Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dla posiadaczy kart SECA: czy macie dostęp do TVN 7 HD z 11.278?

 

Brak dostępu do TVN 7HD z tp 11278. Jest dostęp ale z tp 11508. U mnie pokazuje kodowanie seca i nagra ale bez uprawnień do odbioru.

Mogli by zostawić miejsce po wyłączeniu TVN 7HD na poprawę jakości pozostałych kanałów z tego. Przy transmisjach meczów "na żywo" na C+ Sport HD jakość pozostałych kanałów nadawanych z tego tp np. Canal + HD drastycznie się pogarsza !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN White, AXN Black, MTV Rocks i Disney XD w mpg4 na bank podmienione już na nowej liście NC+ dla deków z kartami Seca pod Cyfrze Plus ale jeszcze uprawnień nie ma. U znajomego też już pobrał nową listę i są podmienione kanały. Na dekach SD Cyfry Plus nadal wersje SD mpg2 z TP CP bo spr. u siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem na moim Fergusonie 8900 jest po staremu. Tylko TVN 7HD nadaje z nowych parametrów a reszta ze starych. Brak kodowania dla byłych abonentów C+ którzy przeszli do NC+ na starym sprzęcie !!!!!

 

U mnie to samo - na 10834 brak uprawnień do AXN White, AXN Black i MTV Rocks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem na moim Fergusonie 8900 jest po staremu. Tylko TVN 7HD nadaje z nowych parametrów a reszta ze starych. Brak kodowania dla byłych abonentów C+ którzy przeszli do NC+ na starym sprzęcie !!!!!

 

U mnie to samo - na 10834 brak uprawnień do AXN White, AXN Black i MTV Rocks

U mnie wciąż ciemno. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co oni sobie lecą że nie przesyłają do kart Seca uprawnień do nowych przekazów AXN White, AXN Black, MTV Rocks czy Disney HD w MPEG-4 z nowych parametrów? Pobrałem nową listę na moim Ferdku 120 combo i musiałem znowu wrzucić przekazy SD MPEG-2 z TP CP bo tyle te przekazy na razie działają. Jak się podmienia coś na liście to trzeba przesłać od razu uprawnienia chyba dla abonentów? Teraz właściciele deków HD ich którzy pobrali nową listę operatora nie odbiorą tych stacji bo brak uprawnień. Co ciekawe na liście pojawiły się kanały Polsat HD, Polsat Sport News i History HD. Czyżby wkrótce miało zostać dodane kodowanie Seca do tych stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Arivie u mnie zaktualizowałem ponownie listę NC+ i dalej podmianki są na niej tam gdzie były przekazy SD mpg-2 z TP CP. Co ciekawe do listy doszły kopie tych stacji w mpg2 i znalazły się na końcu listy wszystkie po kolei tam gdzie są przekazy SD kanałów zdublowanych posiadających kopie w HD.

Na liście też pojawiły się przekazy Polsat HD i History HD na końcu samym obok kopi AXN White, Black, MTV Rocks i Disney XD w mpg2 z TP CP. Natomiast w środku listy tam gdzie są pokolei tematycznie ułożone kanały sportowe pojawił się Polsat Sport News! Nie ma na razie uprawnień do tych kanałów. Może NC+ i CP już się porozumiały co do tego i jutro CP doda Seca do przekazów? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...