Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Tak nadal będziesz mogł swój cam /karte mieć;)

 

Tylko teraz pytanie. Czy będę mógł mieć i położyć sobie na półkę czy mieć i korzystać z MR na zasadach C+?? Nawet jak zmigruje na wyższy pakiet ot mogę równie dobrze nie zgodzić sie na dek. NC+ ;) A pani dzisiaj na infolinii mówiła że bez problemu będzie z migracją (oczwyiście proponowała nSport i MGM) ale to to ja mam w "n" :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ma byc własnie na zasadach made by N więc myśle ze te 5tv pewnie będzie ale znając życie to po xx zł co mieś od boxa+ aktywacje;/

lepiej zaplacic za aktywacje i np. 10zl na miesiac za dekoder niz np. placic 2 abonamenty bo ktos ma np. 3 tv w domu lub wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kto teraz weźmie cyfrę+ migrując będzie z karta 0100;)

Nie opowiadaj bajek na dobranoc.

z tym multiroom to nie będzie tak jak ranbow opisujesz.W APS mamy nacisk mieć by takie karty wymieniać na 2 NC+boxy....i tak na szkoleniu była mowa.Tak nadal będziesz mogł swój cam /karte mieć;)

Na co, widać, że nie byłeś na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ od początku planowano rozwiązać multiroom tak jak jest w tej chwili w n, czyli dostępny będzie nawet na 6 dekoderach. Multiroom znany z cyfry miał trafić do kosza czyli migracja na sprzęcie ADB. Już po pierwszej turze szkoleń pojawiły się informacje o multiroomie na sprzęcie Cyfry - nie przewidywało się takiego rozwiązania więc nie wiem czy to nie jest tylko próba uspokojenia nastrojów lub pobożne życzenie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że w nc+ ma być na starcie 50 kanałow hd.

 

Policzmy: W n jest 40 kanałów HD (Arte nie liczę). Odpada WiP oraz 4x nPremium. Zostaje 35. Dochodzi Canal+ x 6 i tematyczne Cyfry+ też x 6. Razem daje to: 47 kanałów HD.

 

48.-my to pewnie Uniwersal Channel. Na 2 ostatnie nie mam pomysłu :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że w nc+ ma być na starcie 50 kanałow hd.

 

Policzmy: W n jest 40 kanałów HD (Arte nie liczę). Odpada WiP oraz 4x nPremium. Zostaje 35. Dochodzi Canal+ x 6 i tematyczne Cyfry+ też x 6. Razem daje to: 47 kanałów HD.

 

48.-my to pewnie Uniwersal Channel. Na 2 ostatnie nie mam pomysłu :).

 

pozdrawiam

 

travel chanel hd i moze polsat film hd, luzne propozycje

licze rowniez na paczke viasat i tam jest jeden kanal w hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że w nc+ ma być na starcie 50 kanałow hd.

 

Policzmy: W n jest 40 kanałów HD (Arte nie liczę). Odpada WiP oraz 4x nPremium. Zostaje 35. Dochodzi Canal+ x 6 i tematyczne Cyfry+ też x 6. Razem daje to: 47 kanałów HD.

 

48.-my to pewnie Uniwersal Channel. Na 2 ostatnie nie mam pomysłu :).

 

pozdrawiam

 

travel chanel hd i moze polsat film hd, luzne propozycje

licze rowniez na paczke viasat i tam jest jeden kanal w hd

 

AXN Spin i TLC HD ew. ktoś tu wspominał o CN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że w nc+ ma być na starcie 50 kanałow hd.

 

Policzmy: W n jest 40 kanałów HD (Arte nie liczę). Odpada WiP oraz 4x nPremium. Zostaje 35. Dochodzi Canal+ x 6 i tematyczne Cyfry+ też x 6. Razem daje to: 47 kanałów HD.

 

48.-my to pewnie Uniwersal Channel. Na 2 ostatnie nie mam pomysłu :).

 

pozdrawiam

 

travel chanel hd i moze polsat film hd, luzne propozycje

licze rowniez na paczke viasat i tam jest jeden kanal w hd

 

AXN Spin i TLC HD ew. ktoś tu wspominał o CN HD

 

Kanałów ma być ponad 60.

 

Paczka Discovery (Channel,World , Science) w HD, TLC HD, TRAVEL CHANNEL HD

Na 100% CN HD i TCM HD

I pewnie te Showtime HD i Showtime 2 HD (w zastępstwie npremium 1 i 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szkoleniach informacja była jedna: multiroom tylko na sprzęcie n-ki - dopiero później zaczęły się inne informacje

Na szkoleniach różne rzeczy opowiadają, co nie zawsze ma przełożenie na życie.

Po przejęciu Wizji TV były dwa systemy kodowania. I tak będzie teraz, jeśli w n-ce jest jakieś milion dekoderów, co się zwą te "nowocześniejsze" - to nie będzie łatwo dorobić kolejne dwa. Zresztą w tym czasie te niby "nowoczesne" się zestarzeją. A co zrobić z tymi z C+ ? Złomować?! Wielka to by była rozrzutność.

A przecież Cyfrę+ znamy z innej strony. Z multiroomem będzie tak samo i jeszcze długo będą działać te wg wzoru c+.

Nie jest łatwo. Dlaczego to wszystko się opóźnia. Łatwo jest krzyknąć eureka. Gorzej to dowieść.

Może to moje zwykłe [beep]ny. Jednak zapewniam – jak znam życie - że jest w tym ziarno prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że w nc+ ma być na starcie 50 kanałow hd.

 

Policzmy: W n jest 40 kanałów HD (Arte nie liczę). Odpada WiP oraz 4x nPremium. Zostaje 35. Dochodzi Canal+ x 6 i tematyczne Cyfry+ też x 6. Razem daje to: 47 kanałów HD.

 

48.-my to pewnie Uniwersal Channel. Na 2 ostatnie nie mam pomysłu :).

 

pozdrawiam

 

travel chanel hd i moze polsat film hd, luzne propozycje

licze rowniez na paczke viasat i tam jest jeden kanal w hd

 

Odpadnie WiP, ale będzie Sundance Channel HD więc mamy 48. Do tego Universal Channel HD i TLC HD i masz 50 kanałów. Być może dojdzie jeszcze Travel Channel HD choć nie wiadomo jak z nim będzie bo oglądalność Travel Channel(SD) leży ostatnimi czasy.

Na Viasaty w HD nie liczcie w nc+, będą jak dobrze pójdzie w CP ale to po wakacjach(nie jeden dzielony między Nature/History, a trzy niezależne), na wersje SD również nie czekajcie w nc+, tak samo jak na i Polsat Film HD(Viasaty i PF na wyłączność w CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szkoleniach informacja była jedna: multiroom tylko na sprzęcie n-ki - dopiero później zaczęły się inne informacje

Jakie informacje ? Pochwal się.

 

doprecyzuję: dopiero później zaczęły pojawiać się inne informacje od tych ze szkoleń czyli o możliwości migracji do nc+ z multiroomem na sprzęcie cyfry - moim zdaniem to albo próba uspokojenia abonentów albo ich pobożne życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...