Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

O jakim HD mówicie, oba kanały to stream z internetu Eleven i Eleven Sports, więc jakie HD nie ma ich na satelicie, jak również nikt nie udostępnia w/w kanałów przez światłowody, największa przepustowość w necie dla obydwu kanałów to 2441 kbps więc o jakim HD rozmawiamy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pierwsze poczytaj forum potem się wypowiadaj. Wszystkie streamy kanałów TV, które dystrybuuje Netia, są encodowane przez Netię, na enkoderach Elementala. Parametry najwyższego profilu dla każdego kanału sportowego HD to 1080p 50fps 7,5 Mbps. A co do tego, że kanałów Eleven i Eleven Sports nie ma na satelicie to nie szkodzi, słyszałeś kiedyś o transmisji IP i dostępności multicastów w PLIX? I z tego co się orientuję to każdy operator będzie korzystał z tego źródła sygnału.

 

Jakość video kanałów w żadnym wypadku obecnie nie odbiega od jakości kanałów na platformach konkurencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o jakosc kanałow sportowych i Canal+ w netii? Da sie ogladac , nic nie tnie i czy HD jest dobre??

Netia bardzo się rozwinęła i ich TV obecnie jest ok. Na początku mojej przygody z ich telewizją czyli kilkanaście miesięcy temu była tragedia i z chęcią chciałem rozwiązać umowę na TV,obecnie jestem w pełni zadowolonym klientem ,kanały sportowe jak i Canal+ działają bez problemów.Odnoście kanałów HD ,pewnie znajdzie się ktoś kto zacznie krytykować te kanały bo niby nie są to 100% HD,jak dla mnie na 42 i 32 calowym telewizorze jest bardzo dobrze ,ale jestem z tych osób co nie siedzą z nosem przy ekranie by zobaczyć piksele,kanały HD są bardzo dobrej jakości, z pewnością lepiej to wygląda niż w Cyfrowym Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla Netii za udostępnienie obu kanałów Eleven.

 

Co do jakości, proszę nie słuchać opinii osób, które nie są abonentami i swoje komentarze opierają o nie wiadomo co. Kanałom nadawanym w HD, a do takich należą też oba Eleven-y, nie można niczego zarzucić. W stosunku do tego, co było jeszcze rok temu, sporo się poprawiło: bitrate, rozdzielczość i fps-y poszły w górę, co najlepiej widać na kanałach sportowych. Smooth streaming w 1080p przy 50 fps-ach daje radę, przy czym trzeba pamiętać, że takie parametry wymagają w Netii realnie przynajmniej 8-10 Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami żeśmy się trochę przyczynili do tej nie najlepszej opinii o telewizji Netii narzekając na nią tu i ówdzie. Jakościowo jest dobrze, ale do pełnej satysfakcji jeszcze trochę brakuje. Jestem jak zdarta płyta, ale jeśli czytają to ludzie z Netii to apeluję do nich by dokończyli proces "upłynniania" kanałów SD. Wciąż wiele stacji w standardowej rozdzielczości wymaga naprawy, a od bodajże kwietnia nic się nie zmieniło. No razi mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byśmy nie narzekali to netia stała by w miejscu, przecież przez długi okres czasu udawali ze problemu z płynnością nie ma a Wieczorek mydlil nam oczy ,ale pod naporem tak zmasowanego niezadowolenia musieli się ugiač i zainwestowali w wydajniejsze transpondery . W znacznym stopniu ich usługa wygląda teraz lepiej więc to trzeba chwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...