Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulaminu nie ma (odsyła do strony z błedem), strona jeszcze mniej przejrzysta niż poprzednio - dużo boxów, rozwijanych stron , wszystko skupione niemal w jednym miejscu, droższy pakiet COMFORT+

 

Do tego błędy - na stronie z promocjami po rozwinięciu SZCZEGÓŁY jest:

Comfortplus Extra+39,00 zł

nc+ GO 0.00 zł

Dostawa 0.00 zł

 

a zdaje się, że COMFORT+ kosztuje 39,90 zł???

 

Jednym słowem BAŁAGAN!

 

I jeszcze: "Wyłączenie opcji Extra+ możliwe jest wyłącznie z pakietami „Comfort+ Premium Film 24m”, „Comfort+ Premium Sport 24m”, „Comfort+ Premium Sport&Film 24m”, „Comfort+ Superfilm 24m” oraz „Comfort+ Superpremium 24m” po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty."

 

Czyli BEZ OPCJI Premium nie da się wyłączyć opcji EXTRA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie da się, tak samo jak było z pakietem Universe+, też w czasie umowy nie mogłeś zejść na Comfort+

 

Oprócz ceny nie zgadza się również inna informacja, jak najedziesz myszką na "promocje" to po prawej stronie pojawia się info, że tylko przez internet umowa na 12 miesięcy :shock::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan jest też z dekoderami:

 

Z opcją premium SPORT+ jest możliwość wyboru dekodera box+ za 0 zł

Z pozostałymi opcjami PREMIUM jak np, Film+ można dobrac TYLKO mediaboxa+ i ZA OPŁATĄ miesięczną min.5 ZŁ

 

Gdzie sens , gdzie logika? Dlaczego z opcją FILM+ nie ma dekodera za 0 zŁ? Dlaczego z droższymi opcjami PREMIUM sa droższe dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem ostatnią osobą która tu narzeka i nie spodziewałem się obniżki cen :mrgreen: nawet rozumiem konieczność dotarcia się tej odsłony nowej oferty-po raz kolejny :mrgreen: ale z mojego punktu widzenia te zmiany nie służą platformie a tylko wprowadzają większy zamęt.

 

 

@rotalplus z dekoderami chodzi o opcję VOD. Nie dobierzesz do Premium Film+ boxa, bo on nie obsłuży VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem ostatnią osobą która tu narzeka i nie spodziewałem się obniżki cen :mrgreen: nawet rozumiem konieczność dotarcia się tej odsłony nowej oferty-po raz kolejny :mrgreen: ale z mojego punktu widzenia te zmiany nie służą platformie a tylko wprowadzają większy zamęt.

 

 

@rotalplus z dekoderami chodzi o opcję VOD. Nie dobierzesz do Premium Film+ boxa, bo on nie obsłuży VOD.

 

 

Tylko nie każdy jest zainteresowany VOD, a poza tym dlaczego musi być z opłatą miesięczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminów wynika jakoby EXTRA+ był OPCJĄ DODATKOWĄ, niezależną od opcji premium (nieobowiązkową) i dającą się wyłączyć zarówno w umowach na 15M i 24M w opcji COMFORT+ Pakiet/y Premium

 

"Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji dodatkowej Extra+ ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym zgłosił

wyłączenie Opcji dodatkowej Extra+. "

 

Podsumowując:

 

COMFORT+ niezależnie od długości Umowy 39,90 zł

COMFORT+ Extra+ niezależnie od długości Umowy za 59,90 zł z promocyjnym okresem za EXTRA+ za 0 zł, przy czym jak ktoś się decyduje to NIE MA MOŻLIWOŚCI wyłączenia EXTRA+

 

Comfort+ Sport+ min. 79,90/69,90 w zależności od Umowy - opcja EXTRA+ za 10 zł - możliwość wyłączenia w każdej chwili; kolekcja SERIALE+ 10 zł/-mc tylko z dekoderami MEDIABOX+ ( on z opłata miesięczną 5 lub 10 zł) bez możliwości wył. w trakcie okresu promocyjnego lub - jak kto woli - z taka możliwością, ale skutek NA KONIEC OKRESU GWARANTOWANEGO!

 

Comfort+ Film+ min. 84,90/74,90 (podobnie jak SPORT+, a opłata wyższa ze względu na możliwość doboru TYLKO mediabox+ za DODATKOWĄ opłatą miesięczną min. 5 zł)

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już poświęcili tyle czasu na zmianę opcji sklepu internetowego nc+ to mogli zrobić porządek z oznaczeniami FTA przy logach kanałów.

Telewizje: TV4, TV6, Puls, Puls2, Polsat Sport News, VIVA, Polsat News, Superstacja, TVP Regionalna - nie są na satelicie kanałami niekodowanymi!

Wprowadzacie ludzi w błąd!

AMATORKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem ostatnią osobą która tu narzeka i nie spodziewałem się obniżki cen :mrgreen: nawet rozumiem konieczność dotarcia się tej odsłony nowej oferty-po raz kolejny :mrgreen: ale z mojego punktu widzenia te zmiany nie służą platformie a tylko wprowadzają większy zamęt.

 

 

@rotalplus z dekoderami chodzi o opcję VOD. Nie dobierzesz do Premium Film+ boxa, bo on nie obsłuży VOD.

 

Najogólniej kolejna ''kupa'' i nic wiecej i w sumie nie wiem czy @cyfra.tv ma racje ze z opcją COMFORT+ & MULTI+ można mieć już opcje dodatkowe PREMIUM czy musi byc tak jak strona pokazuje COMFORT+ & MULTI+ & EXTRA+ ze zobowiązaniem na 15 lub 24 m-ce i dopiero dokupienie opcji PREMIUM jakiejkolwiek

 

@Kibo czytam Twój wpis i nie wierze ze z optymisty przeszedłeś na sceptyka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Po drugie wiadomo ze przy tylu opcjach dodatkowych bedzie nie 1,5 tys udzielona ulga tylko już 2 tys na umowę bo to tylko temu służyło ze jak zfraudujesz to bulisz tyle ze masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...