Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu to kanał potwierdzenie dla aktywacji czasowego dostępu do Canal+,to teraz może to:

 

http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/El-clasico

 

 

Bardzo tanio jak za 24h dostęp :D A pamiętam jak było wypieranie się pana Mierzwy ze już takich rzeczy nie będzie a tu co znowu ''próba testowa na baranów ilu się złapie''. To zdziwicie się zarówno ze mną jak mecz RM - FC B w drugiej połowie nie zobaczycie na C+ SPORT czy C+ tylko na dodatkowym płatnym kanale nie zależnie czy będziesz miał All pakiet a póżniej okaże sie ze zarówno finał LM czy LE będzie w tym samy systemie dostępna lub jeszcze jakieś inne ''eventy'' które to ''nc+'' uzna za na tyle interesujące ze będzie oferować je za dodatkowa opłatą

 

@Kibo no Hikari właśnie dlatego to co masz (nie zazdroszczę udało Ci się to masz :D ) jest powodem szukania pieniedzy aby zwróciło im sie tzw. ''rozdawnictwo'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert wiem, że lubisz czarnowidztwo ;-) ale aby być uczciwym,mam świadomość, że są ku temu jakieś podstawy-zważywszy na historię.

 

Aktualnie promocja ta skierowana jest do osób nie mających tego Canal+ a będących zainteresowanymi tym wydarzeniem sportowym. Poprzednia akcja z tenisem musiała kogoś przyciągnąć skoro to kontynuują. Jednym słowem chcesz to kupujesz,jak nie chcesz to nie kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ''czarnowidztwo'' tylko sprawdzenie zainteresowania klientów takim sposobem dostarczania treści event-owych ;-)

Wspomnisz moje słowa ze moje ''czarnowidztwo'' stanie się już niedługo regułą ;-) Choć wole się mylić.Sam wiesz zarówno Ty jak i ja ze ''nc+'' nie jest firmą charytatywną i musi sobie teraz zrekompensować straty jak wynikły z rozdawania takich ''cukierków ofertowych'' który masz Ty jak i wielu wielu innych ;-) Ja mam zarówno ''nc+'' (do maja 2014) jak i jeszcze Cyfre+ HD (do sierpnia 2014) i widzę jak traktowani sa klienci byłej ''n'' z dekoderami sparowanymi z kartą a jak klienci byłej Cyfry+ HD z własnym sprzętem lub wynajmowanymi dekoderami z kartą Cameleon

 

Powiem tak za np. POLSAT HD i HISTORY HD platforma ''nc+'' beknie bo nie może mieć miejsca taka sytuacja ze w zależności z jakiego sprzętu korzysta abonent ''nc+'' można było mu zamiast wersji HD oferować odpowiednik SD a jak chce wymienić sprzęt który pozwoli mu to odbierać w HD utrudnia sie wręcz uniemożliwia wymianę sprzętu. (do dnia dzisiejszego tłumacza sie problemami technicznymi od pół roku :brawo: a wszyscy wiemy o co chodzi i chodziło :D )

 

