Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to co gdybym teraz chcial comfort+ z extra+ i pelna paczka C+ to za tyle mi to dadza, przeciez ze strony wychodzi ze taniej powinienem miec, mysle ze za taka kwote to powinni mi zaoferowac jeszcze z cinemax i hbo, albo jedno z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
teraz mam U+ 6xC+ kosztuje mnie to 99zl, to jak u mnie moze sie zmienic, ze niby jeszcze drozej? :roll:

"Full Extra" bym ci proponował 8)

tylko nie w tym dziale bo tu nowości są na topie stan aktualny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że warto na 1-2 miesiące przed końcem umowy wyłączyć sobie bonusowe kanały w moim wypadku RED cena mi spada wtedy do przyzwoitej i negocjować jakiś pakiet bo universe+ znika nie będzie już też Silver+

Oczywiście u mnie to daleka droga bo całe 11 miesięcy LOL ale krótsza umowa więc warto sobie wszystko przygotować z większym wyprzedzeniem.

 

Z tego co teraz widać to co się bierze Comfort+ z Extra na stałe no i dodatki typu 6x C+ ? HBO ?widać teraz dają na dłużej co daje dowód jak to się sprzedaje.

 

Śmieszne jest to że rozbijają nadal Eurpsort 1HD z 2HD tak jakby 1 z nich miał niższa wartość od drugiego.

 

Tak więc widać że nadal jest szansa dla zmigrowanych w tamtym roku by utrzymać obecna cenę

 

gorzej z MR i karta Camaleon ale to już pomijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak zagmatwanej oferty dawno nie widziałem...Extra,multi, ch*ja wianki co to k*rwa jest? Nowe ''Multi'' czyli te 6 kanałów zawsze było dostępne więc po co robić [beep] na stronie skoro i tak są do każdego pakietu :shock::shock: (skopiowane ze strony NC+) :

 

1. Opcja Extra+ do 6 miesięcy w ofercie promocyjnej – do końca miesiąca, w którym została aktywowana umowa oraz do końca 5 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy: „Comfort+ 24m”, „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m”. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna z pakietem „Comfort+ 24m” to 20 złotych miesięcznie. W przypadku pakietów „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m” opłata miesięczna wynosi 10zł miesięcznie. Wyłączenie opcji Extra+ możliwe jest wyłącznie z pakietami „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m” po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty. :brawo::brawo:

 

 

I jeszcze wszedzie sa pakiety pokazane 24miesieczne i dalej nie wiem kiedy chca 10 za Extra a kiedy 20?Masakra czy tam pracują idioci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okresie promocyjnym opłata miesięczna z pakietem „Comfort+ 24m” to 20 złotych miesięcznie. W przypadku pakietów „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m” opłata miesięczna wynosi 10zł miesięcznie.

ja uwazam ze jesli bedzie samo comfort+ bez dodatkowego pakietu to po okresie promocyjnym 20zl, a wszystko wyzej niz samo comfort+ to po okresie promocyjnym bedzie 10zl a dokladnie tu to pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto im chodzi, żeby pogmatwać oferte tak, żeby można było klienta posterować.

Extra+ za 20zł gdy nie masz pakietu Premium. Jeśli masz comfort z jakimś canal+ to wtedy extra+ jest za dyche.

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem i dobrze tłumaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okresie promocyjnym opłata miesięczna z pakietem „Comfort+ 24m” to 20 złotych miesięcznie. W przypadku pakietów „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m” opłata miesięczna wynosi 10zł miesięcznie.

ja uwazam ze jesli bedzie samo comfort+ bez dodatkowego pakietu to po okresie promocyjnym 20zl, a wszystko wyzej niz samo comfort+ to po okresie promocyjnym bedzie 10zl a dokladnie tu to pisze

 

Jest napisane :wink: Ale zrozumiałem o co chodzi :D Dalej uważam że jest [beep] :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...