Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się Canal+ Seriale, powinien być od początku. Tak samo Sport2. W tej ankiecie cała paczka została sensowniej niż dotychczas ustawiona.

 

Ciekawi mnie, skąd wzięli te FilmBoxy w HD? Szczególnie Family, Action i Extra. Czyżby SPI planowało jakieś zmiany? A gdzie się podział ArtHouse? Mam wrażenie, że te znaczki HD są doklejane trochę nad wyrost. Np. Eurosport SD też ma ten znaczek. ;)

 

Dragon Cinema HD - najbardziej interesujący z nowych kanałów. Ciekawe czy w końcu ruszy?

Paramount Channel HD - mam nadzieję, że też pojawi się w Polsce, nie tylko na platformie NC+.

TVP Rozrywka HD - czyżby niechcący zdradzili plany TVP odnośnie MUX-8 w NTC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Cinema, według ostatniej prezentacji, ma wystartować w Q3/Q4 '14, co by się zgadzało z ankietą. Jakiś czas temu VIMN mówiło coś o nowych kanałach. Paramount Channel może być jednym z nich. Zwłaszcza, że zasięg ostatnio powiększył. We wrześniu 2013 roku we Francji, a w tym roku w Czechach, na Słowacji, krajach adriatyckich, na Węgrzech czy w Rosji.

:)

 

TVP Rozrywka HD? Wątpię. Tak jak we wszystkie kanały FilmBox w HD.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san, a wypelniajac ankiete, wziales pakiet z tym kanalem? bo ja tak, i jesli takich jak ja bedzie duzo to z pewnoscia wystartuje ten kanal. :brawo:

Ps. dlaczego nie ma blokady tej ankiety dotycz. wypelnienia i wziecia udzialu tylko raz ?, ciekawe czy wypelniajac go kilka razy z jednego IP komputera, bedzie miala taka ankieta waznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moqu'ai:

To zależy, o które pytasz. Z tego co pamiętam ostatnie było o to, czy chcesz wziąć udział w konkursie. Mnie chodziło o wcześniejsze. Były zmieniające się ceny pakietów, w tym tych dodatkowych. Niestety nie pamiętam już poszczególnych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie realne? Jak te kanały mają już mała oglądalność, bo CP praktycznie nie ma żadnych praw na dzień dzisiejszy. Dopiero w niedalekiej przyszłości coś się ruszy na tych kanałach. Mała widownia=mniejsze wpływy z reklam. Jak będzie w nc, to widownia się powiększy i kasiorka popłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie odda Polsatów Sport, bo byłby im to gwóźdź do trumny.

Nawet gdyby oddał za 5 zł miesięcznie każdy by chciał mieć Polsat Sport.

 

Siatkówka, boks na wysokim poziomie i dochodzą mecze Euro 2016 wszystkie na wyłączność, oraz MS 2018 również na wyłączność. E[beep]acje jak i turniej.

Tenis, kolarstwo. Może jak C+ straci jakąś ligę to Polsat pozyska.

 

Więc za 5 zł jak pojawi się Polsat Sport to chyba każdy amator łyknie jak pelikan za 5-taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzie, pytanie tylko jak predko? mysle ze do grudnia sie wyrobia, oczywiscie br.

Ps. Ciekawe kiedy jakies oficjalne stanowisko nc+ w tej sprawie, widac ludzie z ITI juz maja malo do gadania, paleczke przejeli ludzie z cyfry+, i chca ratowac marke c+, a tym samym zawalczyc o zachowanie i pozyskiwanie nowych abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...