Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Nie wiem skąd to parcie na popularność, ale kłamiąc i oszukując nie zyskasz na tym forum nic poza ignorancją ze strony innych userów. Przemyśl to sobie. [...]

Trochę zabawnie to wyszło, bo zarzuciłeś komuś, że nie odróżnia słowa "refleksja" od "reflektować", a sam popełniłeś błąd leksykalny - "ignorancja" nie ma nic wspólnego z ignorowaniem. Ale to tak na marginesie, nie obraź się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast ciekawi jaki będzie układ kanałów w dekoderach nc+. Porządek w EPG również musi być. Zwłaszcza, że teraz tych kanałów trochę będzie.

;)

Ciezko powiedziec kazda platforma miala inna strategie, cyfra zaczynala od tvp1 a n zaczynala od tvn ów. Optymalnie było by od 1 dac Canały+.

ps. Ludzie jaki ruch na forum nc+, ponad 2000 gosci bylo po 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni wrzucić listę jaka sobie chcą, ale jednocześnie powinni umożliwić abonentom ułożenia swojej, według własnej numeracji.

A nie jest tak, że lista nie zależy tylko od dostawcy w tym wypadku od nC+ czy Cyfry.

W cyfrzez ze Polsat był na 7 a news na 8 (tak wynegocjował Polsat)kanale to nie przypadek. kanały które są na początku są najczęściej oglądane.

PS: Polsat nie podpisał umowy z C+ na 7 czy więcej lat umowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było logiczne, i nie, wtedy nie które kanały by straciły znacznie na oglądalności co pewnie by pociągnęło więcej skutków za sobą.

Ale Cyfra tu znów wygrywała, dając tą możliwość na własnym sprzęcie.

A w ogule kto widział minusy w Cyfra + jakie ona miała wobec reszty ?

 

Polsat podpisał z Cyfrą na 2 lata

Hmm a kiedy to zrobił ?? już chyba minęły te dwa lata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 lutego przedłużyłem umowę z C+ i w ramach kanałów dostępnych w pakiecie jest wymienione 13th street, więc usunięcie kanału z oferty dawało by możliwość rozwiązywania umowy - z tego powodu wątpie by ten kanał od tak znikł z oferty cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było logiczne, i nie, wtedy nie które kanały by straciły znacznie na oglądalności co pewnie by pociągnęło więcej skutków za sobą.

Ale Cyfra tu znów wygrywała, dając tą możliwość na własnym sprzęcie.

A w ogule kto widział minusy w Cyfra + jakie ona miała wobec reszty ?

 

Polsat podpisał z Cyfrą na 2 lata

Hmm a kiedy to zrobił ?? już chyba minęły te dwa lata??

 

Przepraszam źle napisałem, do 2014 25.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...