To jest normalne Twoim zdaniem ??? I nie szukam dziury w całym ale to nie jest ''nc+'' nie prowadzi ''sklepu owocowo-warzywnego'' lecz zdaje mi sie ze ''nc+'' powstała z połączenia dwóch operatorów pay-tv z dużym doświadczeniem na rynku. Upłyneło już pół roku od połączenia a szopki jakie oni odstawiają przejdą do historii pay-tv i mało mnie interesuje ''drapanie sie na wysokich stołkach w zarządzie'' bo tak można do końca istnienia ''nc+'' tłumaczyć wszystkie jej potkniecia i niewypały ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Polsat Hd i History Hd zgadzam sie z przedmówcą w 100% sam tego obecnie doświadczam -dla mnie to jakaś niezrozumiala paranoja Przecież to Cyfra + kupila N-ke a nie odwrotnie .Abonenci Cyfry+ takich jak ja bylem teraz w nc+ czuja sie poszkodowani .Nie oszukujmy sie -są równi i równiejsi .Mnie przy przejsciu do nc+ 2 kwietnia mamiono ,zakilnano i klękano prawie ze Polsat hd i History hd będą w nc+ z kodowaniem Seca .Obecnie przy zawieraniu umow zupelnie sie z tego wycofano i owszem tak -te kanaly tylko na sprzecie ADB za ktory musze zaplacic 199zl Podejscie nc+ jest karygodne i dla mnie niepojęte .Nigdy tego nie doswiadczylem w Cyfrze+ Najgorsze jest to ze dosyc czesto dzwonie na infolinie tak zwyczajnie popytac o nowosci..itp. i co konsultant to zupelnie inna wypowiedz .Nie pojmuje tego a brakiem tych kanalow dla bylych Cyfrowiczow jak ja -powinien zając sie UOKIIK..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nowa ''PROMOCJA'' ;-)

http://ncplus.pl/sklep/promocje?&gclid= ... 3god0hUAkg

 

Nie ma jak to po lecie na jesień dać do zakupionej aktywacji t-shirt no to na ''żniwa'' czyli okres przedświąteczny pewnie kupili ze trzy kontenery butów zimowych z logo ''nc+'' ;-)

 

Odnośnie posta mojego przedmówcy jak migrowałeś 2 kwietnia br. do ''nc+'' masz prawo powrotu do poprzedniej umowy lub rekompensaty w opłacie abonamentowej lub otrzymania gratisu w postaci np, HBO lub innej opcji dodatkowej do końca umowy bo info iz kanał POLSAT HD i HISTORY HD iż sa dostępne jedynie przy pomocy sprzętu ADB z CONAX pojawiło sie 22-24 kwietnia br. (dokładnej daty nie pamiętam ale na pewno w tych dniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j...........Nie pojmuje tego a brakiem tych kanalow dla bylych Cyfrowiczow jak ja -powinien zając sie UOKIIK..pozdrawiam..

No właśnie, niestety UOKiK nic z tym nie robi. Oferta powinna być jednolita, bez dyskryminacji z uwagi na sprzęt. W ostateczności podczas fuzji powinni te kanały wycofać z oferty dla wszystkich skoro nie są ich w stanie dostarczyć dla abonentów migrujących na sprzęcie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nowa ''PROMOCJA'' ;-)

http://ncplus.pl/sklep/promocje?&gclid= ... 3god0hUAkg

 

Nie ma jak to po lecie na jesień dać do zakupionej aktywacji t-shirt no to na ''żniwa'' czyli okres przedświąteczny pewnie kupili ze trzy kontenery butów zimowych z logo ''nc+'' ;-)

 

Odnośnie posta mojego przedmówcy jak migrowałeś 2 kwietnia br. do ''nc+'' masz prawo powrotu do poprzedniej umowy lub rekompensaty w opłacie abonamentowej lub otrzymania gratisu w postaci np, HBO lub innej opcji dodatkowej do końca umowy bo info iz kanał POLSAT HD i HISTORY HD iż sa dostępne jedynie przy pomocy sprzętu ADB z CONAX pojawiło sie 22-24 kwietnia br. (dokładnej daty nie pamiętam ale na pewno w tych dniach)

masz racje ..dlatego co nieco od nich urwalem ..ale dalej tego nie moge pojąc -polityki ,zachowania ,postepowania nc+ jakbysmy byli przedmiotem a nie podmiotem,jestem ciekwa gdzie jest i jak wygląda Rzecznik nc+ dlaczego nie robi konferncji i nie wyjasnia nam tych zwilosci nie dementuje nie tlumczy?dlaczego??czy my oczekujemy zbyt wiele?pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j...........Nie pojmuje tego a brakiem tych kanalów dla bylych Cyfrowiczów jak ja -powinien zając sie UOKIIK..pozdrawiam..

