Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A przecież nikt Cię do jej oglądania nie zmusza.

Mam odmienne zdanie. Należy oglądać wszystko, by wypośrodkować i wyrobić swoje a nienarzucone zdanie. Niektóre są podane na kanwie emocji inne z wielkiego przekonania lub od wielkiego niechcenia. Są nawet tak zacytowane niedbale, niechlujnie i odwalone, aby tylko zostały odfajkowane. A może właśnie w takim przekazie coś jest? Ma być informacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News , TVN24 , TVP Info to są stacje z informacjami dnia przeplatane rozmowami z politykami , politologami itp .- Czego nie można powiedzieć o TV Republika . Ten kanał za bardzo skupia się na wątpliwych jakościowo rozmowach (może to wina słabych dziennikarzy tej stacji) ,a bardzo mało miejsca poświęcając bieżącym wydarzeniom dnia , co mnie bardzo martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News , TVN24 , TVP Info to są stacje z informacjami dnia przeplatane rozmowami z politykami , politologami itp .- Czego nie można powiedzieć o TV Republika.

Najgorzej jest z politologami i socjologami. Zauważam, że co niektórzy są i mają dyżurny etat i napier-dzielają równo i z lubością szczególnie opozycję lub innych przeciwnego zdania ku zadowoleniu tej stacji, która rzekomo ich "zaprosiła"

Trzeba być ślepcem i głuchym by tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tak zwane wyjątki, które potwierdzają regułę. Normalność wygląda tak, że kanał jest jedną wielką propagandą, do tego monotematyczną. :)

Oj zdaje mi się,że nie śledzisz tej stacji, rozmowy w TV Republika w przeciwieństwie do stacji Mainstreamu są bardzo burzliwe, pani Czarnecka z portalu lewica24 jest bardzo częstym gościem, też oglądam Youtube od przypadku do przypadku-youtube,ale nie jest tak,że jest jedno głośność . Jest to stacja bardziej publicystyczna niż informacyjna to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle Ci się zdaje, bo stację oglądam właściwie codziennie.

 

Najgorzej jest z politologami i socjologami. Zauważam, że co niektórzy są i mają dyżurny etat i napier-dzielają równo i z lubością szczególnie opozycję lub innych przeciwnego zdania ku zadowoleniu tej stacji, która rzekomo ich "zaprosiła"

A za największą gwiazdę wśród socjologów należy uznać, żeby nie było po nazwiskach, panią socjolog, która korzysta ze szminki o bardzo intensywnym czerwonym kolorze. :) Dodam, że bardzo intensywnie popiera jedno z prawicowych ugrupowań. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle Ci się zdaje, bo stację oglądam właściwie codziennie.

 

Najgorzej jest z politologami i socjologami. Zauważam, że co niektórzy są i mają dyżurny etat i napier-dzielają równo i z lubością szczególnie opozycję lub innych przeciwnego zdania ku zadowoleniu tej stacji, która rzekomo ich "zaprosiła"

A za największą gwiazdę wśród socjologów należy uznać, żeby nie było po nazwiskach, panią socjolog, która korzysta ze szminki o bardzo intensywnym czerwonym kolorze. :) Dodam, że bardzo intensywnie popiera jedno z prawicowych ugrupowań. :D

Odmieniło jej się , pamiętam jak kilka lat wcześniej była gorliwą zwolenniczką innego obozu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież nikt Cię do jej oglądania nie zmusza.

Mam odmienne zdanie. ...

Moja wypowiedź odnosiła się bezpośrednio do tego, co napisał @Jose. Wybacz, ale sam niesamowicie :censored: na TVP, a na forum M2 wypisuje jak to go wkurzają chociażby reklamy przed audycjami online z TVP Sport. W podpisie także stwierdza jak to nienawidzi Telewizji Polskiej. Jeśli tak, to niech nie ogląda - najprostrza odpowiedź dokładnie w jego stylu, tak to jest, gdy się nie ma argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Oczywiście, że kanał żyje :D

 

Piotr Gociek zmasakrował Owsiaka, warto obejrzeć!

https://www.youtube.com/watch?v=D_jzfImzgUM

 

Obejrzałem z ciekawości. Żenada.

