Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@asiafan.Cyfra+,n to stare platformy,których praktycznie już nie ma. Abonenci płacą za kanały,które mają w umowie. Platformy idą do likwidacji i nikt nie będzie tam ładował dodatkowych kanałów. No może w drodze wyjątku jako promo. Chcesz mieć więcej to migracja. I o to im chodzi.

 

ok tylko rachunki płaci się do NC+ a nie do Cyfry. Kolejny raz pokazują jak mają klientów w d (nie to że mi zależy na tych kanałach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n i Cyfra+ to już praktycznie jedna połączona firma, tylko na razie istnieją dwie formalne spółki i abo na sprzęcie c+/camelonach są abonentami Canal+ Cyfrowy SA, a ci co mają ADB/NC+ MIX z modułem są abonentami ITI Neovision SA, obie spółki mają taki sam zarząd (prezes: Żuljan) i taką samą siedzibę (al. gen Sikorskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórzy piszą tutaj, żeby nie narzekać itd. Panowie płacimy za to swoje ciężko lub nie ciężko:P przepracowane pieniądze to trzeba wymagać. Trzeba naciskać operatora bo to dzięki nam on ma rację bytu na rynku. Tymbardziej, że się człowiek decyduje na platformę premium to chce mieć to premium a nie jakieś ochłapy jak z przed ponad 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AveSilesia1977 Bo do tych kanałów nadal nie dołączono S4/N3 dla kart byłej C+ :D

@ szakmakrs1 Pakiet All Inclusiv+ to pełna oferta nc+ razem z usługami Vod których nie ujrzysz na sprzęcie po byłej Cyfrze+ mi proponowano go ostatnio za 179 zł Multiroom w cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie powiem tak owszem sprzęt dedykowany dobry jest jak chce sie mieć tzw. ''wodowtryski'' od operatora choć jakośc obrazu na sprzecie po ''n'' czy to Turbo czy Mediabox nie powala. Pamiętajcie ze operator na sprzęcie dedykowany podkręca wam jakość obrazu poprzez różne ulepszenia dekodera/softu.

 

Ja dopóki będę mógł mieć sprzęt niezależny czyli dekoder z karta lub dekoder z kara sparowaną w cam-ie to będę miał.Cenie sobie niezależność i tyle.

Ażeby było śmieszniej to przeczytajcie co robią w Rumuni podkreślam Rumuni i Węgrzech platformy cyfrowe i tam potrafia a ta nasza nc+ tylko w mix-ie camy daje ;-) U nas najwidoczniej nie cenią oszczędności energi a sami wiecie ile te spam-boxy wala pradu jak 40 watowa żarówka cała dobę ;-)

 

https://satkurier.pl/news/93564/digi-tv- ... mi-ci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...