Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak ''nie wiem co napisać '' na temat nowej crazy oferty ;-) Dla mnie taniej i lepiej bedzie oferta z nCAM NC+ MIX bo tam za 89 zyla mam cały pakiet C+ no i moge sobie swoja liste kanałów poukładać Dla mnie taniej i korzystniej będzie ta oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie kumam kupuje zestaw na którym znajduje sie info jakie oferty są dostępne i co ''wydymają mnie'' No to wtedy by musieli ściagac cały towar z rynku dekodery i cam-y aby zaktualizować na nich opakowania ;-) Wtedy to juz bedzie totalna kpina :D

 

Strona z oferta jest tak crazy czytelna ze aż oczopląsu idzie dostac po 5 minutach i wszystko zlewa sie w białe tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem krotko Polacy wola lektora i ogladaja tam gdzie jest PL ja lektora nieogladam od 1996 r wiec korzystam z napisow ale upadek C+ jesli chodzi o jakosc obrazu to az piecze corazj wiecej upscali.

Cinemax jest juz lepszy od HBO Filbmbox ma za to inne kino ale tylko 1 kanal jest w HD.

 

Mnie ciekawi czy usuna HBO SD

 

ciekawe jaki % nie lubi sportu ja znam takich dosc sporo to wtedy sie mowi Pan Libicki ciebie przywita :)

 

Co do torrentow nie wiesz nie komentuj znam osobe co ma 58 lat i rowno jedzie po torkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja da na świeta 6 miesiecy grastis

Pytanie istotne czy ten gratis ludzie wszyscy wezmą .. Nie wszyscy lecą na badziewie tylko dlatego ,że jest gratis..

Ale ja nie o tym. A wczoraj patrzy;em na mecz Górnik - Wisła .. leciał jedynie na canal sport. (kanał 35).. Czy hity kolejki lecą jedynie w platynie i w nowych pakietach sport.. ?? Miałem przerwę od tv 3 tygodnie (szpital ) to nie bardzo się w tym teraz łapie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DUŻĄ porażka tej ofert jest ''jedyny i słuszny po linii partii'' (taka przenośnia i parafraza) aż jeden dekoder do wyboru ;-) ;-) ;-) Powiem tak to też świadczy o tym ze oferta nie jest profesjonalnie przygotowana bo super by było jak bym poszedł do APS-u i mógłbym umowę zawrzeć na cam-ie CI+ na tych ich promo warunkach bo o samej nieparowanej karcie to nawet nie marżę ;-) ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczów to wygląda na to, że już od paru tygodni mecze 1 wyboru lecą na Canal+ Sport zamiast Canal+, tak było np w ostatniej kolejce rozgrywek ligi mistrzów.

Mam pytanie co do aktualnych promocji które pojawiły się na stronie nc+, czy w pakiecie Superpremium jest w końcu Cinemax na całą umowę czy nie? Na 1 stronie z wyborem Universe lub Comfort + opcje premium nie jest to zaznaczone, ale jak klikamy dalej i przechodzimy na drugą stronę, klikamy "Wybierz opcje dodatkowe" to Cinemax pojawia się jako opcja bezpłatna na 6 mies, potem 9,90, jeśli do tego doliczyć opłaty za Seriale+, HBO OD, Prapremiery TVP, netVOD+ to wychodzi dużo drożej niż kosztował pakiet Platinum tuż po starcie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...