A może tak pan "redaktor" sam zrobiłby coś pożytecznego dla potrzebujących zamiast marnować czas na takie głupie komentarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i upodobań politycznych. Dla Ciebie zmasakrował a ja się uśmiecham :) Powiem tak: znam faceta, rozmawiałem z nim wiele razy. Facet nie jest święty, nie jest aniołem ale ma kawał serca do tej roboty i tyle. Porwał ludzi jak nikt w Polsce do takiej akcji. "Paru" dzieciaków dzięki temu żyje, albo np. słyszy jak trzeba :) Ale Ty oczywiście możesz myśleć, że to kawał s k u r w i e l a, nic mi do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu! Co tak cicho? Temat umarł a kanał żyje :wink:

 

Kanał może i żyje, ale nuuuuuuuudny. Dla wyznawców tezy "dokopać PO" od rana i "kto nie z nami ten przeciwko nam" :jupi:

Szczerze powiem, że rzekome "upolitycznienie" TVN24 przy TV Republika do pikuś. Okazuje się, że można jeszcze bardziej i pod hasłem "włącz prawdę" robić jeszcze gorszą papkę :D

 

Porwał ludzi jak nikt w Polsce do takiej akcji. "Paru" dzieciaków dzięki temu żyje, albo np. słyszy jak trzeba :)

 

Dokładnie. Swoją drogą ciekawe czy dzieciaki tych "politycznych ujadaczy" korzystały ze sprzętu WOŚP przy przesiewowych badaniach słuchu. Pewnie tak, bo program obejmuje każde dziecko. Ja na ich miejscu nie dał bym zbadać dziecka tym diabelskim sprzętem. No ale kamera TV to rzeczywistość wirtualna, pewność o zdrowe dziecko to życie :jupi:

 

Ehhhhhhh. Żenujące. By tylko dowalić, pod publiczkę, by zbić "prawicowy" kapitał. A że nieprawda? Kto to sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce praktycznie nie ma pluralizmu jeżeli chodzi o kanały informacyjne: do niedawna byliśmy skazani na prorządowe stacje: TVN 24, TVP INFO, Polsat News i lewicową Superstację. Bardzo mnie to cieszy, że powstał kanał prawicowy, którego nadawca od samego początku informował, że ten kanał będzie niezależny od rządu i bardzo mnie to cieszy!

 

Robi mi się niedobrze gdy w każdym kanale Polska przedstawiana jest jako "kraj mlekiem i miodem płynący" a jeżeli stanie się coś złego to zaczyna się propaganda i manipulacja (bo Ukraina ma gorzej itp.) ta manipulacja ludźmi jest okropna! A tak naprawdę ludzie żebrają na każdym kroku w większych miastach, mamy największe bezrobocie po 1989 roku, potężne zadłużenie kraju, fatalną politykę zdrowotną, nawet policjanci bezczelnie łamią prawo sądząc, że są bezkarni itd. a co pokazują media? Przez 2 lata do obrzydzenia wąłkują temat "matki małej Madzi", później nagonka na kibiców, teraz na kościół - o pijanych księżach albo księdzach pedofilach. Teraz wymyślili sobie Gender, żeby mieli o czym mówić byle nie o tym jak nasz kraj stacza się na dno...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chodzi o WOŚP - Nie wiem czy wiecie, ale za zdrowie pacjentów odpowiada MInisterstwo Zdrowia. Wskażcie mi drugi taki w kraj w Europie, w którym jakiś [beep] zbiera jałmużnę co roku tylko dlatego, że państwo nie jest w stanie zapewnić nawet podstawowej opieki zdrowotnej chociaż pobiera od nas ciężkie pieniądze z podatków!