No właśnie, niestety UOKiK nic z tym nie robi. Oferta powinna być jednolita, bez dyskryminacji z uwagi na sprzęt. W ostateczności podczas fuzji powinni te kanały wycofać z oferty dla wszystkich skoro nie są ich w stanie dostarczyć dla abonentów migrujących na sprzęcie C+.

 

Tutaj co do UOKiK-u pragnę Cie uspokoić bo sam osobiście napisałem cała ''litanie grzechów'' z ''nc+'' (dwa dni pisałem mail :D tyle tego było) a jako grzech główny wymieniłem oznaczenia kanałów kodowanych jako FTA takich jak np. SUPERSTACJA bo jest nic innego jak ukrywanie przez operatora kanałów jak to ''nc+'' nazywa - nadawanych testowo i promocyjnie - czyli mogą np. tak samo jak np. NICK JR. ( który nie jest kanałem gwarantowanym i tak oznaczonym na stronie operatora ) usunąć SUPERSTACJA (kanał oznaczony jako FTA nie wchodzący w skład opłaty abonamentowej i zarówno jak i w pierwszym jaki i drugim przykładzie abonentowi nie przysługuje możliwość zerwania umowy z winy operatora a ujmując to inaczej choć SUPERSTACJA jest kodowana to i tak możemy póżniej po wycofaniu tego kanału ''nc+'' pocałować w tyłek

 

Taki to oto myk stosuje ''nc+'' :D aby nie było zbyt dużo kanałów niegwarantowanych oznacza kanały kodowane FTA i tyle :D

 

Do tego nie ma nigdzie w żadnym regulaminie oferty dla migrujących po. ''n'' do ''nc+'' wysłanym do abonenta (w moim przypadku po 4 miesiącach od migracji) wyszczególnionych kanałów jakie wchodzą w skład wykupionego abonamentu na dzień migracji bo na stronie zmienia sie to według widzimisie osoby redagującej ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+pokpila sprawe na każdym froncie a naprawde mogla zupelnie sie inaczej zachowac-zysjac wielu nowych abonentow ..My bysmy wszytsko zrozumieli tylko jakbysmy otrzymywali jasną rzetelną prawdziwą informacje ...tylko tyle ale dla nich to az tyle..a to rodzi spekulacje..nawet nie Wiecie ile ja klamstw uslyszlaem z infolinii od konsultantow kompletnie nieprzygotowanych ...to jest maskara..rece opadaja ..a przeciez nc+ z nas "zyje" i powinna nan nas chuchac i dmuchac..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ''nc+'' myśli ze my nie myślimy ;-) To jest ich grzech pierworodny od samego początku czyli 21 marca br. i myślą nadal ze jak coś kosmetycznie pozmieniają w ofercie tak jak to ma miejsce od 4 pażdziernika br to jak ''jelenie kierujące sie na rykowisko'' my potencjalni nowi i obecni klienci udamy się do pustych i ledwo zipących APS-ów po ''kupę'' która próbują zmienić w ''czekoladę'' bo zapakowali je w inny papierek ;-) ;-) ;-)

 

Czasy ''łosi,jeleni i osłów'' dawno przeleciały i teraz trzeba sie starać przy tak napompowanym rynku pay-tv o klienta a nie kombinować z ''opakowaniem'' tego samego produktu proponując to jako coś nowego

 

APS-y nie sa w stanie nawet 15 umów na miesiąc podpisać czyli poniekąd próbuje sie je wykończyć bo przy obecnych ofertach zrobić plan minimum to chyba cud tym bardziej ze dzwoniąc do DUK-u dzisiaj pani próbował mi wmówić ze w nowej promocji ze strony opcja C+ PLATINUM kosztuje 70 zł a nie 40 zł jak to jest ujęte na stronie z oferta :D

 

