Skocz do zawartości

Czy wykupisz dostęp na galę Polsat Boxing Night ?


andi12
 Udostępnij

Czy wykupisz dostęp na galę Polsat Boxing Night ?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wykupisz dostęp na galę Polsat Boxing Night ?

    • Tak
      3
    • Nie
      47
    • Nie interesuje Mnie to
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie wykupię, bo chyba nawet nie mam jak. Zwłaszcza że boks intersuje mnie mniej więcej tak samo jak pływanie synchroniczne czy jazda figurowa na lodzie. Ale popieram wszystkich tych, którzy wykupią. Bo PPV to jedyna i słuszna droga do normalności. Dla normalnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wykupię. :)

Dziwię się tylko, że inni, jak głupie barany, lecą i wykupuję PPV. Nie dociera do nich to, że bojkot dwóch, trzech takich gal spowodowałby, że kolejne byłyby dostępne już normalnie, czyli na antenie kanałów typu otwarty Polsat czy odpłatny Polsat Sport. :)

Najgorsi są Ci, co się zrzucają, bo Cyfrowy Polsat na takich jest właśnie nastawiony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie wykupię. :)

Dziwię się tylko, że inni, jak głupie barany, lecą i wykupuję PPV. Nie dociera do nich to

To ich decyzja, nie należy obrażać i decydować za nich. Tylko CP notorycznie daje PPV bo jest moim zdaniem tanią platformą.

A tak jak jest ankieta to tylko powinno się Oddać głos+komentarz 1 i tyle, to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie obrażam i nie decyduję za nikogo, a wyrażam swoje zdziwienie, że inni decydują się na wykupienie PPV, co także odbija się negatywnie na mojej osobie. :)

to moje zdanie.

Moja poprzednia wypowiedź także była moim zdaniem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykupię. :)

Dziwię się tylko, że inni, jak głupie barany, lecą i wykupuję PPV. Nie dociera do nich to, że bojkot dwóch, trzech takich gal spowodowałby, że kolejne byłyby dostępne już normalnie, czyli na antenie kanałów typu otwarty Polsat czy odpłatny Polsat Sport. :)

Najgorsi są Ci, co się zrzucają, bo Cyfrowy Polsat na takich jest właśnie nastawiony. :)

100 % poparcia, a CP wcale, oczywiście moim zdaniem, nie jest tanią platformą. Niestety przez osoby, delikatnie mówiąc, naiwne kupujące PPV wszyscy tracimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. No ludzie. Trzymajcie mnie. Bezczelność ludzka nie zna granic. To ja mam dopłacać jeszcze do tego, że dwóch emerytów chce sobie dorobić do emerytury ??? System Pomału Pociągnąć Vszystką kasę jaką się da od [beep]ów jest genialny w swoim założeniu. Brawo. Ja już na wszelki wypadek wykupię PPV na cały rok na Dobranocki dla dzieciaka. Nie chcę później świecić oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...