Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kółko zmieniają parametry w morde jeża. Nawet temu kto lubi tego typu sprawy to zbrzydnie takie coś w końcu.

Ostatnio z niepokojem wchodzę na SK, bo w nocy śnią mi się newsy o kolejnych przeprowadzkach i czasem to się sprawdza - otwieram rano stronę i proszę - mamy przenosiny. Potem trzeba dłubać w dwóch odbiornikach. Dramat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys to juz przechodzi granice absurdu tym bardziej ze na 11411 V nadal jest ID dla Water Planet czy Novela TV ze o dwóch ID kanału Mini Mini+ HD nie wspomnę ;-) Choc nie ukrywam lubię sie dekiem bawić a do tego mam kilku znajomych którym to muszę listę zapodać a tym samym zawsze na PEPSI wpadnie parę groszy za usługę ;-) ;-) ;-)

 

Pisał ktoś ze 24.01 ma być puszczana lista na deki ''nc+'' ze zmianami także weekend mam zajęty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt co chwilę coś zmieniają ale z drugiej strony muszą dopasować się do aktualnych wymagań nadawców poszczególnych kanałów. Nie bez znaczenia jest fakt połączenia C+ i N i utworzenie NC+. Jak zapewne pamiętacie jednym z pierwszych posunięć było przeniesienie z tp. 11411 kanałów MinMini HD oraz Teletoon/Hyper HD na tp. po N co spowodowało poprawę jakości pozostałych kanałów nadawanych z tego tp. chociaż nadal pozostawiono tam "śmieci" po nich oraz dwa kanały SD przez jakiś czas dostępne FTA. Po ich całkowitym wyłączeniu i tak są prowadzone często testy co nadal odbija się na jakości " flagowych" programów firmowanych przez Canal +. To zestawienie przekazu z tego tp. za wczoraj : http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2014-01-20 do tego dochodzą bity Audio, Data wynoszące około 4,5 Mbit/s przy całkowitej pojemności wynoszącej 68 Mbit/s. Według mnie powinni tak "żaglować" kanałami aby zadbać o poprawę jakości C+ Film 1 i 2 HD, oraz C+ Family 1 i 2 HD. Mam nadzieję że to jest cel tego całego "zamieszania" i jeśli do tego dojdzie to my - abonenci NC+ "wybaczymy" im niedogodności i czekamy na widoczne efekty ciągłych przesunięć kanałów z tp. na tp. Pozdrowienia dla działu technicznego NC+ który na pewno śledzi na bieżąco co na forum Sat Kuriera piszą ich abonenci :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Po co w ogóle nadawać kanały dla dzieci w HD ? Tutaj przede wszystkim liczy się treść a nie jakość HD ,która w tym przypadku dla grupy odbiorców nie ma żadnego znaczenia.

Nie trafione stwierdzenie......

@hanys zgadzam się z tobą....... ja oglądam z córką ,chyba trzeba dziecku tłumaczyć co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...