Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał na forum,że po zarejestrowaniu wypowiedzenia ustają wszelkie próby kontaktu ze strony konsultantów C+.W moim przypadku faktycznie coś takiego ma teraz miejsce z tym,że nie do końca.Umowę wypowiedziałem dużo wcześniej nim kontakt z ICA C+ się urwał.Przy poprzedniej umowie po wysłaniu rezygnacji,a zawsze korzystam tylko z okresu promocyjnego,konsultanci dzwonili kilka razy dziennie do ostatniego dnia jej trwania,a nawet chyba już po jej wygaśnięciu.Teraz sytuacja jest zupełnie odwrotna,więc chyba coś jest na rzeczy.Dodam,że jestem absolutnie zwykłym użytkownikiem telewizji,nie interesuje mnie ani MR,czy super pakiety.I pewnie tacy jak ja stanowią większość abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zwiazane z nSport otrzymal ktos bez przedluzania umowy a jezeli tak to poprzez jaki formularz odbyl sie kontakt z Cyfra+

 

Ja dostałem wczoraj te 2 kanały bez żadnego przedłużania. Rano wysłałem maila na informacje@cyfraplus.com.pl w tytule wiadomości wpisałem Wiadomosc od abonenta nr ******* i koło 17 miałem telefon z propozycją podłączenia nSport i MGM HD za względu na mój staż w Cyfrze o którym wspomniałem w mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat z kolejnego maila otrzymanego od Canal+ Cyfrowy :

"Nawiązując do kolejnej kwestii, wyjaśniam, iż aktualnie pracujemy nad kształtem nowej, niezwykle bogatej oferty programowej, którą uruchomimy już wiosną 2013 roku. O zmianach będziemy informowali na bieżąco w naszych serwisach internetowych, korespondencji abonenckiej i e-magazynie.

 

Jednocześnie informuję, iż w najbliższym czasie skontaktuje się z Panią konsultant w celu udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące oferty programowej MGM oraz nSport.

 

Proszę o cierpliwość."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

własnie odbyłem rozmowe z CTA miły pan powiedzial że została wylosowana pewna grupa która ma prawo testowac kanały od n jednak mój abonament ( mam umowe jeszcze do wrzesnia) na razie nie daje takiej możliwosci jednak powiedzial że gdy bedzie nastepna pula abnentow wybierana byc może telefon zostanie wykonany również do mnie z propozycją.

Na temat fuzji nie miał informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zwiazane z nSport otrzymal ktos bez przedluzania umowy a jezeli tak to poprzez jaki formularz odbyl sie kontakt z Cyfra+

 

Ja dostałem wczoraj te 2 kanały bez żadnego przedłużania. Rano wysłałem maila na informacje@cyfraplus.com.pl w tytule wiadomości wpisałem Wiadomosc od abonenta nr ******* i koło 17 miałem telefon z propozycją podłączenia nSport i MGM HD za względu na mój staż w Cyfrze o którym wspomniałem w mailu.

 

Napisałem za Twoją namową maila do nich w tej sprawie zobaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy z C+ są na czas nieokreślony. Jest czas minimalny umowy, promocyjny.

Po tym czasie minimalnym będą Cię obowiązywały ceny standardowe, bez rabatów.

Nie wyłączą Ci sygnału.

Owszem, standardowo tak jest. Ale ja w połowie stycznia wysłałem już wypowiedzenie umowy. Jak już wspominałem, umowę mam do końca marca br. Jak dotąd, nie miałem żadnego kontaktu ze strony CYFRY+ w sprawie przedłużenia umowy. Czekałem tak cierpliwie przez ten cały czas, czekałem, aż tu nagle wczoraj czytam, że CYFRA+ wstrzymała przedłużanie umów. :shock:

Dlatego też obawiam się, że jeśli nc+ nie wystartuje w marcu to będę "w kropce". Bo ani nie przedłużę już umowy z CYFRĄ+, ani też nie zmigruję już do nc+ jako obecny abonent CYFRY+, gdy w chwili startu nc+ moja umowa będzie już rozwiązana. :?:/ Co prawda zawsze można podpisać nową umowę z nc+ jako już nowy abonent, ale wtedy może okazać się, że będzie problem odnośnie dalszego korzystania tylko z samej karty we własnym, niezależnym tunerze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...