Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nc+:

 

Kiedy planowane jest poprawienie jakości kanałów TVN24 BiŚ, Polsat News, Travel i TVP Sport Mam oczywiście na myśli emisje w HD, pisze w kwestii tych kanałów, gdyż są one już dostępne w tej jakości, a wypadku TVN24 Biznes i Świat jesteście Państwo nadawcami. Pragnę przy okazji wyrazić zażenowanie jakością kanału TCM, tu zdaje sobie sprawę że nie jesteście Państwo nadawcami, jednka sugeruje mocne naciskanie choćby na wprowadzenie emisji w 16:9.

 

Dostałem odpowiedź:

 

Platforma nc+ nie wyklucza w przyszłości poszerzenia listy kanałów o Polsat News HD, Travel Channel HD i TVP Sport HD.

 

Pojawienie się nowego programu w naszej ofercie jest komunikowane m.in. na ekranie telewizora poprzez informację o konieczności przeprogramowania dekodera oraz na stronie internetowej www.ncplus.pl.

 

Aktualnie nie posiadam informacji o dodaniu ww. kanałów do oferty programowej, jak również wprowadzaniu odpowiedników kanałów TVN Biznes i Świat oraz TCM w jakości Hight Definition.

 

---

 

Podsumowując, są szanse na TVP Sport HD, Polsat NEWS HD i Travel HD, nie ma żadnych na TVN24 BiŚ w HD i poprawę jakąkolwiek jakości TCM.

 

Takich odpowiedzi się spodziewałem, z drugiej strony jest sens pisać bo może tak coś się wymusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi są, ale konkretów brak. Nie śpieszą się. TVP Sport HD trafia do każdej kablówki, która tylko chce ten program. NC+ na szarym końcu. A paczka Universali? Kiedyś na tym forum wypowiadali się ludzie blisko związani z firmą. Była data podana i coś się wtedy działo. A dzisiaj wróżbici ;) rządzą forum. Ile to już razy czytałem o wejściu tego a tego dnia Universal Ch. w HD, czy TVP Sport HD! I nic się nie dzieje. Jaki tu spokój...na na na na ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.poznan Może tak zrezygnujesz z nc+,skoro tyle be jest w tej platformie.

 

przeważają plusy. Ale Kino+, paczka C+, HBO, MGM... ale dwie kwestie, po pierwsze gdy coś mi nie pasuje to o tym pisze, to chyba logicznie? a dwa że żałuję ze sam nie mogę wybrac kanałów i płacę za rzeczy które a) nie podobają mi się B) nie chce wspierać c) są w fatalnej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem przez takie kanaly jakich sie domagacie sztucznie rosnie abonament i przy przedluzaniu umowy beda dyktowac wyzsze ceny.

 

W NC+ nic nie brakuje, oprocz polsatow sport moze ale ich nie bedzie. Tak jest wszystko, zwlaszcza po 6 grudnia, gdy dodadali te brakujace kanaly.

 

Wy nawet majac SKY UK narzekaliscie byscie ze nie ma kanalu dla kobiet w ciazy albo kanalu o ogrodnictwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...