WOŚP sama w sobie oczywiście jest pożyteczna, sam do niedawna dawałem "parę" złotych do puszki. Ale w końcu zmądrzałem.

 

Najbardziej irytuje kilka aspektów:

Dlaczego Jerzy O. wpadł w szał kiedy dziennikarz TV Republika zapytał się o faktury z 2011 roku?

Dlaczego Woodstock (alkohol, narkotyki, sekty + młodzież) jest współfinansowany ze środków WOŚP?

Dlaczego Jerzy O. nie ma honoru? Niedawno mówił, że nie chce mieszać się do polityki, a co teraz widzimy? Paraduje z Komorowskim i jego wpisy są nawet... w Białej Księdze BBN!

Jestem ciekawy ile pieniędzy zebranych z puszek trafi do ogólnopolskich mediów? Przecież kilkanaście godzin na żywo (+reklamy) w największych kanałach na pewno musi dużo kosztować.

Nie mogę się patrzeć na tą komercyjną imprezę (kiedyś nie było takiej komercji i naprawdę aż serce się radowało gdy można było komuś pomóc...) A teraz ?"Wrzucę do puszki złotówkę raz do roku i jestem superbohaterem - mam serduszko na kurtce zobaczcie jaki ja jestem wspaniały!"

Do tego te "Światełko do nieba" np. w Stalowej Woli jakiś amator nieudolnie odpalił fajerwerki i raniły one kilka osób:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U la la la...

--------------

Byłem wszędzie. Po prawej stronie. Jeszcze bardziej po prawej. Skręciłem na lewo. Potem się wypośrodkowałem. I wszędzie tam gdzie byłem dostałem w "[beep]"

My jesteśmy potrzebni tylko wtedy, kiedy wystawią urny.

Ot! Filozofia bycia i życia.

-------------

Kiedyś usłyszałem takie hasło:

Jeśli chcesz pomóc! Nie pomagaj na ulicy.

I jest w tym jakaś mądrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi też nie podoba się upolitycznienie TV Republika ale w Polsce nie ma ŻADNEGO nieupolitycznionego kanału! Jednym będzie bliżej do PO, a drugim do PiS i na tym właśnie polega medialna patologia w Polsce.

 

A później taki zmanipulowany "Kowalski" będzie narzekał jak mu jest źle ale :censored: czy w Polsce jesteśmy skazani tylko na dwie partie? (sic!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół wymyślił gender , a jeśli mówienie o przypadkach pedofilii w Kościele , że to atak na Kościół to delikatnie mówiąc duże nadużycie . TV Republika jest uzależniona od pewnej partii , która ma na sztandarach orła.

Czy ja wiem? Kościół?

Skoro na WIKI jest taka definicja: :wink:

 

Gender (ang. gender, czyt. dżender – płeć, rodzaj gramatyczny), inne określenia to: płeć kulturowa, płeć społeczna, społeczno-kulturowa tożsamość płciowa – suma cech, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, nie wynikających bezpośrednio z biologicznych różnic w budowie ciała pomiędzy płciami, czyli dymorfizmu płciowego. Gender, czyli kulturowy komponent tożsamości płciowej, przekazywany jest poszczególnym jednostkom w sposób performatywny, czyli poprzez uczenie się, odgrywanie i powtarzanie zachowań innych osób tej samej płci. Na płeć społeczną składać się może np. sposób ubierania się, sposób zachowania, oczekiwane funkcje w ramach społeczeństwa, sprawowana władza itp. Gender odróżnia się tym od płci biologicznej (ang. sex), czyli sumy cech fizycznych i zachowań seksualnych wynikających z odmiennych funkcji i ról obu płci w procesie rozmnażania płciowego[1].

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet[2].

 

Studia wyższe i badania naukowe nad społeczno-kulturową tożsamością płciową prowadzi się na kierunku gender studies. Kierunek ten powstał w Stanach Zjednoczonych w latach 80. XX wieku. Obecnie można go odnaleźć również na uczelniach w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...