Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem wziąć telewizję osobistą z Netii, ale gdy sprawdzam dostępność i wpisuję mój adres zamieszkania to odpowiedź jest taka : "Nie mamy możliwości świadczenia usług stacjonarnych. Jednak jesteś w zasięgu Internetu mobilnego LTE." Co to dokładnie oznacza? Czy to oznacza, że nie mam szans mieć telewizji z Netii u mnie? 

 




 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma możliwości podłączyć internetu na kablu to nie ma możliwości podłączenia TV ,a to ze jesteś w zasięgu LTE to mogą ci zaoferować internet bezprzewodowy jak się nie myle to Netia współpracuje z T-Mobile i ta sieć zapewnia właśnie internet LTE.Najlepiej zadzwoń na infolinię netii i zapytaj o dostępność ich usług bo ta wyszukiwarka w internecie nieraz oszukuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dane do zalogowania do HBO GO widoczne w eboku są danymi do "tej samej" usługi HBO GO, co w Netia Playerze? W eboku mam informację, że usługa nie została w pełni aktywowana i należy się zarejestrować na stronie HBOGO.pl, aby dokończyć aktywację. Ale w Netia Playerze aplikacja HBO GO normalnie działa i pozwala wyświetlać treści dostępne tylko zarejestrowanym.

 

Pytam, bo nie jest dla mnie jasne, czy jak się zarejestruję na stronie, to nie będę obciążany dodatkowo, jakby za "kolejną" usługę. Na logikę, nie powinienem, ale prosiłbym o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dane do zalogowania do HBO GO widoczne w eboku są danymi do "tej samej" usługi HBO GO, co w Netia Playerze? W eboku mam informację, że usługa nie została w pełni aktywowana i należy się zarejestrować na stronie HBOGO.pl, aby dokończyć aktywację. Ale w Netia Playerze aplikacja HBO GO normalnie działa i pozwala wyświetlać treści dostępne tylko zarejestrowanym.

 

Pytam, bo nie jest dla mnie jasne, czy jak się zarejestruję na stronie, to nie będę obciążany dodatkowo, jakby za "kolejną" usługę. Na logikę, nie powinienem, ale prosiłbym o potwierdzenie.

Teraz gdy wykupisz pakiet HBO automatycznie działa Ci aplikacja HBO GO na Netia Playerze a dane w EBOK potrzebne są  do tego by włączyć aplikację np. na smartfonie ,tablecie ,etc.Nie nie będziesz obciążony za następną usługę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem

 

Ludzie im to zgłaszają? Przecież to na pewno łatwo można by było poprawić.

Jedynie w miarę dobrze to wygląda po wywołaniu z przycisku GUIDE i wybrania audycji OK. Wtedy jest biały tekst na czarnym tle.

Bo ciemny niebieski albo szary na czarnym tle to słabe kompozycje. I Czcionka +1 pkt i byłoby git.

 

Poza tym wszystko jest świetnie w tej TV. Jakość porównywalna jak z SAT, niekiedy nawet lepsza. Płynność też widać poprawiona, aż miło się ogląda. Przy logach kanałów nigdzie jeszcze nie zauważyłem zupy pixeli. :D

Edytowane przez tomaszzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haya ho

 

Testuje TV Netii od tygodnia i mam kilka pytań bo jeszcze tego nie rozkminiłem do końca:

 

1) Czy Chmura Osobista daje mi możliwość nagrywania z kanałów tj: Eleven ? Giganagrywarka nie chce tego obsługiwać, może ktoś już doszedł czy jest jakaś możliwość nagrywania tych pozycji ?

2) Czy również Macie tak że jak puszczacie jakiś program od początku (żółty guzik) to ten program tnie co jakiś czas ? Na żywo ani razu mi się nic nie przycięło,

3) od czego zależy jakość filmów w HBO GO nie wiedzieć dlaczego niektóre pozycje są w dobrej jakości a niektóre w gorszej ? mam wrażenie że dwa pierwsze odcinki Gry o Tron są w jakości fatalnej a trzeci już w dobrej ....

4) Czy po podłączeniu dysku zewnętrznego również będę mógł nagrywać wszystkie programy jak leci podobnie jak giganagrywarka ? w takiej samej jakości ?

5) Powinienem mieć 50 MB transferu a nie mam więcej niż 38. Nie ma różnicy czy oglądam TV czy nie. zawsze ok 35. To normalne ?

 

Na koniec dla tych wszystkich co się zastanawiają nad założeniem Netii (jeszcze miesiąc temu byłem takim kimś ;)) Muszę powiedzieć że są plusy i minusy.

Plusy: bogata oferta kanałowa, bardzo dobry podział pakietów, dużo dodatków jak HBO GO, jakieś kinoplexy, premiumy, VOD itd. chodzi bardzo solidnie brak zawiasów przycięć klatek stop, extra dział techniczny są dostępni i odbierają telefony ;), SUPER CENA naprawdę super cena.

Minusy: narazie wyłapałem dwa ;)

1) 30 sec opóźnienie w stosunku do nc+ (będzie ostro wnerwiało na Euro 2016 kiedy sąsiad będzie się cieszył z bramy Lewego szybciej niż ja. Tym samym zdradzając mi co się za chwilę wydarzy ;))

2) niestety wszystkim tym co mówili o jakiejś super jakości ....yyy ta jest niestety gorsza od np: nc+ czy vectry. Mam wrażenie że czerń nie jest tak czarna, że przy każdej zmianie kamery przez realizatora podczas oglądania meczu sygnał musi się dostroić do mojego tv w międzyczasie widzę śliczne zlane trybuny albo pixele na trawie zamiast wzorków na niej wyciętych (choć może być to spowodowane moim TV plazmowym który jest za duży do mojego pokoju - jednak w Vektrze tego nie było) jak już kamera się zatrzyma jest ok. ale jak się znów ruszy - wszystko się rozmywa ;/ .... być może jakiś podstawowy LCD byłby lepszym rozwiązaniem do internetowego sygnału ? ;/ tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że Netia przestała się rozwijać. Póki co to zrywają kupony inwestycji przez kilku lat. Kończy mi się umowa w kwietniu nie zamierzam jej przedłużać na kolejny czas określony zostanę na bezterminowej. Aby mieć wybór szybkiego odejścia do konkurencji jeśli pojawi się w mojej lokalizacji szybszy internet. Niż to co daje Netia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy działa Wam HBO GO na Netia Playerze? Ja od piątku mam problem. Sama aplikacja się uruchamia, wyświetlają się zajawki, lista tytułów itp., natomiast po wybraniu konkretnego tytułu do odtwarzania wszystko "stoi" (niezależnie od tytułu). TV normalnie działa, net działa, tylko z HBO GO jest problem (przed piątkiem też normalnie działało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...