z Multiroomem na starych zasadach, to przemyślę. Teraz płącę za to 72 złote, razem z PVR 500, to i tak będądo przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ki ch.. mi Filmbox jakieś AXN-ny FOX-y BBC Animat Planety

Ja chce C+Sport i nSport a te filmowe niech zabierają i dają 30-40 zł mniej do płacenia !!!!!!!!!!!!!!!

 

Chcesz oglądać tylko sport? Zapłać też za 20 kanałów filmowych!!!!!!!!!! ot polityka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

S K A N D A L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Comfort+ za 39zł nie da się kupić usługi Multiroom.

Dostępny jest od pakietu Universe+ ale za to trzeba kupić dekoder Turbo Box+ 500GB za 149zł plus 49zł za każdy dekoder HD to MR.

A sama usługa za 15zł. Wszystko parowane i po kablu LAN nie działa żaden spliter itp.

 

Masakra. w CP multiroom za 10zł i dekodery HD po 1zł każdy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...