Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukas8887: ale umowa obejmuje dostęp do kanałów, a nie do transmisji sportowych, czy konkretnych filmów...

 

Niby tak ale jak była fuzja i nie było jeszcze dokładnie wiadomo kto jaki Canal+ będzie oglądał pisałem w tej sprawie do nc+(wtedy Cyfry+) i zapewniano mnie wtedy że jak mam dostęp do jakichś tam treści prezentowanych na Canal+ (np liga angielska) to i po fuzji będę je miał. I tu będzie tak samo.

Naprawdę jesteś taki naiwny? Gadać i pisać to oni sobie mogą. Jeśli nie masz zapisanego w regulaminie jakie transmisje będziesz miał to sobie możesz pisać skargi nawet do papieża. Efekt będzie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie-jesli to nie bedzie sie wiazac z zadnymi oplatami to ja jestem ZA taka pakietyzacją.. dla mnie wkladanie piłki noznej do Family jest co najmniej dziwne ...przeciez maja wolne kanaly 36 i 37 niech je nazwią jak chcą i tam przejdą z ofertą sportowa -ale powtarzam bez dodatkowych oplat...bo mysle ze jesli tak uczynia dostana znow od nas potęzny sprzeciw ...pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna dalej będzie w Family i słusznie, bo jak nie ma transmisji to nie kanały te nie zajmują miejsca na transponderze powtórkami meczów, tylko może polecieć tam film, serial, dokument. Sport 2 i Sport 3 to zapewne nowe nazwy dla nSport 36 i nSport37, które uruchamiane są tymczasowo przy większej ilości transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już tłumaczone że Family czyli dla całej rodziny. Raz jest sport, raz film czy serial, po 23 nawet film +18. Ogólnie nie ma co przywiązywać większej wagi do tej nazwy. Tym bardziej że po co dwa kanały z Family w nazwie, gdyby mieli emitować np. tylko kino familijne. A dzięki takiemu podziałowi przynajmniej w czasie gdy nie ma transmisji nie marnuje się miejsce na tp powtórkami meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym coś się pomyliło. to CP jest znane z tego, że jak kupują prawa sportowe, to nie wiadomo gdzie je pokażą i tworzą kanały pod te prawa, dostępne w coraz to wyższych pakietach.

 

Tak naprawdę to nie wiadomo co to za kanały Sport1 i Sport2. Mogą to być nowe nazwy nSport 36 i 37, ale nie można wykluczyć, że będzie rebranding kanałów Family (o co pytano w ankietach).

Liga+ pewnie będzie dodatkowo płatne, ale podejrzewam, że dla abo całego pakietu Canal+ (a może i dla posiadaczy opcji sportowej) będzie bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisał@kibo pod ''rebranding'' tego nie podciągną bo ludzie beda mogli zrezygnować bo sama nazwa FAMILY to wyklucza jeżeli chcą takie coś bezboleśnie przeprowadzić.Prędzej przeniosą transmisje sportowe z FAMILY na Sport1 i Sport 2 a bedzie to rebranding n36 i n37 a do tego nie zdziwie sie jak ''wybrane'' transmisje beda w PPV na tych kanałach

 

@Pawop tu już ''nc+'' juz wszystko wie tylko poczeka na dogodny moment aby to wprowadzic a bedzie to decydujacy czas w rozgrywkach LM i LE czyli na wiosnę.Testowali juz to z tenisem i liga hiszpańska i zwęszyli kase i pójda za ciosem :D Tamto nazywało sie test a teraz bedzie rzeczywistość

 

Prosze nie pisac ze mam z głowa itp rzeczy bo z reguły takie rzeczy póżniej wcielane w rzeczywistość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w regulaminie nie mam nawet wszystkich C+ ani HBO a jakoś mi nie wyłączają. Ogarnijcie się i nie trzęście du.pami jak małe dzieci bo jak każdy będzie tak się ich bał to czeka nas TVP 1 event i TVP 2 event za jedyne 9,90 :brawo:

