Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w APsie wymienić sprzęt w związku z przedłużeniem umowy. Obok mnie przy stoliku siedział jakis gość z laptopem, chwile potem przyszedł drugi i zaczęło się cos jakby szkolenie? w sumie sam się zdziwiłem, że przy klientach. Gość ogólnie tłumaczył jak to będzie wyglądało kto będzie mógł migrowac jak bedzie wyglądała sprawa z multiroomem i dekoderami. Na sam koniec jak wychodziłem to usłyszałem stwierdzenie, że NC+ na pewno nie wystartuje 1 marca tzn, że wszystko się przedłuża. Zapytałem również obsługującą mnie Panią o nc+ a ona oczywiście powiedziała, że nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ,ale po obejrzeniu filmiku zadzwoniłem do BOK .Pani powiedziała ,że owszem taki pakiet istnieje , ale niestety nie może mi go włączyć,na dniach ma się pojawić oferta łączone i wszyscy abonenci będą mieli dostęp,jak to określiła ,czekają na zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ? Z innego forum

http://www.youtube.com/watch?v=zBpr33Jk ... e=youtu.be

 

Zwróćcie uwagę na numery programów. Jeśli nie takie same,jak w C+, to wygląda to prawdopodobnie.

 

Podobno z dekodera N-ki.

 

EDIT: I co nagle taka cisza nastała :locked::locked::locked::locked:

Co jest w tym filmiku takiego odkrywczego? Przecież już ponad tydzień te kanały są dostępne dla części abonentów w n..

Czy teraz trzeba będzie wstawiać filmiki, żeby kogoś przekonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie podsumowując wątek, nic nie wiemy, nic nie jest potwierdzone. No to, muszę pogratulować nowej korporacji, że utrzymuje tak długo wszystko w tajemnicy. Zachowuje się jak Apple. Aż dziw, że nie ma kontrolowanych wycieków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powoli odnoszę takie wrażenie , że ta fuzja to jest "na kolanie robiona". Wciąż nie ma choćby daty konferencji prasowej nowej platformy.Marketing oceniam na "-1".

 

Jak z postów kasperiana, i innych wynika na to, że kilka tygodni przed startem nc+ oni wszystko zmieniają, nie wiedzą jak ma być, motają się niemiłosiernie ;)

 

A przecież mieli na to ponad rok czasu :) Co robili przez ponad rok czasu? Odpowiedź jest prosta - sekretarka, prezes, sprzątaczka Krysia, a także palacz Henryk pracowali w pocie czoła, codziennie przez tyle miesięcy nad tym naszym wspaniałym logiem NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam czy Oba Podmioty w ogole sa zadowoleni z fuzji ,bo widze cos zupelnie odwrotnego..zgadzam sie z Kolegą powyzej..to jest robione na kolanie! a my kombinujemy na wszystkie strony zeby sie dowiedziec rzeczy jakkze dla nas oczywstych! -zebrzemy jak te dziady kalwaryjskie pod kosciolem! -mnie to np urąga,mojej godnosci..a Oni jakoby nam wielką laske czynili ze cokolwiek powiedza!-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że oni się boją migracji abo n i C+ do CP , może byś jakaś furtka w umowach dzięki której będzie można rozwiązać umowę przed terminem i dla tego tak trzymają w tajemnicy wszystko. Jak by coś takiego wyszło na jaw to lotem błyskawicy wszyscy by się dowiedzieli i część już szykowala wypowiedzenia , a tak to z N i C+ zabiorą co fajniejsze programy dadzą do nC+ ale za np. 169 zł zamiast 80 zł no i rób co chcesz albo płacisz 80 zł w N lub C+ za totalne [beep]o albo 169 zł w nC+ za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wiemy już prawie wszystko. Mnie interesuje tylko jedna rzecz: Co z obecnymi abonentami C+? Jak wiadomo mamy (mówię o Canal +) 2 kanały filmowe i 3 sportowe. One pozostaną z wiadomych przyczyn. Pewnie będą inne nazwy.... Ale jeśli nie będzie extraklasy, PL, filmów, które miały być na Canal+, to będzie to zagranie "nie fair" ze strony cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dając takie rabaty chcą mniej zarobić, czy mieć więcej klientów i więcej zarobić? Fuzja jest dla zwiększenia liczby abonamentów, czytaj większej kasy. Uzyskując identyczne rabaty nie znaczy mniej płacić

 

Tak naprawdę to wiemy już prawie wszystko. Mnie interesuje tylko jedna rzecz: Co z obecnymi abonentami C+? Jak wiadomo mamy (mówię o Canal +) 2 kanały filmowe i 3 sportowe. One pozostaną z wiadomych przyczyn. Pewnie będą inne nazwy.... Ale jeśli nie będzie extraklasy, PL, filmów, które miały być na Canal+, to będzie to zagranie "nie fair" ze strony cyfry.

To by była antyreklama i antyzaproszenie dla nowej platformy NC+ , obawa przed odpływem po pewnym czasie tych treści już z nowych kanałów (w NC+) do innych kanałów extra płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że Polsat kosztuje 69 zł abonement ze Wszystkimi kanałami, bez HBO i Cinemax.

Tak zgadza się, ale w nim są także Polsaty Sport, i Filmboxy które w C+ i N kosztują po 15 zł. Są Viasaty bardzo dobre programy, itp.

 

Więc wiele ludzi gdy np, usłyszy, że w nc+ za przykładowo 69 zł będzie miał wszystkie pgoramy - wzór dzisiejszej N za 48 zł - i to bez byle jakiego kanału sportowego (nie chodzi o Eurosporty, tylko coś własnej produkcji jak Polsat Sport na CP) to taki klient przeraz się i odejdzie. Płacił 48 zł a tu 20 zł podwyżki za to samo? To przerazi większośc, nawet i mnie.

 

Więc nie sądze, by cena w nc+ była taka wysoka. Moim zdaniem maxymalnie 58 zł za wszystkie kanały mogą krzyknąć, nie więcej. Bo za 68 zł mam wszystkie kanały + nPremium + HBO.

Trzeba pamiętać, ze ludzie się przyzwyczają. Trudno odzwyczajać i klient płacący 68 zł do tej pory, przyjdzie mu płacić też 68 zł ale bez nPremium i HBO to się przerazi. To samo z abonentami C+ pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...