Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

No i mam update na playera, niestety muszę stwierdzić, że stara wersja była lepsza i szybciej wszystko działało. Nie podoba mi się ta wersja. Jedyny plus, jaki widzę to to, że nie ma pikselozy podczas przełączania programu (od razu po przełączeniu jest dobra jakość obrazu). I co najgorsze, na poprzedniej wersji softu można było rozpocząć nagrywanie np. 5 min. wcześniej i 5 min. później zakończyć. Teraz takiego czegoś nie ma.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z kolei nowsza wersja wygląda lepiej i jak na razie bezproblemowe nagrywanie na dysku lokalnym, a w poprzedniej wersji zdarzały się kłopoty z odtworzeniem nagrania. Dodatkowo w nowszej wersji przy zakładce z nagraniami dostępny jest podgląd kiedy będzie następny odcinek danego programu i możliwość od razu ustawienia nagrania bez szukania w programie. Jedyny minus jak dla mnie to przy zatrzymaniu programu i odtwarzaniu z opóźnieniem przypadkowe wciśnięcie przycisku z numerem kanału lub strzałki zmieniającej kanał oznacza zmianę kanału i utratę zatrzymanego programu (powinno być jakieś powiadomienie czy na pewno potwierdzam zmianę kanału i utratę zatrzymanego programu).

Edytowane przez tomek992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście dni temu zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował przedłużenie umowy na obecnych warunkach, a po moich narzekaniach na bezsens związywania się terminową umową na 2 lata dorzucił darmową giganagrywarkę na pełny okres umowy co już jest dużo lepszą propozycją, spodziewając się większej stawki po przejście na umowę bezterminową poprosiłem o przesłanie nowych warunków/cennika ale oczywiście nic nie dostałem. Założyłem ticket z przypomnieniem o wysłaniu nowych warunków i dzisiaj dostaję telefon gdzie pani tłumaczy, że owszem widzi przedłużenie umowy na obecnych warunkach ale giganagrywarka będzie w pełni płatna i założona zostanie reklamacja - czyli mają 30 dni na odpowiedź, grubo po rozpoczęciu nowej umowy i znając życie tak się pewnie stanie.

W związku z tym pytanie do was czy was ktokolwiek widział ofertę z darmową giganagrywarką przez pełny okres umowy?

Jeżeli nie to zapewne konsultant się pomylił więc nie ma sensu przepychanie się i zwyczajnie zrezygnuję z takiego przedłużenia.

 

PS. Widzę, że zostały odblokowane wszystkie pakiety w tv czyli wygląda jakby nowa umową już się rozpoczęła, w środku okresu rozliczeniowego, pomimo braku dostarczenia jakichkolwiek warunków na piśmie/mailu oraz zapewnień o rozpoczęciu dopiero w marcu...

Edytowane przez oczkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przedłużania umowy dostałem darmową giganagrywarkę na czas trwania nowej umowy. Sami ją zaproponowali, bez żadnych pertraktacji. Umowa przyszła mailem, przy czym nigdzie nie jest tam zaznaczone, że giganagrywarka jest za darmo. Na rachunkach widnieje jako 0 zł.

 

Nie jest tak czasami, że po zakończeniu umowy ona automatycznie przechodzi na bezterminową na tych samych warunkach. Jeśli na tym Ci zależało to chyba nie trzeba było zgadzać się na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oczkers niestety w Netii bajzel związany z przedłuzeniem umowy jest ogromny. Jeżeli rzeczywiście konsultant mówił o darmowej Giganagrywarce to po reklamacji Ci ja przyznają.Sam miałem problemy przy przedłużeniu ale po reklamacjach uznali moją rację i wszystko było po mojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym sofcie dekoder szaleje,po włączeniu bardzo często się zawiesza po czym wyskakuje czarne tło z napisem Netia >>>Telewizja Osobista,nie raz wcale nie uruchamiają się kanały TV jak by nie było połączenia z siecią. Ja się pytam jakim cudem tak niedopracowana wersja firmware trafiła do tak dużej grupy osób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po kilku dniach użytkowania nowego softu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to mega kaszan... Interfejs podczas przełączania kanałów w poprzedniej wersji bym zdecydowanie szybszy i bardziej przejrzysty. Wcześniej dekoder mi się nigdy nie zawieszał a teraz dzieje się to prawie za każdym razem gdy włączam dekoder, wyświetla się to nowe menu kanał jest odtwarzany w oknie, ale dekoder nie reaguje w ogóle na pilota i pomaga tylko restart prądem. Dolegliwość występuje u mnie na dwóch dekoderach. Ogólnie stabilność, wygląd menu i szybkość dekodera zostały skopane, a liczyłem, że będzie lepiej. Szkoda, że nie można wrócić do poprzedniego softu  :/ Ewentualnie kupić sobie jakiegoś własnego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > Ustawienia bezpieczeństwa. W tej zakładce jest mowa o blokowaniu i ukrywaniu kanałów, tyle tylko, że nie wiem, jak to ukrywanie się odbywa.


Już wiem. Zablokowałem sobie kanał 0 - Info Netia. Po chwili zlikwidowałem blokadę i tym samym wszystkie ukryte przed aktualizacją kanały pojawiły się na liście. Można je ukryć, tylko dostęp będzie po podaniu PIN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...