 

Kolego marcelnorbert widzę że masz Uniwers i C+OP czy masz go w regulaminie zapisane? Masz w ogóle regulamin? Czy to znaczy że mogą Ci w każdej chwili C+ wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, nc+ nie idzie śladem Cyfrowego Polsatu, zresztą Polsat też już się przewiózł na tym PPV i odchodzi od niego, kanały "eventowe" maja służyć jedynie transmisji wydarzeń które się na siebie nakładają i nie można puścić ich na żywo na C+ Sport i nSport. Moim zdaniem wystarczą obecne kanały Family, które spełniają rolę takiego bufora, są wypełnione filmami, ale gdy przychodzi pora, to transmitują wydarzenia sportowe. Jeżeli już to po prostu zmieniłbym nazwę tego nsport 36 na jakąś przyzwoitą nazwę np Canal+ Event, na pewno nie nazwałbym tego Canal+ Sport 2 bo to nie będzie całodobowy kanał raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w regulaminie nie mam nawet wszystkich C+ ani HBO a jakoś mi nie wyłączają. Ogarnijcie się i nie trzęście du.pami jak małe dzieci bo jak każdy będzie tak się ich bał to czeka nas TVP 1 event i TVP 2 event za jedyne 9,90 :brawo:

 

Kolego marcelnorbert widzę że masz Uniwers i C+OP czy masz go w regulaminie zapisane? Masz w ogóle regulamin? Czy to znaczy że mogą Ci w każdej chwili C+ wyłączyć?

 

Jeszcze regulaminu nie mam bo zmigrowałem 5 grudnia br. przez call center.Nie wiem czy widziałeś ale od 8 listopada br. ''nc+'' informuje w dokumentach danego pakietu czy opcji dodatkowej jakie kanały wchodzą w skład wybranego pakietu,opcji dodatkowej oraz jakie kanały świadczone sa na tzw. kanałami niegwarantowanymi nie objętymi umową :mrgreen:

 

Powiem tak nie wiem do czego szanowny kolega zmierza w dyskusji :D Przyjdzie odpowiedni czas to sie okaże czy ja czy kolega miał racje :mrgreen:

Nie mam zamiaru tu z nikim sie wykłócać,drapać lub przekonywać do moich racji :D Za juz niedługo sie okaże co i jak i w najgorszym przypadku za ile :D

 

@jupiter nie wiem co miał by w PPV za transmisje puszczac CP bo dla mnie KSW to zadne eventowe wydarzenie tylko ustawione show :mrgreen:

Nie wiem jak kolega moze porównywać np. KSW do Grand Derby lub np. meczu finałowego LM

 

Zobaczcie jak robi to naszych sąsiadów SKY za Bundeslige i LM trzeba dopłacać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwny to jesteś Ty, pamiętasz jak mi tłumaczyłeś że jak wrzucą nowe kanały to na pewno do pakietu platinum? Ja pamiętam. Na szczęście pomyliło Ci się i pakietu platinum już nie ma a nowe kanały owszem.

Tyle że nowe kanały nie są dostępne dla wszystkich. Ci którzy siedzą na umowach Cyfry czy Nki nowych kanałów nie mają (co zrozumiałe) a te śmieciowe kanały nie weszły też w większości do pakietu Comfort tylko dopiero do Universe. Kto wie czy gdyby nie zostali przy starym podziale pakietowym (Gold, Silver, Platinum) to kto wie gdzie te kanały by się znalazły. Także nie podniecaj się tak, bo dodawać takie śmieci jak CBSy czy Polsat Romans do Universe to kpina z abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko drapania nie będzie szanowny kolego :D Akurat że od 8 listopada są wypisane kanały i opcje dodatkowe w regulaminie nie wiedziałem(migracja w kwietniu). ale to nie zmienia faktu że wcześniej było tak że w regulaminach ludzie mieli goły univers silver czy gold a mieli dostęp do wszystkich C+ i mają.

