Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toteż pisałem, że nie musisz puszczać kabli :) idziesz do sklepu i kupujesz za 180pln zestaw dwóch transmiterow sieciowych. Wpinasz jeden do gniazdka z prądem w okolicy dekodera a drugi w okolicy drugiego dekodera i masz szybki jak lan transfer :) po prostu kabel 230v jest wtedy jakby przedłużeniem kabla lan :)

 

Wiem o tym, ale to tez nie na kazdej instalacji elektrycznej da sie zrobic...zalezy od faz itp...

 

 

No właśnie co ciekawe znajomy ma ponoć dwie rożne fazy w domu i o dziwo działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż pisałem, że nie musisz puszczać kabli :) idziesz do sklepu i kupujesz za 180pln zestaw dwóch transmiterow sieciowych. Wpinasz jeden do gniazdka z prądem w okolicy dekodera a drugi w okolicy drugiego dekodera i masz szybki jak lan transfer :) po prostu kabel 230v jest wtedy jakby przedłużeniem kabla lan :)

 

Wiem o tym, ale to tez nie na kazdej instalacji elektrycznej da sie zrobic...zalezy od faz itp...

 

 

No właśnie co ciekawe znajomy ma ponoć dwie rożne fazy w domu i o dziwo działa :)

 

Coz poczekamy jaka bedzie oferta i jak to bedzie rozwiazane...ale wracajac do wifi, to tak jak pisalem....wifi moze sluzyc nie tylko do multiroomu, zwlaszcza w kontekscie zapowiadanego dostepu do ronznych serwisow online. Nowoczesny dekoder jakim pewnie jutro okrzykna Mediaboxa, ktory nie bedzie mial wifi, to jednak bedzie porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wiadomość z TVN24 ... "Faktem staje się fuzja na polskim rynku telewizji. W czwartek 21 marca oficjalnie zadebiutuje platforma nc+, która zastąpi dwie wcześniejsze Cyfry+ i N-ki. Przy okazji zostanie zaprezentowana dokładna oferta programów telewizyjnych, dostępnych na nowej platformie".

Czyli wynika z tego, że konferencja powinna być w TVN24 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wiadomość z TVN24 ... "Faktem staje się fuzja na polskim rynku telewizji. W czwartek 21 marca oficjalnie zadebiutuje platforma nc+, która zastąpi dwie wcześniejsze Cyfry+ i N-ki. Przy okazji zostanie zaprezentowana dokładna oferta programów telewizyjnych, dostępnych na nowej platformie".

Czyli wynika z tego, że konferencja powinna być w TVN24 ...

 

 

Czyli nic z tego nie wynika, nie będzie żadnej transmisji konferencji, tym bardziej na TVN24. Konferencje były kiedyś w n, to była pompa, o której było głośno. Teraz zrobią konferencję dla dziennikarzy, analityków którzy zajmują się giełda, finansami. Przedstawią długoterminowe plany i strategię, pewnie wielu z was nawet nie zrozumie o czym mowa biorąc pod uwagę fakt, że na tym forum są osoby które nie wiedziały co to Wig40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nc+ to terminal multimedialny - komputer z szybkim mikroprocesorem, wbudowaną pamięcią oraz grafiką ekranową. Wybiera częstotliwości satelitarnych transponderów, demoduluje i przetwarza cyfrowy strumień danych skompresowany w systemie MPEG2 oraz zakodowany w systemie Mediaguard.

 

KARTA NC+

 

Dostępu do programów nc+ chroni specjalnie opracowany system kodowania sygnału Mediaguard. Ich odbiór jest możliwy dzięki specjalnej karcie. Jest ona umieszczana w odbiorniku/dekoderze nc+ a jej aktywacja następuje przez nc+ . To właśnie stąd informacja o aktywacji karty zostaje przysłana do centrum nadawczego, skąd jest wysyłany sygnał do satelity i Abonentów pakietu nc

dziekuję mowiłem ze NMA.....No to mnie besztano...A co do ADB i nowego nc+boxa mają rownież dekoder NMA...i tu macie dowód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden cytat:

Przedstawiciele nc+ zapewniają, że będzie to bardzo długa lista programów, której zawartość ma być jednym z głównych zalet fuzji. Zapowiadana jest też większa swoboda w zakresie wyboru kanałów, za które klient będzie płacił.

 

Ale co to znacza? Czy to nie jest tylko zwykły zabieg PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...