Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu nc+ przeprowadzało ankietę w której było 8 ofert:

- COMFORT+ - 29,9 zł

- UNIVERSE+ - 49,9 zł

- COMFORT+ C+FILM - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 79,9

- UNIVERSE+ C+FILM - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 99,9 zł.

 

+ do wszystkich ofert HBO i CINEMAX za 25 zł.

Przy takich cenach współczuje Pani z punktu na Orkana w Lublinie.Już chyba nie będzie czasu tak grać w gry na telefonie.Tylko trzeba będzie pracować jak koleżanka z punktu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu nc+ przeprowadzało ankietę w której było 8 ofert:

- COMFORT+ - 29,9 zł

- UNIVERSE+ - 49,9 zł

- COMFORT+ C+FILM - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 79,9

- UNIVERSE+ C+FILM - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 99,9 zł.

+ do wszystkich ofert HBO i CINEMAX za 25 zł.

 

Wg mnie 25 zł więcej za kanały: CANAL+ FILM i CANAL+ FILM 2 to jakiś żart :roll: i tak przecież wiele filmów, które będą na FILM1 i FILM2 pojawią się na FAMILY 1 i 2, a 25 zł to dużo :|

 

zart to jest sport na kanalach family ktore sa dodatkowo platne oraz cena za HBO wystarczylo bo wlaczyc dodatkowy serwis ze sportem by nie zasmiecac transponderow to wola klienta robic w bamboocza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam widocznie lubią współpracę z UOKiK-iem i płacić kary ;-)

 

Co do pakietu MULTI+ za 10 zł to jezeli bedzie płatny w UNIVERSE+ (owszem na początku za free na 18 m-cy) to jutro fora branżow ''zagotuja sie'' :brawo::brawo::brawo: ( płać 10 zł aby ogladac 20% na dobę ramówki z reklamami)

 

Teraz to ulgi przyznawane abonentowi będa liczone nie 1000 zł tylko powyżej 2000 tys (czytaj jako kata umowna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo nie chodzi o flaszkę jak na PM Ci wczoraj pisałem ;-) Czyli wynika z ze opcje dodatkowe można dobierać jedynie do COMFORT+ a do UNIVERSE+ nie ??? Jezeli tak to SUPER !!! ;-)

 

 

 

Cenowo nie wygląda to tak super, w szczególności gdy nie chcesz całej paczki CANAL+

 

Poza tym UMOWA na 18 miesięcy ( chyba że przez internet będzie na 12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to szczęka mi opadła ;-) I oby te ulotki (foto) były ''zonkiem'' i nie pełnym obrazem oferty ;-) Choć jak pisałem ''zabojad'' jest po to aby nic nie robic a kase doić ;-) Zdania nie zmienię ''nc+'' :brawo::brawo::brawo:

 

No to patrzeć jak kolejne APS-y będą ''upadać'' ;-) A ten pan :mrgreen: sie bedzie cieszył ;-)

 

@Kibo wrzuć te foto na Forum NC+ zobaczymy co tam ''pracownicy nc+'' na to napiszą bo ja tam postu juz żadnego narazie nie umieszczę a jedynie poczytam sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co ban ??? Tam za takie cos nie banuja no chyba ze ich super nowa ofertę będzie krytykował ;-)

 

Dobrze rozumiem ze opcje dodatkowe bedą jedynie dobierane do pakietu COMFORT+ czy żle to dedukuję (tak sugeruje ulotka i foto)

 

Zle wydedukowałem w UNIVERSE+ nie bedzie dodatkowo płatne za opcje MULTI+ za co przepraszam bo terza tak sie przyjżałem drugiemu foto oferty

 

Mogę jedynie stwierdzić ze obecny U+ z C+ który do dzisiaj kosztuje 99 zł od jutra będzie za jedyne 109 zł SUPER :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli tak jak dotychczas ;-) Pisałem ze moje posty mogą być błędne bo nie widzę całej ulotki i wszystkich szczegółów oferty ;-)

 

Czyli wynika to ze będzie ''stara kupa w nowym opakowaniu'' :brawo: Czyli ''manipulacja'' klientem i nic więcej a konsule to juz w ogóle nic nie beda wiedziec teraz :D

 

Ponawiam pytanie opcje dodatkowe będą jedynie możliwe do dobrania do COMFORT+ czy tez do UNIVERSE+ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...