 

Mi tylko chodzi o to że w tym kraju nie powinno być tak że zabiera się coś komuś a ten ktoś tuli uszy i dopłaca za to co wcześniej miał. Idąc tym tokiem rozumowania gdyby np przenieśli cały sport do trzech nowych kanałów i kazali za nie dopłacać to też uważasz że nie miałbyś prawa do reklamacji? Czy też zerwania umowy?

 

A jeśli idzie o PPV i próby z dokupowaniem pucharu Davisa zdaje się to była taka próba (bądź kilka nie pamiętam dokładnie) ale myślę że nie dała ona pożądanego efektu i odeszli od tego.

 

Po ostatnich dodanych kanałach (tak tak wiem że to śmieci dla niektórych :twisted: ) wydaje mi się że nc+ zaczyna troszkę martwić się o ilość abonentów i starają się robić coś żeby klienta przyciągnąć. A dodanie kolejnych kanałów dodatkowo płatnych będzie kolejnym strzałem w stopę. To tylko moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać. Nie piszę że się zdziwię jak włączą dodatkowo płatne kanały bo wcale bym się nie zdziwił ale myślę że to już by była kompromitacja z ich strony.

 

Naiwny to jesteś Ty, pamiętasz jak mi tłumaczyłeś że jak wrzucą nowe kanały to na pewno do pakietu platinum? Ja pamiętam. Na szczęście pomyliło Ci się i pakietu platinum już nie ma a nowe kanały owszem.

Tyle że nowe kanały nie są dostępne dla wszystkich. Ci którzy siedzą na umowach Cyfry czy Nki nowych kanałów nie mają (co zrozumiałe) a te śmieciowe kanały nie weszły też w większości do pakietu Comfort tylko dopiero do Universe. Kto wie czy gdyby nie zostali przy starym podziale pakietowym (Gold, Silver, Platinum) to kto wie gdzie te kanały by się znalazły. Także nie podniecaj się tak, bo dodawać takie śmieci jak CBSy czy Polsat Romans do Universe to kpina z abonentów.

 

Dla ciebie śmieci dla innych nie u mnie cartoon network i boomerang jest wart więcej niż cały all inclusive :jupi: Dorośniesz będziesz miał dziecko to zrozumiesz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o to że w tym kraju nie powinno być tak że zabiera się coś komuś a ten ktoś tuli uszy i dopłaca za to co wcześniej miał. Idąc tym tokiem rozumowania gdyby np przenieśli cały sport do trzech nowych kanałów i kazali za nie dopłacać to też uważasz że nie miałbyś prawa do reklamacji? Czy też zerwania umowy?

Dorośnij, zrozum co podpisujesz i dopiero potem się wypowiadaj, że tak napiszę w twoim stylu.

A zupełnie na serio. Nie masz powodu do reklamacji bo nie masz w regulaminie wyszczególnionego co dany kanał transmituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty zrozum że nie mam w regulaminie nawet danego kanału :jupi:

Nie wiem co podpisywałeś ale ja mam wyszczególnione kanały gwarantowane i niegwarantowane i na tej podstawie mogę działać :P. No ale to już nie mój problem.

 

@ircios, nic dodać, nic ująć. CN to bym radził zablokować PINem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że ja nic nie podpisywałem przysłali jakieś głupie papiery które z braku czasu gdzieś rzuciłem i do dziś nie mam pojęcia gdzie są :lol2: Ale o dziwo kanały i zawartość programowa są w normie przynajmniej na razie ale zaraz sprawdzę czy czegoś mi nie wyłączyli :lol2:

Ja też nie podpisywałem, ale na maila dostałem wszystkie regulaminy i dopiero po zapoznaniu się z nimi przedłużyłem umowę. No ale jak ty nawet nie wiesz że np. Eurosporty czy FOXa mogą ci wyłączyć i nie masz z tego powodu możliwości wypowiedzenia umowy to już nie mój problem.

 

PS. Wszystkie nowe kanały dodane 6 grudnia też są niegwarantowane :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...