Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to teraz wygląda jak się dołącza 15 nowych kanałów z czego znakomita większość to kanały odstrzelone wcześniej. No ale spoko.

 

Pewnie też wszystkie kolejne "nowe" kanaly będą dołączane jako niegwarantowane. Sprytny myk, niedługo cała oferta będzie niegwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo po ''n'' w ICA nic sie nie zmieniło tylko te ''gender-owskie'' kolory są nadal (chce być modny dlatego tak pokrętnie napisałem ;-) ).

 

Tak na marginesie nie mam nic przeciw aby wróciła normalność a nienormalność z 21 marca 2013 odeszła jak najdalej bo tylko Czosnek został do wyplenienia jeszcze z ''nc+'' ;-)

 

Owszem w moim ICA po Cyfra+ HD są ''szare kolorki'' Lemura :D

 

Tak dla jasności i broniących ludzi z ''n'' informuje ze APS-y będą miały tylko już wkrótce jeden system/portal sprzedaży a jaki to zgadnijcie a dla podpowiedzi dodam ze pierwsza litera jest na ''c'' :mrgreen:

 

Można powiedzieć ze Julian wprowadza konsekwentnie swój plan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoldSat niestety prawda jest taka (ażeby nie było ze pisze dobrze o byłej Cyfrze+ HD ) też mi sie to nie podoba ale dużo ludzi ma sprzęt SD i powiem Ci tak jak zaczną na siłę wciskać ludziom sprzęt HD gdzie klienci maja czasze 60 cm to sam zrozum jak namówić kogoś po pierwsze do wymiany dekodera po drugie do zakupu czaszy z instalacja profesjonalisty to wydatek 100/150 zł a tym co wyłączyli na siłę te kanały SD Które wróciły do ''nc+'' to są po to aby abonentów byłej Cyfry+ HD namówić/skusić do migracji do ''nc+'' bo jak kto z Cyfry+ HD słyszy ze nie będzie miał np. TRACE URBAN to odechciewa sie mu migrować do ''nc+''.

 

Nie dziw sie ze podjęto takie kroki bo na daną chwile ''nc+'' ma nie jedna a trzy platformy na utrzymaniu bo jeszcze baza abo ''n'' i baza abo Cyfra+ HD

 

Ja np. nie migrowałem dla tego ze nie było w ''nc+'' ( w sumie jest a nie ma ) Trace.TV :D a inny nie migrował bo nie miał miec kanałów CBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych nc+ wprowadza śmieci, dla innych nie. Ile osób, tyle różnych zdań. Zamiast marudzić, ciesz się tym co jest i oglądaj swoje ulubione stacje TV, a innym daj oglądać ich ulubione. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Polak jest wiecznym maruderem i nigdy mu się nie dogodzi, zawsze znajdzie coś, co będzie mu przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali Travel w SD, chociaż kanał jest też dostępny w HD. Jakby nie patrzeć gdy była Nka to jednak zawsze starali się o dodawanie wersji HD. Np. nie dodali NGC Wild SD tylko od razu HD. Teraz też woleli dodać śmieci typu Motowizja czy Zest, a TVP Sport HD pominięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali Travel w SD, chociaż kanał jest też dostępny w HD. Jakby nie patrzeć gdy była Nka to jednak zawsze starali się o dodawanie wersji HD. Np. nie dodali NGC Wild SD tylko od razu HD. Teraz też woleli dodać śmieci typu Motowizja czy Zest, a TVP Sport HD pominięty.

 

TVP sport HD nie jest jeszcze dodany bo w tym przypadku to TVP chyba za bardzo kombinuje.

Dodali kodowanie do Universal chanel HD powtarzam HD ( a dla ciebie to nadal śmieci) więc co mogą to dadzą w HD. TVP sport też będzie w HD to kwestia czasu.

Ale dla niektórych to musieliby stworzyć kilka nowych kanałów najlepiej puszczać tam filmy równo z premierą w kinie i sport najlepiej jakiś taki co to go jeszcze nie wymyślili.

 

Żeby nie było ja nie bronie nc+ ale ostatnie ruchy są w miarę ok (jak dla mnie jak nie ma podwyżek to niech sobie robią co chcą). A okrojenie epg jest dla mnie bez znaczenia.

 

P.S.

ircios a Ty nareszcie piszesz w moim języku. Good for you :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas wymiana dekoderow na sd...znajac zaby i to co zrobili z wizja a teraz n-ka...serwujac te swoje smieci co drugi kanal...takiegu [beep]u jak jest od polaczenia nigdy nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...