Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie Cartoon Network wyświetla, że mam brak uprawnień. Mimo wszystko w tle kanał działa i dźwięk również. Czy to jest wina dekodera, czy CN nie jest w moim pakiecie?

 

Czytałes co pisałem kilka postów wyzej kolego CN nadaje FTA a wasze spam-boxy sparowane z karta własnie tak działaja ze jak jest FTA to dla nich ''brak uprawnień'' pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie świeci tylko KPM , Travel - tutaj czarny ekran , oraz TCM i Mezzo - czerwona plansza o wykupienie programu bądź braku uprawnień ktoś ma podobnie na Turboboxie - pakiet Full Extra ? Ktoś ma podobnie dziwna sprawa z tymi dwoma kanałami na Carton też mam błąd z tą planszą ;) Ze ten TCM i Mezzo chyba trzeba będzie zapłacić coś mi się zdaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co niewiele świeci (Trace, CN, SportClub). Puściłem reaktywację karty, może coś pomoże.

U mnie KinoPolska Muzyka i Trace Urban CNN Mezzo nie świecą. Świeci Polsat Film HD, Sportklub, CBS Action, CBS Europa i Extreme Sports Channel. Boomerang Cartoon Network Dekoder Box+ od dziadka na moim nie mam Cbsów Mój dekoder Sagramenco Disi87 po migracji do nc+

 

Po reaktywacji data podskoczyła na luty ale nadal świecą tylko: CN, CN/TCM, Trace, KP Muzyka, Mezzo, SportClub, CBS Europa i CBS Drama. Pozostałe z zapowiadanych na dziś, nadal ciemne. Powyższe sprawdzam na Enigmie.

 

Jaka jakość KP Muzyka

Czy Mezzo jest dostępne bez opłat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Cartoon Network wyświetla, że mam brak uprawnień. Mimo wszystko w tle kanał działa i dźwięk również. Czy to jest wina dekodera, czy CN nie jest w moim pakiecie?

 

Czytałes co pisałem kilka postów wyzej kolego CN nadaje FTA a wasze spam-boxy sparowane sz karta własnie tak działaja ze jak jest FTA to dla nich ''brak uprawnień'' pokazuje

 

Dziękuję za wyjaśnienie. Czy to powinno minąć wkrótce jak CN przestanie nadawać FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...