Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już widze klientów CP ustawiających się w kolejkach po nc+ :D

Klientów, którzy w życiu nie płacili więcej niż 89 zł za Full opcję :)

 

Rachunek jest prosty:

Full opcja w CP = 89 zł.

Filmbox w N i C+ kosztuje 15 zł, w CP zaś to szmelc i ochłapy w pakietach.

HBO = 25 zł w C+ i N

Cinemax - 10 lub 15 zł

 

Czyli 89 zł w CP za Full Premium - 15 zł za Filmboxy - 25 HBO - 10-15 Cinemax = 39 zł.

 

Dajcie mi za 39 zł Wszyskie pakiety w nc+ w N lub C+ oprócz HBO, Cinemax, Filmboxów? Aa i dajcie mi Polsaty Sport i Viasaty :) Za 39 zł. Czyli tyle kosztuje oferta bez Premium praktycznie w CP. Bo filmboxy to ochłapy w CP, a w N i C+ kanały PREMIUM :)

 

Hmmm ... 99 zł -> CANAL + SUPERPREMIUM, czyli prawie pełna oferta ( bez Cinemaxu i paczki Filmbox), ale masz w tym i HBO i Canal+ i jeszcze w tej cenie dostajesz Multiroom.

 

opcja dwa - może być bez HBO i masz za 77 zł CANAL+OPTIMUM i w tym masz jeszcze Canal+ i oczywiście Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dając takie rabaty chcą mniej zarobić, czy mieć więcej klientów i więcej zarobić? Fuzja jest dla zwiększenia liczby abonamentów, czytaj większej kasy. Uzyskując identyczne rabaty nie znaczy mniej płacić

 

fuzja jest do zwiększenia ABONENTÓW a nie abonamentów

 

Liczba opłacanych abonamentów jest zdecydowanie ważniejsza, jest ich odrobinę więcej niż abonentów.

 

ale pomyśl ilu abonentów ma abonament i w N i w C+ jak przejdą do nC+ to będą chcieli płacić jeden a nie dwa bonamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczak Pindol - ale czytaj ze zrozumieniem. To był przykład takiej osoby, która nie chce Premium.

 

A gdzie jest napisane, że to przykład osoby, która nie chce premium? W ogóle co za [beep]izm odejmować od ceny CP ceny opcji dodatkowych C+.

 

No ale ok. Pytasz, gdzie dostaniesz za 39 wszystkie pakiety. To odpowiedz gdzie. Bo w CP za te Twoje 39 nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomyśl ilu abonentów ma abonament i w N i w C+ jak przejdą do nC+ to będą chcieli płacić jeden a nie dwa bonamenty

Nie jest ważna liczba abonentów ale pieniążki jakie wpłacają. Jeśli ktoś kto miał full w n wziął jeszcze C+ to głownie dla kanałów C+ czyli niższy abonament. Cena abonamentu takiego abonenta n + C+ może równać się cenie podobnego zestawu kanałów w nc+. Czyli nowa platforma dostanie tyle samo pieniążków ale nie będzie musiała obsługiwać dwóch "abonentów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby nowość gdyby dało sie wykupić tylko kanały premium nawet bez podstawowych kanałów,ale jest to mało prawdopodobne

 

Taka zupełna nowość to by to nie była. W CYFRZE+ na początku jej istnienia tak właśnie było! Pamiętam, gdy wymieniałem dekoder analogowy CANAL+ na CYFRĘ+ to wówczas wziąłem pakiet, w którym były tylko kanały podstawowe (typu TVP1, TVP2 itp.) i dodatkowo tylko CANAL+ w trzech wersjach (CANAL+, CANAL+ Żółty, CANAL+ Niebieski). Pakiet ten nazywał się "PREMIUM". Oprócz niego był też pakiet tańszy ("TEMATYCZNY"), zawierał tylko kanały tematyczne CYFRY+, bez CANAL+ i kosztował chyba 39 zł oraz droższy ("SUPERPREMIUM"), który zawierał wszystko to, co pakiet "TEMATYCZNY" plus dodatkowo jeszcze CANAL+. Ten ostatni pakiet kosztował wówczas 69 zł. Pakiet "PREMIUM", który wówczas miałem, kosztował 55 zł. W kwotach tych zawarta już też była opłata 10 zł za wynajem dekodera. Wówczas miałem starego, poczciwego Mediasata. ;) W sumie to rodzice mieli. Ja CYFRĘ+ wziąłem też na siebie kilka lat później, już bez dekodera dedykowanego.

No, ale to wszystko tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Proszę Moderatora o nie usuwanie tego postu, ponieważ napisałem to tak tylko dla przypomnienia tamtych czasów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem co słychać na temat fuzji w salonach Cyfry+ w swoim województwie (zachodniopomorskie). Zadzwoniłem do 10 salonów i otrzymałem za każdym razem podobną informację: "Zapraszamy 15 marca to będziemy wiedzieć coś więcej na temat fuzji" , na moje pytanie czy to data startu nowej platformy: "Nie wiemy , ale będziemy wiedzieć coś więcej na temat nowej platformy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti miałem dokładnie tak samo. Szkoda było mi oddać analogowy dekoder Canal +, bo w końcu miałem go od 1995 roku. I ten niezapomniany kluczyk, który wkładało się do dekodera :)

Ja, o ile dobrze pamiętam, dekoder analogowy CANAL+ miałem bodajże od 1996 roku. Było to jeszcze na rodziców. Ten kluczyk z tego dekodera to był czadowy. ;) Taka karta kodowa w kształcie kluczyka. Rozwiązanie raczej niespotykane nigdzie indziej. :roll:

 

 

ja to samo dowiedziałem się ostatnio w Kielcach."Niech pan przyjdzie koło 15 marca"

Taaa, a 15 marca powiedzą "przyjdź pan pod koniec miesiąca". I tak w kółko dalej się to może ciągnąć. Ta cała fuzja to normanie już robienie sobie jaj z abonentów! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pracownicy maja już dość ciągłych pytań o nc+ i mówią tak na odwal się

I nic w tym dziwnego, oni chodzą do pracy zarabiać pieniądze, a nie odpowiadać na pytania o czymś czego nie sprzedają i tracą swój czas.

Pisanie na forum to jedno, ale męczenie wszystkich w koło w realu, to już kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...