Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Z ciekawości zainstalowałem "apkę" na "ps3" i jak widzicie trochę to kosztuję ...

Ciekaw jestem jak to w "nc+" będzie wyglądało bez promocji oczywiście :wink:

 

DSC_0106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam materiałów 4K w tym pakiecie?

PS. Myslicie ze ten nowy test7, to moze byc cos w HD z kanalow, Motowizja, Sportklub czy Zest TV ?

W koncu do konca czerwca przechodza z mpeg2 na mpeg4, wiec moze cos w HD w zamian za SD uruchomią z tych kanalow. No i w koncu, zeby bardziej zachecic do kupna Man Pakietu za 15 pln.

Mysle tez ze moze to byc kanal Discovery Science HD, o czym wiecej w tym watku : viewtopic.php?p=1090514#p1090514

A moze jakis kanal Scripps International, skoro tp. od ITI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K chyba tam jest, ale z tego co się orientuję, to tylko na sprzęcie LG, w ramach współpracy.

 

Co do tego testu, to nie ma co bezsensownie gdybać i wróżyć. Będzie co będzie. Jeszcze się okaże, że to zwykły techniczny albo przenosiny z innego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIGHTBOX HD - to kanał poświęcony głównie sportom walki. Zobacz jak rozwija się MMA i nie przegap walk najlepszych, światowych zawodników boksu i karate.

 

Czyżby miałby zawitać w najbliższym czasie do oferty nc+, kanał Fightbox HD ? :D Przypomnę tylko, iż logo tegoż kanału widnieje na spotach reklamowych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy? To dwie różne marki. To tak jakby zamiast FightBox nadawany był inny kanał. Najwidoczniej jest, skoro SPI nadaje teraz tylko FightBox HD, a że platformy nie mają miejsca na takie śmieci w HD, to dali im w SD. Proste. Poza tym, jaki jest w sensu w rozpisywaniu się po raz enty na ten sam temat? Już dawno o tym pisano i chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kupiłbyś Porsche ze znaczkiem Opla ? nie sądze. :D

Troszkę przesadziłeś z tym porównaniem ....

Co do właścicieli Porsche myślę ze nie wiedzą nawet że jest takie forum jak nasze :lol2:

 

Widnieje, bo tak nadawca sobie rozmyślił....

Rozmyślił :?: Możesz to na polski przełożyć bo nie do końca wiem o co ci chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czyżby miałby zawitać w najbliższym czasie do oferty nc+, kanał Fightbox HD ? :D Przypomnę tylko, iż logo tegoż kanału widnieje na spotach reklamowych itp.

Już zawitał nigdy wcześniej na to nie zwróciłem uwagi bo nie oglądam ale...

Kanał "SD" mający "HD" :lol2:

 

Raczej dlatego, że nie nadaje dwóch wersji kanału: SD i HD. Tylko jedną w HD, a ona ma ten znaczek w logo. Platforma sobie downscaluje dla swoich potrzeb. I tyle.

Tutaj mamy potwierdzenie 8)

 

DSC_0109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603 co nas interesuje co jest u solorza? ....

Premium miało być a nie "ściema" :lol2::wink:

Szczerze to mi to "rybka" że jest jak jest ale...takie podejście do klienta jest "słabe"

Nie potrzebne są takie zagrywki jak na tym zdjęciu:

 

 

1111.jpg

 

Kończę już ten temat bo kanał nie jest wart takiej reklamy jaką mu tu robimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już oficjalne szczegóły koncesji nowych kanałów CANAL+ bezpośrednio ze strony KRRiT: CANAL+ Discovery wszedł w miejsce koncesji... CANAL+ 2 (który z kolei wcześniej wszedł w miejsce koncesji kanału Sport 3) :arrow:link; CANAL+ 1 zastąpił koncesję CANAL+ Family 2 :arrow:link, a CANAL+ Seriale jest na koncesji po CANAL+ Film 2, a nie jak wcześniej błędnie podawano CANAL+ Family 2 :arrow:link (błędna informacja np. :arrow:tutaj) :) Pewnie dlatego wcześniej niektórzy mieli nadzieję, że CANAL+ Film 2 zostanie. A jeśli chodzi o CANAL+ Sport 2 to oczywiście wszystko się zgadza - nadaje na koncesji Sport 2 :arrow:link :)

Czyli ta wcześniejsza nazwa CANAL+ 2 widocznie wcale nie musiała sugerować kanału z przesunięciem czasowym (nawiązanie do CANAL+ [+2] z tej sławetnej ankiety) tylko być może było tak, że może od początku chodziło o taki jakby drugi główny CANAL+, a tylko później nawiązali współpracę z Discovery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nowego nie wnosi ten post, bo to wszystko wiadomo było od dawna. Jedynie kwestia koncesji dla CANAL+ DISCOVERY zastanawiała, ale to dlatego, że decyzja została uchwalona dopiero 6 maja i niedawno pojawiło się na stronie KRRiT. Poza tym, pisałem o tym w wątku dotyczącym właśnie tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...