Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie tylko nie AXN Spin HD :-( Z TP NC+ była bardzo dobra jakość a teraz ciekawe jak będzie jak CP zacznie zapychać znowu i ten swój TP w DVB-S2 :-( Będzie tak jak z AXN HD z TP CP 3 mb/s bitrate średni :-(

 

bitrate z tp CP 3,14 Mbit/s

bitrate z to nc+ 3,64 Mbit/s

 

faktycznie, roznieca kolosolna. I w CP i w nc+ zakrawa o kpine a nie kanal HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zadziwia stanowisko HBO. Maja 5 wlasnych kanalow w HD (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2) a 4 innych sa dystrybutorami (2 w HD... AXN, AXN Spin i 2 w SD... AXN White, AXN Black) Nie wierze w to, ze nie sa w stanie dogadac sie z nc+/CP zeby podnajac od nich caly tp dla siebie. Mieliby 7 kanalow w HD i 2 w SD (celowo nie mowie o kopiach kanalow w SD)

Napewno wplyneloby to na jakosc ich kanalow, a tak tlumacza sie ze wszystko jest ok, ewentualnie winia nc+/CP za problemy z jakoscia, czy tez napisami. Ale widocznie sa u nas tylko dla zarabiania pieniedzy jak najnizszym kosztem, nie biorac wogole pod uwage niszczenia wlasnej marki przez takie dzialanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jeżeli te zapowiedzi sie sprawdzą to mam nadzieje ze co niektórzy userzy mnie przeproszą i zaczną nam ''perełki'' w PPV puszczać ;-)

 

http://media2.pl/media/108636-Cyfrowy-P ... do-TV.html

 

A to już mówi rzecznik ''nc+'' A.Mierzwa czyli założenie jest proste co najlepsze będzie w PPV i nie będzie ''nie ma zmiłuj'' tylko kasa

 

Cytat;

''2014 będzie "rokiem kontentu". (...) 3D jest w odwrocie, 4K jeszcze na dobre nie dotarło do Polski, a usługi, jak multiroom czy nc+ GO są już dla wielu klientów standardem. W zalewie programów szukają oni prawdziwych perełek, którymi są zazwyczaj najlepszy sport na żywo i premiery głośnych filmów i seriali. Właśnie na jakość oferty programowej chce stawiać platforma nc+ w tym roku. Wśród hitów 2014 powinny się znaleźć: finały rozrywek Ligi Mistrzów UEFA i polskiej T-Mobile Ekstraklasy, mecz gwiazd NBA, a także druga seria serialu "House of Cards" czy film "Wałęsa, człowiek z nadziei", którego producentem jest Canal+'' - zapowiada na łamach To&Owo Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo @hanys Wiem wiem sieję zamęt ale poczekamy jak nowe kanały które dostały koncesje wejdą do oferty to wtedy zobaczymy czy sieję ''zamęt i ferment'' ;-) Owszem wprost nie powiedział pan Mierzwa ze to będzie PPV ale jak słyszę słowo ''kontent'' oraz ''perełka'' to zaraz zapala mi sie czerwona lampka ;-) Wiadomo ze pan Mierzw nie zdradzi strategi firmy ale koncesje na trzy kanały dostali i juz nie długo okaże sie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...