Więc o czym my tu mówimy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutna prawda -dzisiaj liczymy każda zlotowke wydana i nie polecimy z okrzykiem hurrrra! do APS-ow bo nie sama telewizja czlowiek zyje..ale tez oczekujemy produktu wysokiej klasy za uczciwą cene -to sie tyczy kazdej dziedziny zycia...w przeciwnym razie nie bedziemy zaintaresowani zadnymi pseudo -produktami od Firm nie majacych "uznanej marki" traktujacych klienta jak "mase treściwą"albo "zlo ogolne"..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wczoraj wieczorem ponownie listę NC+ na moim Ferdku Ariva 120 Combo i już wycofali się z tych podmianek AXN White, Black itd. Tylko nie rozumiem dlaczego abonenci z dekami HD po Cyfrze Plus typu Pace PRV HD oraz z własnym sprzętem HD nie mogą mieć dostępu do przekazów tych stacji z ich pojemności w MPEG-4? Skoro jest dodane już kodowanie Seca do ich przekazów. Rozumiem abonenci ze sprzętem starym SD nie skorzystają z tych przekazów ale przecież chwalą się że coraz wiecej jest deków HD. Abonenci dawnej n-ki, NC+ z dekami ADB oraz Orange maja dostęp do tych stacji w MPEG-4 a my abonenci byłej Cyfry Plus a teraz NC+ na kartach po Cyfrze Plus nadal nie mam uprawnien do nich? :-( Nadal jesteśmy skazani na tą pixeloze przekazów tych kanałów z pojemności CP w mpg2 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze OT - bo nc+ powinna zrobić coś spod znaku tego, co planuje na 2014 UPC (rezygnacja z analogu i wejście tylko w cyfrę i HD) - powinna zrezygnować już zupełnie z SD i całą energię poświęcić na przestawienie platformy i abonentów na standard HD (wymiana dekoderów na promocyjnych warunkach, przełączenie wszystkich transponderów na DVB-S2 itd, itp).

 

Nie możliwe? A ja twierdzę, że jak najbardziej realne. Tym bardziej, że jak widać to sposób myślenia byłej n-ki jest wiodący w nc+, a oni mieli hopla na punkcie HD (kiedy jeszcze inni tkwili głęboko w SD nie myśląc nawet o standarcie HD) i to oni mieli wszystko co się dało emitowane w standardach HD i na transponderach DVB-S2 nie oglądając się na nic i na nikogo (nie mówiąc już o oglądaniu się na konkurentów).

 

Byłaby to jedyna korzyść ze sposobu prowadzenia platformy i toku myślenia (podejścia do klienta :> ) a'la n. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&G przecież już niedługo rusza wymiana sprzętu z SD na HD,toteż liźniecie trochę techniki a'la n.

 

A skad masz takie info :D Ciekawe jakie będą szczegóły bo żeby nie okazało sie ze jak w CP dostajesz dekoder HD ale tez i podpisujesz nowy cyrograf :D Nie zdziwi mnie fakt pobierania jakiejś opłaty przy wymianie sprzętu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo ja forum traktuje z przymrużeniem oka ;-) Ale nie raz widzę to co widzę i myślę to co myślę i piszę to co piszę ;-) I nie ma opcji ażebym sie zmienił nie zależenie od przeciwności i ataków na mą osobą.Sam wiesz ze nie lubię ''lukru'' i ''podbijania bębenka'' jak to nie raz ma miejsce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to ja sie usmieje jesli w nc+ jako nowe kanaly bedzie powolny powrot kanalow ktore wyrzucili chociaz najbardziej stratny to jest Travel i Universal mimo i az travel jest 4:3 i kanal powtorkowy to ja jednak wole na to patrzyc niz na powtorkowe discovery ktore nie pokazuje albosutnie nic od wielu wielu miesiecy i nie wiem jak tutaj sobie to wyobrazic ze wszystkie discovery w polsce maja byc w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...